Wspomaganie rozwoju małych dzieci - Anna Ratajczak - Książka | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Wspomaganie rozwoju małych dzieci (miękka)

książka

Wspomaganie rozwoju małych dzieci - opis produktu:

W monografii przedstawiono problematykę wspomagania rozwoju małego dziecka do trzeciego roku życia. Praca składa się z dwóch części: w pierwszej przedstawiono fundamentalne teoretyczne kwestie: rozwój człowieka i jego wspomaganie oraz rozwój w okresie wczesnego dzieciństwa. Część druga stanowi opis i analizę wyników badań własnych, dotyczących możliwości i powinności wspomagania rozwoju małego dziecka, metod wspomagania różnych sfer rozwoju, źródeł opinii rodziców na temat wspomagania rozwoju dziecka i podejmowanych działań z tym związanych oraz trudności doświadczanych we wspomaganiu rozwoju dziecka.

Publikacja skierowana jest do rodziców oraz opiekunów dzieci do lat trzech, a także dla studentów kierunków pedagogicznych, psychologii, przyszłych rodziców, osób, które planują zająć się profesjonalną pracą z najmłodszymi dziećmi.

Książka Wspomaganie rozwoju małych dzieci pochodzi z wydawnictwa Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Autorem książki jest Anna Ratajczak. Należy do gatunków: dla dzieci i młodzieży, edukacja, nauki humanistyczne, pedagogika, wychowanie i rozwój dziecka. Książka Wspomaganie rozwoju małych dzieci liczy 200 stron. Jej wymiary to 170x240. Oprawa jest miękka.
S
Szczegóły

Książkowe bestsellery z tych samych kategorii

RECENZJE - Książka - Wspomaganie rozwoju małych dzieci

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

0/5 ( brak ocen )
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję: