Wpływ Księżyca 2022 Poradnik ogrodniczy z kalendarzem na cały rok - PRACA ZBIOROWA - Książka | Gandalf.com.pl
SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Wpływ Księżyca 2022 Poradnik ogrodniczy z kalendarzem na cały rok

 • Promocja
  image-promocja

książka

 • Wydawnictwo Zysk I S-Ka
 • Oprawa miękka
 • Ilość stron 160
 • Wysyłka 24h + czas dostawy
 • Znakomita wyprzedaż książek do - 50%

Wpływ Księżyca 2022 Poradnik ogrodniczy z kalendarzem na cały rok - opis produktu:

Cykl moich biodynamicznych poradników księżycowych kończy w tym roku 15 lat! Każdy jubileusz jest powodem do radości. Mnie jednak najbardziej cieszą nie wszystkie wydane do tej pory numery, lecz to, że mają stałą i wierną grupę czytelników. Z myślą o nich z niesłabnącym entuzjazmem siadam, by napisać o tym, co nowego mnie w ogrodach urzeka, zastanawia, a niekiedy zatrważa. Dzielę się wiedzą o problemach, z którymi się borykam, interesujących nowych roślinach i sposobach pielęgnacji. Wielu amatorów ogrodnictwa zadawało mi pytania na temat tego, czy ten Księżyc w ogóle ma jakieś znaczenie, czy zwyczajnie działa. Jeśli cykl poradników ma już tyle lat, a rzesza wiernych odbiorców wciąż jest, to chyba odpowiedź na pytanie wydaje się oczywista. Jako autor mogę jedynie to potwierdzić i przestrzec, by do księżycowo-ogrodowych zależności podchodzić jednak z dystansem! To znaczy warto stosować się do wskazówek, których udzielam w części poradnikowej i w opisie prac proponowanych na kolejne dni w roku. Już sam fakt wykonania ich na czas jest połową sukcesu. Jeśli dorzucimy później odpowiednią pielęgnację tego, co posadziliśmy, a księżyc okrasi całokształt swoim srebrnym czarem, to możemy spodziewać się sukcesu. Niech będzie nim zbiór pięknych kwiatów, przywilej podziwiania cudnych rabat, zbiory pysznych warzyw, wyśmienitych owoców albo aromatycznych ziół. Poradnik Wpływ Księżyca 2022 zawiera tak jak i poprzednie roczniki mnóstwo wyczerpujących, prosto podanych i łatwych w zastosowaniu rad, przydatnych dla każdego ogrodnika amatora.

Wpływ Księżyca 2022 Poradnik ogrodniczy z kalendarzem na cały rok - o czym jest książka?


Przed Tobą kolejna pozycja książkowa warta uwagi- Wpływ Księżyca 2022 Poradnik ogrodniczy z kalendarzem na cały rok, od PRACA ZBIOROWA. Wpływ Księżyca 2022 Poradnik ogrodniczy z kalendarzem na cały rok spełnia wszystkie cechy swojego gatunku, przypadnie więc do gustu nawet tym najbardziej wymagającym czytelnikom. Jeśli zainteresowała Cię ta pozycja, sięgnij po inne tytuły autora- PRACA ZBIOROWA. Nie będziesz żałował! Wpływ Księżyca 2022 Poradnik ogrodniczy z kalendarzem na cały rok i o wiele więcej tylko na Gandalf.com.pl!

Książka Wpływ Księżyca 2022 Poradnik ogrodniczy z kalendarzem na cały rok pochodzi z wydawnictwa Zysk I S-Ka. Publikacja jest pracą zbiorową . Należy do gatunków: poradniki, ogród, rośliny. Książka Wpływ Księżyca 2022 Poradnik ogrodniczy z kalendarzem na cały rok liczy 160 stron. Jej wymiary to 145 x 205. Oprawa jest miękka.
S
Szczegóły
Dział: Książki
Promocje: wirtualne targi książki,  wysyłka 24h
Kategoria: poradniki,  ogród, rośliny
Wydawnictwo: Zysk I S-Ka
Oprawa: miękka
Okładka: miękka
Wymiary: 145 x 205
Ilość stron: 160
ISBN: 978-83-8202-372-5
Wprowadzono: 17.03.2022

RECENZJE - książki - Wpływ Księżyca 2022 Poradnik ogrodniczy z kalendarzem na cały rok - PRACA ZBIOROWA

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

0/5 ( brak ocen )
 • 5
 • 4
 • 3
 • 2
 • 1

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję: