Wykresy unplugged - Przemysław Biecek - Książka | Gandalf.com.pl
SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie
  • Promocja
    image-promocja

książka

Wydawnictwo Uniwersytet Warszawski
Oprawa miękka
Ilość stron 27
  • Wysyłamy w 24h - 48h + czas dostawy
  • Okazje na książki w promocji!

Wykresy unplugged - opis produktu:

,,Wykresy Unplugged`` to książka o tworzeniu wykresów. Na kolejnych stronach poznajemy osiem różnych sposobów na prezentacje danych, historie i ciekawostki związane z wykresem kołowym, wykresem łodyga-liście, histogramem, wykresem pudełko-wąsy, wykresem zmian, kartogramem, wykresem kropkowym i mozaikowym. Dla każdego wykresu przygotowano ćwiczenie na samodzielne przedstawienie umieszczonych w książce danych.

Aby efektywnie tworzyć dane nie potrzebujemy wcale komputera, wystarczy wyobraźnia. W ,,Wykresach Unplugged przedstawiamy danych za pomocą linijki, ołówka i czasem kredek. Książka przeznaczona jest dla każdej osoby ciekawej świata, bez względu na wiek. Będzie ciekawą rozrywką dla uczniów podstawówek, studentów, jak również osób dorosłych.

Wykresy unplugged - o czym jest książka?


Przed Tobą kolejna pozycja książkowa warta uwagi- Wykresy unplugged, od Przemysław Biecek, Piotr Sobczyk, Ewa Baranowska. Wykresy unplugged spełnia wszystkie cechy swojego gatunku, przypadnie więc do gustu nawet tym najbardziej wymagającym czytelnikom. Jeśli zainteresowała Cię ta pozycja, sięgnij po inne tytuły autora- Przemysław Biecek, Piotr Sobczyk, Ewa Baranowska. Nie będziesz żałował! Wykresy unplugged i o wiele więcej tylko na Gandalf.com.pl!

Książka Wykresy unplugged pochodzi z wydawnictwa Uniwersytet Warszawski. Autorami książki są Przemysław Biecek, Piotr Sobczyk, Ewa Baranowska. Należy do gatunków: nauki ścisłe, matematyka. Książka Wykresy unplugged liczy 27 stron. Jej wymiary to 21x28. Oprawa jest miękka.
S
Szczegóły
Dział: Książki
Kategoria: nauki ścisłe,  matematyka
Wydawnictwo: Uniwersytet Warszawski
Oprawa: miękka
Okładka: miękka
Wymiary: 21x28
Ilość stron: 27
ISBN: 9788365291103
Wprowadzono: 17.01.2019

Przemysław Biecek, Piotr Sobczyk, Ewa Baranowska - przeczytaj też

RECENZJE - książki - Wykresy unplugged - Przemysław Biecek, Piotr Sobczyk, Ewa Baranowska

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

0/5 ( brak ocen )
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję: