Współczesne metody naprawcze w obiektach budowlanych - Wiesław Buczkowski - Książka | Gandalf.com.pl
SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

książka

Współczesne metody naprawcze w obiektach budowlanych - opis produktu:

Książka aktualizuje wiedzę o najnowszych krajowych i wybranych zagranicznych osiągnięciach w dziedzinie metodyki napraw obiektów budowlanych.
Przygotowana monografia jest adresowana do środowisk naukowych i projektowych, producentów materiałów stosowanych w naprawach obiektów budowlanych oraz wykonawców tych robót, a także do studentów kierunków związanych z budownictwem.

Współczesne metody naprawcze w obiektach budowlanych - o czym jest?


Przed Tobą kolejna pozycja książkowa warta uwagi- Współczesne metody naprawcze w obiektach budowlanych, od Wiesław Buczkowski, Mieczysław Kamiński, Józef Jasiczak, Tomasz Buczkowski. Współczesne metody naprawcze w obiektach budowlanych spełnia wszystkie cechy swojego gatunku, przypadnie więc do gustu nawet tym najbardziej wymagającym czytelnikom. Jeśli zainteresowała Cię ta pozycja, sięgnij po inne tytuły autora- Wiesław Buczkowski, Mieczysław Kamiński, Józef Jasiczak, Tomasz Buczkowski. Nie będziesz żałował! Współczesne metody naprawcze w obiektach budowlanych i o wiele więcej tylko na Gandalf.com.pl!

Książka Współczesne metody naprawcze w obiektach budowlanych pochodzi z wydawnictwa Dolnośląskie Wydawnictwo Edukacyjne. Autorami książki są Wiesław Buczkowski, Mieczysław Kamiński, Józef Jasiczak, Tomasz Buczkowski. Należy do gatunków: nauki ścisłe, różne. Książka Współczesne metody naprawcze w obiektach budowlanych liczy 404 stron. Jej wymiary to 170x245. Oprawa jest twarda.
S
Szczegóły

Wiesław Buczkowski, Mieczysław Kamiński, Józef Jasiczak, Tomasz Buczkowski - przeczytaj też

RECENZJE - Książka - Współczesne metody naprawcze w obiektach budowlanych

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

4.5/5 ( 6 ocen )
 • 5
  5
 • 4
  0
 • 3
  0
 • 2
  1
 • 1
  0

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję: