W obłokach marzeń / Izabela M. Krasińska | Książka w Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie
 • image

W obłokach marzeń (miękka)

książka

 • Wydawnictwo Czwarta Strona
 • Oprawa miękka
 • Ilość stron 416
 • UWAGA: Ten produkt może nie dotrzeć do Ciebie przed świętami!
 • Wysyłamy w 3 - 5 dni + czas dostawy
 • Dostępność mały zapas
  Brak na naszym magazynie.
  Spróbujemy go sprowadzić dla Ciebie.
  Szansa na realizację 60%.
  Potrzebny czas 3-5 dni roboczych.

W obłokach marzeń - opis produktu:

Piotr dochodzi do siebie po wypadku samochodowym, w którym omal nie zginął. Razem z Martą i dziećmi przeprowadzają się do niewielkiej miejscowości Zarzewie. Spełniają swoje marzenie o własnym domu na wsi i cieszą się każdą wspólnie spędzoną chwilą. Poznają również sąsiadów, młode małżeństwo, Darię i Pawła wraz z ich uroczymi córeczkami. Piotr pozostaje jednak nieufny względem swojego sąsiada i zaczyna dyskretnie obserwować Lipskich. Prawda, jaką odkrywa, napawa go przerażeniem i bezsilnością...

Dlaczego ranimy tych, których najbardziej kochamy? Czy miłość jest zdolna, by przezwyciężyć każde zło? Czy każde uczucie warte jest tego, by o nie walczyć? Jak pomóc osobie, która odrzuca nasze wsparcie?

`W obłokach marzeń` to poruszająca, momentami szokująca powieść o piekle, które rozgrywa się za zamkniętymi drzwiami, często tuż obok nas. To historia o tym, że nie każdy okazuje się tym, za kogo się podaje, a pozory naprawdę potrafią mylić. To opowieść o trudnej miłości, przezwyciężaniu strachu, o rozpaczy i niemocy, a przede wszystkim o problemie, który nadal uważany jest za wstydliwy i przemilczany.

inne wydania :

produkt cyfrowy
 • -15%

E-book

S
Szczegóły

Książkowe bestsellery z tych samych kategorii

 • -40%
Podróż Cilki

Heather Morris

twarda
25,75 zł 42.90
Zapowiedź - 15.1.2020
 • -35%
Małe kobietki (okładka filmowa)

May Louisa Alcott

twarda
26,00 zł 39.99
Zapowiedź - 17.1.2020
 • -40%
Podróż Cilki

Heather Morris

miękka
22,73 zł 37.88
Zapowiedź - 15.1.2020
 • -34%
Prowadź swój pług przez kości umarłych

Olga Tokarczuk

twarda
29,56 zł 44.78
 • -32%
Błękitne sny Leśna trylogia, Tom 3

Katarzyna Michalak

miękka
25,10 zł 36.90
 • -30%
Uwierz w Mikołaja + skarpetki

Magdalena Witkiewicz

pakiet
28,35 zł 40.50

Izabela M. Krasińska - przeczytaj też

 • -23%
Aniela Matki i córki

Izabela M. Krasińska

miękka
28,35 zł 36.81
 • -23%
Najlepsza przyjaciółka

Izabela M. Krasińska

miękka
28,35 zł 36.81
 • -21%
Pod skrzydłami miłości

Izabela M. Krasińska

miękka
27,51 zł 34.82
Za głosem serca

Izabela M. Krasińska

miękka
36,81 zł

Zobacz również

 • -37%
Księgi Jakubowe, Olga Tokarczuk

Olga Tokarczuk

twarda
43,93 zł 69.73
 • -35%
Nagi sad

Wiesław Myśliwski

twarda
26,00 zł 39.99
Zapowiedź - 30.1.2020
 • -35%
Wyspa łza od nowa

Joanna Bator

twarda
29,24 zł 44.99
Zapowiedź - 30.1.2020
 • -35%
Mnich z Mokki

Dave Eggers

miękka
25,94 zł 39.90
Zapowiedź - 18.1.2020
Bieguni, Olga Tokarczuk

Olga Tokarczuk

twarda
49,77 zł
 • RRecenzje
 • Książka
 • W obłokach marzeń
4.7/5 ( 11 ocen )
  5
  10
  4
  0
  3
  0
  2
  1
  1
  0
imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Uwaga!!! Nie jesteś zalogowany. zaloguj się by zgłosić recenzję do konkursu i mieć szansę na wygraną w cotygodniowym plebiscycie!

brak oceny

Qultura słowa

 • 10-09-2018
 • 20:20

Kocham więc biję?

?Widocznie wszyscy jesteśmy tacy sami. Zawsze chcemy zachować pozory, pokazać się od najlepszej strony. Nawet jeśli za tą piękną fasadą jest już tylko ruina? ? te słowa Charlotte Link dotyczą każdego z nas. Tyle tylko, że są osoby, które w stwarzaniu pozorów osiągnęły mistrzostwo, zaś za maską ukrywają prawdziwą twarz ? twarz potwora. Te jednostki, ocierające się o psychopatię, są sprawnymi manipulatorami, którzy pod płaszczykiem gładkich słów kryją bestię, agresywną, niszczycielską?
Z takim właśnie osobnikiem mamy do czynienia w najnowszej powieści autorstwa Izabeli M.Krasińskiej To kolejna już książka z cyklu: ?Pod skrzydłami miłości?, na której stronach ta miłość spotyka się z nienawiścią, bólem i rozczarowaniem. Lektura powieści obyczajowej ?W obłokach marzeń?, opublikowanej nakładem Wydawnictwa Czwarta Strona, przynosi fale gwałtownych emocji, ale i prawdę, na którą często się zamykamy. To powieść adresowana nie tylko do miłośników twórczości pisarki czy osób, które cenią powieści życiowe, opowiadające o codzienności, jej cieniach i blaskach. To również książka, po którą powinny sięgnąć kobiety tkwiące w toksycznych związkach, te, które doświadczyły ciężkiej ręki mężczyzny, te które drżą przed każdym powrotem męża czy partnera do domu.
Poznajemy wspaniałe małżeństwo Piotra i Marty Majewskich, którzy wciąż żyją w cieniu tragedii, która rozegrała się dwa lata wcześniej. Piotr padł bowiem ofiarą wypadku samochodowego, który przekreślił jego szanse na zawodowe spełnienie. Rehabilitacja trwa już długie miesiące, nie przynosząc spodziewanych rezultatów, nie pozwalając mężczyźnie wrócić do pełnienia swoich obowiązków, jako strażaka. To powoduje napięcie pomiędzy małżonkami, ale wciąż w tym związku to miłość jest na pierwszym miejscu. Choć nie jest to rodzina idealna, ich uczucie jest prawdziwe, zaś dzieci są szczęśliwe i beztroskie.
Propozycja rodziców Marty, którzy pragną wybudować małżeństwu dom, brzmi niczym wygrana na loterii, pojawia się też w odpowiednim momencie. W rezultacie, w niedługim czasie, małżeństwo może cieszyć się wspaniałym domkiem, niczym z marzeń, wzniesionym w Zarzewiu, małej miejscowości na trasie do Łodzi. Tyle tylko, że sielanka kończy się wraz z poznaniem sąsiadów, sympatycznego małżeństwa Lipskich.
Paweł i Daria oraz ich dwie urocze córeczki, to modelowa rodzina, niczym z obrazka. Ona zajmuje się domem, on zawsze uśmiechnięty, chętny do pomocy, prawdziwy fachowiec doceniany w swojej pracy w Stacji Kontroli Pojazdów. Tyle tylko, że za tą fasadą idealnego męża i ojca kryje się twarz sadysty i brutala, znęcającego się nad żoną. Marta, zafascynowana sąsiadem, nie jest jednak w stanie dostrzec prawdy. Widzi tylko to, co Paweł chce jej pokazać, czyli przystojnego, szarmanckiego i uczynnego sąsiada, który ratuje ją z opresji. Piotr jednak lepiej zna się na ludziach ? od pierwszego spotkania czuje do Pawła pozornie tylko irracjonalną niechęć, być może wychwytując sygnały świadczące o istnieniu jego drugiej natury. Tej, którą pieczołowicie skrywa, przywdziewając piękną maskę.
Jak zakończy się ta opowieść? Dlaczego niektórzy w imię źle pojętej miłości potrafią sprawiać tylko ból? Odpowiedzi poszukamy we wciągającej i poruszającej książce ?W obłokach marzeń?, która ? mimo zwodniczej, romantycznej okładki ? jest raczej historią o kłamstwie i cierpieniu. Autorka, dająca się poznać jako wytrwała obserwatorka życia, z niebywałym wyczuciem oddaje emocje i zachowania osoby żyjącej w związku przemocowym, dokładnie pokazuje panujące pomiędzy partnerami relację oraz spiralę przemocy i kłamstwa, w którą ofiary zostają złapane. W efekcie, po skończonej lekturze, pozostajemy z niespokojnym umysłem i burzą emocji. Zostajemy też z refleksją, że pozory mylą i uważnością na krzywdę innych, którzy cierpią zamknięci w czterech ścianach, bez nadziei na ratunek.

Czy recenzja była pomocna?
brak oceny

Livingbooksx

 • 13-07-2018
 • 12:30

"W obłokach marzeń" to trzecia książka z serii "Pod skrzydłami miłości". Książki te jednak można czytać niezależnie, bo historia, która jest przedstawiona, jedynie w niewielkim stopniu zazębia się z poprzednimi tomami cyklu. Autorka wprowadza tu mnóstwo nowych bohaterów, nowe rozterki i sąsiadów, którzy nie radzą sobie najlepiej i to głównie wokół nich dzieje się akcja powieści.

Piotr wraz z Martą w końcu przeprowadzają się do wymarzonego domu na wsi. Są razem niezwykle szczęśliwi, a Piotr na nowo docenia życie po poważnym wypadku. Małżeństwo wraz z dziećmi poznaje mnóstwo nowych osób, w tym młodszą od nich parę - Darię oraz Pawła z córkami. Paweł dla Marty jest bardzo miły, uczynny i niezwykle pomocny, jednak Piotr od samego początku żywi do niego niechęć. Marta uważa, że jej mąż przesada i kierują nim jedynie męskie pobudki. Kobieta nie widzi w swoim sąsiedzie nic podejrzanego, jak się jednak potem okazuje - jej intuicja się pomyliła. Paweł ma swoje za uszami, a jego rodzina ma pewne głęboko skrywane problemy owiane ogromnym sekretem. Co jest nie tak z rodziną Lipskich? Co ukrywają i dlaczego ich relacje wyglądają właśnie tak?

"W obłokach marzeń" jest to powieść obyczajowa, pokazująca życie kilku rodzin, ich relacji, wspólnych planów na przyszłość a także ich relacje międzysąsiedzkie w owej wsi. Autorka pokazuje ich życie z wielu stron - radości dnia codziennego, a także przykrości i gorzkie łzy. W powieści duży nacisk położony jest właśnie na drugą stronę medalu, czyli na rodzinne problemy, które przedstawione zostały niezwykle realistycznie i zaskakująco. W powieści poruszony jest temat przemocy domowej, który tak naprawdę nie jest ukazywany w zbyt wielu książkach, a z całą pewnością ludzie z takimi problemami zmagają się również na co dzień.

Do tej pory nie czytałam żadnej powieści tej autorki, jednak ta książka przekonała mnie do jej twórczości. Pani Krasińska we wspaniały sposób przedstawiła w swojej powieści głównych i pobocznych, jednak nie mniej znaczących bohaterów. Psychika Darii została dokładnie opisana - jej stosunek wobec męża, rozterki względem uczuć do Pawła i córek, problemów ze sobą a także uczucia zamknięcia się w sobie. Kobieta jest całkowicie oddana swojemu oprawcy i nie potrafi uwolnić się z toksycznego związku, co zostało opisane w sposób niesamowicie poruszający.

Początkowo brakowało mi w niej czegoś spektakularnego, wbijającego w fotel i wciągającego do ostatnich stron. Po chwili zdałam sobie jednak sprawę, że nie to jest celem tej opowieści. To książka obyczajowa, jednakże ma w sobie nutkę thrillera psychologicznego, szczególnie w opisach psychiki oprawcy i ofiary. Powieść ta nie porusza zbyt łatwej i przyjemnej tematyki - nie zmienia to jednak faktu, że książka ta ma w sobie coś, co sprawia, że ciągle się o niej myśli. Dość rzadko czytam powieści polskich autorów, nigdy do tej pory nie umiałam się do nich przekonać i wolałam literaturę zagranicznych autorów. Ta książka poruszyła coś we mnie i zamierzam sięgnąć po dwa poprzednie tomy owego cyklu. Autorka ma lekkie pióro i potrafi poważne tematy opisać lekko i przyjaźnie, przez co książkę czyta się szybko i chwilami wręcz z zapartym tchem.

Czy recenzja była pomocna?
brak oceny

Joanna A. PrzeCzytajka

 • 5-06-2018
 • 08:23

?W obłokach marzeń? to trzecia część z serii ?Pod skrzydłami miłości? pióra Izabeli M. Krasińskiej. Premierę tej powieści na rynku wydawniczym świętowaliśmy 9 maja br.
Jesteście ciekawi jak potoczyły się dalsze losy Piotra i Marty?
Chcecie wiedzieć co stało się na końcu poprzedniej części i jakie to pociągnęło za sobą konsekwencje?

Piotr dochodzi do siebie po wypadku samochodowym, w którym omal nie zginął. Razem z Martą i dziećmi przeprowadzają się do niewielkiej miejscowości Zarzewie. Spełniają swoje marzenie o własnym domu na wsi i cieszą się każdą wspólnie spędzoną chwilą. Poznają również sąsiadów, młode małżeństwo, Darię i Pawła wraz z ich uroczymi córeczkami. Piotr pozostaje jednak nieufny względem swojego sąsiada i zaczyna dyskretnie obserwować Lipskich. Prawda, jaką odkrywa, napawa go przerażeniem i bezsilnością?
Dlaczego ranimy tych, których najbardziej kochamy? Czy miłość jest zdolna, by przezwyciężyć każde zło? Czy każde uczucie warte jest tego, by o nie walczyć? Jak pomóc osobie, która odrzuca nasze wsparcie?
W obłokach marzeń to poruszająca, momentami szokująca powieść o piekle, które rozgrywa się za zamkniętymi drzwiami, często tuż obok nas. To historia o tym, że nie każdy okazuje się tym, za kogo się podaje, a pozory naprawdę potrafią mylić. To opowieść o trudnej miłości, przezwyciężaniu strachu, o rozpaczy i niemocy, a przede wszystkim o problemie, który nadal uważany jest za wstydliwy i przemilczany.


?W obłokach marzeń? to zdecydowanie najmocniejsza część tej trylogii. Akcja dzieje się dwa lata później, a zatem spotykamy naszych bohaterów w nieco innych odsłonach, są dojrzali i bardziej doświadczeni przez życie. Autorka świetnie nas prowadzi przez meandry ich codzienności, wprowadza również do powieści nowych bohaterów i porusza nowe tematy.

?W obłokach marzeń? ma w sobie tajemnicę ? ukrywaną skrzętnie przed całym światem. Piekło jakie jeden człowiek jest w stanie zgotować drugiemu na ziemi. Izabela M. Krasińska ujęła ten trudny temat bez owijania w bawełnę, nie ubarwiała i nie zastosowała przekłamań, nazywała rzeczy po imieniu, za co bardzo ją cenię. Przedstawiła czytelnikowi cały schemat działania psychiki ofiary, uzależnionej od swego kata.
Patrząc na to z boku ? łatwo jest szafować wyrokami. Powiedzieć ? jak on tak może? Dlaczego ona na to pozwala?
Autorka celowo jednak opisuje emocjonalną burzę jaka rozgrywa się w głowie Darii ? by uświadomić nam, że osoba doświadczająca przemocy fizycznej, psychicznej i gwałtu małżeńskiego ? nie jest w stanie wyrwać się z matni błędnego koła w jakim się znajduje. Dom i związek, które miały być gwarancją spokoju i bezpieczeństwa są w jej przypadku prywatnym piekłem, które wciąga ją w swe odmęty każdego dnia.
Czy Daria przetnie łańcuchy zniewolenia? Czy Piotr i Marta zauważą co dzieje się za drzwiami ich sąsiadów? I jaki będzie to miało na nich wpływ?
Ten temat budzi wciąż wiele kontrowersyjnych dyskusji i mnóstwo emocji ? jedno jest pewne ? jeśli nie będzie się o tym pisać i mówić głośno ? nigdy nie uwrażliwimy się na zło, które może się dziać tuż za naszą ścianą.


?W obłokach marzeń? poruszony jest również zgoła zupełnie inny temat ? a mianowicie rodziny pachworkowej. Jest to coraz częściej spotykany model rodziny złożony z rodziców i dzieci z poprzednich związków oraz byłych partnerów rodziców i często też z ich wspólnych już dzieci.
Na pierwszy rzut oka proste.
Mamy takie czasy a nie inne, więc w czym problem? - powiecie.
Pozornie w niczym. Jednakże taki model rodziny jest o wiele trudniejszy do utrzymania na poziomie właściwych relacji aniżeli w tradycyjnej rodzinie. Jest stosunkowo łatwa do stworzenia. Przecież wszyscy dążymy to tego, aby dzieci po rozwodzie mogły wychowywać się w poczuciu miłości i akceptacji zarówno nowych partnerów, jak i ich rodzin. Ale rzeczywistość bywa różna, a codzienność miast odejmować problemów jedynie je namnaża.
Autorka nie oszczędza Wojtka i Agaty, to mogę powiedzieć jasno. Ich problemy piętrzą się w zastraszającym tempie. I muszę Wam powiedzieć, że nie ma w tym ani krztyny przesady. Sama osobiście przez to przechodziłam i mogę Was zapewnić, że emocje towarzyszące tej parze i problemy z jakimi przyszło im się borykać są jak najbardziej realne.
I o tym też trzeba mówić głośno. Bo w prawdziwym życiu ? wszystko wygląda ładnie i pięknie tylko na zdjęciach. A wnętrze domu buzuje od nagromadzonych uczuć ? tych dobrych i tych złych.
Czy Wojtek da radę utrzymać rodzinę, którą założył wraz z Agatą? Czy ich wzajemne relacje poprawią się i przetrwają kryzys, który zagościł w ich związku wcześniej niż się spodziewali?
Czy wykażą się dojrzałością, zrozumieniem wobec samych siebie? Czy może rozczarowanie przechyli szalę goryczy?


Trylogia Izabeli M. Krasińskiej ? to historie o życiu, o miłości i nienawiści, o żalu i stracie najbliższych, o ludziach dobrych i tych pałających negatywnym ładunkiem uczuć. Autorka porusza w niej mnóstwo ważnych spraw, które są istotne w życiu niemalże każdej kobiety. Spraw, które dotykają nas czy tego chcemy czy nie, w mniejszym lub w większym stopniu. Bezpłodność, adopcja, śmierć, strach o życie najbliższych osób, zdradę, pomówienia, przemoc fizyczną i psychiczną, trudności w budowaniu związków oraz ich utrzymywaniu, budowanie rodziny pachworkowej, wyciąganie pomocnej ręki do innych. I mogłabym tak jeszcze wymieniać i wymieniać. Ale przecież nie o to chodzi.
Najważniejsze jest to, żebyście uświadomili sobie, że życie to nie jest bajka, nie będzie zawsze pięknie i kolorowo, bo w życiu tak już jest. Niegdyś mówiono: ?raz na wozie, raz pod wozem?, a cokolwiek zmienić możemy tylko my sami przy wsparciu najbliższej rodziny bądź przyjaciół.

Serdecznie Was zachęcam do przeczytania wszystkich trzech części: ?Pod skrzydłami miłości?, ?Za głosem serca? oraz ?W obłokach marzeń?. Ta trylogia to prawdziwe życie zapisane na kartach powieści. A to, czego w niej doświadczycie ? pobudzi Was do działania lub do refleksji. Z pewnością nie można przejść obok nich obojętnie i na długo zapadają w serce czytelnika.

Czy recenzja była pomocna?
brak oceny

red_sonia

 • 10-05-2018
 • 09:06

Piotrowi po raz kolejny udaje się oszukać śmierć, jednak skutki wypadku, któremu uległ są tak poważne, że strażak nie może wrócić do czynnej służby. Rodzice Marty proponują im sfinansowanie budowy domku jednorodzinnego, który od zawsze był marzeniem Marty. Piotra pochłania praca na budowie i skutecznie odwraca jego myśli o powrocie do pracy, ale już tylko za biurko. Wkrótce Majewscy wprowadzaja się do małej miejscowości Zarzewie. Z daleka od zgiełku miasta, w otoczeniu pięknej zieleni lasu, małżeństwo wreszcie może zapomnieć o wcześniejszych złych doświadczeniach. Znowu odetchnąć pełną piersią. Jednak czy w tym raju na ziemi nie rozgrywa się piekło? Czy własnemu przeczuciu można zaufać?

Ostatnia z trylogii według mnie jest najlepszą częścią jaką autorka napisała. Już druga odsłona była dobra, jednak o tej zdecydowanie mogę powiedzieć fantastyczna. O głównych postaciach wiemy już sporo z poprzednich dwóch książek, ale mamy dwójkę nowych ? sąsiadów, którzy pozornie są szczęśliwym małżeństwem z dwójką bliźniąt. Pozornie nie znalazło się w mojej recenzji przypadkiem. O Darii i Pawle, bo o nich mowa, możemy się wiele dowiedzieć, nie są oni tylko płaskimi bohaterami bez przeszłości. Ze strony na stronę coraz lepiej ich poznajemy, a tym samym zagłębiamy w piekło, które rozgrywa się za ich drzwiami. W ?Obłokach marzeń? Izabela Krasińska poruszyła temat przemocy domowej, fizycznemu i psychicznemu znęcaniu się nad drugą osobą. Ten trudny wątek jest nakreślony bardzo plastycznie, emocje buzują kiedy o wszystkim czytamy. Sama niejednokrotnie miałam ochotę zrobić Pawłowi to co on robi żonie, zmyć z jego twarzy ten uśmieszek, którym wszystkich czaruje, a potem wsadzić do więzienia na całe lata. To potwór w skórze szarmanckiego mężczyzny. Martę oczarowuje właściwie z miejsca, na szczęście Piotr zauważa, że coś jest nie tak. Zastanawiam się ile ja takich par mijam na ulicy, ile kobiet przeżywa to co Daria i nie ma nikogo kto po pierwsze w ogóle by jej uwierzył, bo żeby pomóc najpierw trzeba zobaczyć to co kryje się pod maską oprawcy. Autorka pokazała również jak silna jest miłość rodzicielska. Jak wiele jest w stanie poświęcić rodzic dla dobra własnego dziecka. I nie chodzi mi tylko o ukrywanie siniaków czy zaciskanie zębów, żeby nie obudzić dzieci, żeby nie widziały, nie były świadkami. Jednak więcej Wam nie zdradzę, ponieważ chciałabym żebyście sami sięgnęli po książkę.


Izabela Krasińska stworzyła trylogię z całą gamą emocji i zdarzeń istotnych dla kobiet. Miłość jak z bajki, trudności w związku, macierzyństwo, to wszystko bezpośrednio dotyczy nas kobiet. W wielu sytuacjach przedstawionych w książkach znajdziecie odzwierciedlenie swoich problemów czy rozterek. Autorka nie daje rozwiązań jednak skłania do przemyśleń, do zastanowienia się czego w życiu naprawdę potrzebujemy, co jest ważne, a co tylko pozornie takim się wydaje. Czy czasem nie warto po prostu odpuścić, bo życie jest jedno i tylko od nas samych zależy jak przez nie przejdziemy :)

Czy recenzja była pomocna?
image

Rekomendowane

 • -35%
Wieczna wojna

Joe Haldeman

twarda
29,18 zł 44.90
Zapowiedź - 14.2.2020
 • -35%
Małe kobietki (okładka filmowa)

May Louisa Alcott

twarda
26,00 zł 39.99
Zapowiedź - 17.1.2020
 • -35%
Andyjski dysk

Czesław Kierzk

miękka
30,54 zł 46.99
Zapowiedź - 12.1.2020
 • -35%
Excalibur Dziedzictwo ludzkości

Delfina Chmielecka

miękka
24,70 zł 37.99
Zapowiedź - 16.1.2020
 • -35%
Anioł trzeciego świata

Sylwester Wysocki

miękka
23,39 zł 35.98
Zapowiedź - 23.12.2019
 • -30%
 • -35%
Wiedźmin Tomy 1-8 (okładka filmowa)

Andrzej Sapkowski

pakiet
324,36 zł 499.00
 • -30%
Moc słowa / Moc wiary / Moc nadziei

Grzegorz abp Ryś

pakiet
69,76 zł 99.66

Ciekawe pomysły Gandalfa

 • 37.82 zł
  32.15 zł

  Wspaniała opowieść o tym, że kiedy dajesz szansę marzeniom, nic nie jest zbyt trudne. Nowa powieść autorki bestsellerowego `Pejzażu z Aniołem`. Mieszkańcy Miasteczka nie mogą doczekać się otwarcia cukierenki, ale czego tak naprawdę pragnie Klementyna? By spełniły się jej dziecięce...

 • 39.81 zł
  35.83 zł

  Młoda Polka wyjeżdża z rodziną do USA. Na skutek tragicznych wydarzeń los obdarowuje ją wielką fortuną. Jednakże ogromne pieniądze przynoszą śmiertelne zagrożenie dla jej najbliższych. Ameryka - dla wielu Polaków Ziemia Obiecana: przestrzeń, zachwycające krajobrazy, szybkie samochody, pieniądze i...

 •   Dramatyczna historia rodu Casteel wraca do początków! W ostatnim tomie sagi Annie Casteel Stonewall przybywa do Farthinggale Manor na pogrzeb swojego ojca, Troya Tattertona, i znajduje pamiętnik babci Leigh. Zapominając o całym świecie, pogrąża się w lekturze...   Czyta o wydarzeniach, które...

 • 29.33 zł
  23.16 zł

  Pobudzające wyobraźnię, bogato ilustrowane bajki dla starszych dzieci, z elementami dyskretnej dydaktyki. W książce znajdziemy następujące tytuły: Samotna babunia, Serce bałwanka, Lodowa pułapka, Magiczna noc, Wyjątkowy prezent, Czy niemożliwe może być możliwe?, Niemożliwe może być możliwe.

 • Ostatni tom bestsellerowej serii o rodzinie Casteel. Dramatyczna historia rodu Casteel wraca do początków! W ostatnim tomie sagi Annie Casteel Stonewall przybywa do Farthinggale Manor na pogrzeb swojego ojca, Troya Tattertona, i znajduje pamiętnik babci Leigh. Zapominając o całym świecie, pogrąża...

 • Cudowna mięciutka książeczka dla maluszka z przyjaznej bawełny. Książeczka z kochanymi zwierzętami i kontrastowymi elementami. Piękne sówki i delikatne motyle. W uwielbianych przez najmłodszych barwach z kontrastową okładką. Książeczka do przytulania, oglądania, poznawania. Książeczki materiałowe...