Wysadzić Rosję. Kulisy intryg FSB - Aleksander Litwinienko - Książka | Gandalf.com.pl
SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie
 • Promocja
  image-promocja

książka

 • Wydawnictwo REBIS
 • Oprawa miękka
 • Ilość stron 368
 • Wysyłamy w 24h - 48h + czas dostawy
 • Okazje na książki w promocji!

Wysadzić Rosję. Kulisy intryg FSB - opis produktu:

Przerażający obraz Rosji we władaniu służb specjalnych.
Jak to się stało, że Rosja wróciła w koleiny ZSRR? Jak doszło do tego, że Czeczeni, do niedawna uważani za szlachetny naród walczący o wolność, dziś są traktowani jak banda terrorystów? Jak to możliwe, że bezbarwny dyrektor Federalnej Służby Bezpieczeństwa został prezydentem? Autorzy tej zakazanej w Rosji książki dowodzą, że wszystko zaczęło się w 1994 r. od rozpętanej przez rosyjskie służby specjalne, a przypisy­wanej Czeczenom kampanii terrorys­tycznej, która poprzedziła pierwszą wojnę cze­czeń­ską i wybory prezy­denc­kie. I że seria ataków bombo­wych na budynki mieszkalne w 1999 r., przed drugą wojną w Czeczenii i kolejnymi wyborami, była dalszym ciągiem tego krwawego scenariusza, który doprowadził do sterrory­zowania Rosjan i wyniósł do władzy ludzi dawnego KGB.


Autorzy, doświadczony oficer radzieckich i rosyjskich służb specjalnych oraz wybitny historyk, przyta­czają na poparcie tej tezy rozliczne, mocne dowody. Ich świadectwo jest tym bardziej przekonujące, że jeden z nich za nie zginął.
Umierał dwadzieścia trzy dni. Jego silny, wysportowany organizm długo opierał się truciźnie zabić. Dopiero 13 listopada sprowadzono specjalistę, a ten stwierdził, że pacjent cierpi na chorobę popromienną. Przeniesiono go na specjalistyczny oddział szpitala uniwersyteckiego. Przez dziewięć godzin przesłuchiwał go, z pomocą tłumacza, inspektor Brent Hyatt ze Scotland Yardu. Gdy zapytał Litwinienkę, kogo on podejrzewa o zlecenie otrucia, usłyszał, że prezydenta Rosji - Krystyna Kurczab-Redlich

Wysadzić Rosję. Kulisy intryg FSB - o czym jest książka?


Przed Tobą kolejna pozycja książkowa warta uwagi- Wysadzić Rosję. Kulisy intryg FSB, od Aleksander Litwinienko, Jurij Felsztinski. Wysadzić Rosję. Kulisy intryg FSB spełnia wszystkie cechy swojego gatunku, przypadnie więc do gustu nawet tym najbardziej wymagającym czytelnikom. Jeśli zainteresowała Cię ta pozycja, sięgnij po inne tytuły autora- Aleksander Litwinienko, Jurij Felsztinski. Nie będziesz żałował! Wysadzić Rosję. Kulisy intryg FSB i o wiele więcej tylko na Gandalf.com.pl!

Książka Wysadzić Rosję. Kulisy intryg FSB pochodzi z wydawnictwa REBIS. Autorami książki są Aleksander Litwinienko, Jurij Felsztinski. Należy do gatunków: historia, powszechna XX wiek. Książka Wysadzić Rosję. Kulisy intryg FSB liczy 368 stron. Jej wymiary to 150 x 225. Oprawa jest miękka.
S
Szczegóły
Dział: Książki
Kategoria: historia,  powszechna XX wiek
Wydawnictwo: REBIS
Oprawa: miękka
Okładka: miękka
Rok publikacji: 2022
Wymiary: 150 x 225
Ilość stron: 368
ISBN: 978-83-8188-515-7
Wprowadzono: 19.05.2022

RECENZJE - książki - Wysadzić Rosję. Kulisy intryg FSB - Aleksander Litwinienko, Jurij Felsztinski

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

0/5 ( brak ocen )
 • 5
 • 4
 • 3
 • 2
 • 1

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję: