Urzekająca. Odkrywanie tajemnicy kobiecej duszy - John i Stasi Eldredge - Książka | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Urzekająca. Odkrywanie tajemnicy kobiecej duszy (miękka)

 • Promocja
  image-promocja

książka

Urzekająca. Odkrywanie tajemnicy kobiecej duszy - opis produktu:

Każda kobieta była kiedyś małą dziewczynką. A każda mała dziewczynka piastuje w swoim sercu najskrytsze marzenia. Marzy o porwaniu w wir romansu, o odegraniu niezastąpionej roli w wielkiej przygodzie, o roli Pięknej w czyjejś historii. Te pragnienia są czymś więcej niż dziecięcą zabawą. Stanowią sekret kobiecego serca.
A jednak - ile znasz kobiet, które znalazły takie życie? W miarę upływu lat serce kobiety zostaje zepchnięte na bok, zranione, pogrzebane. Ona sama nie znajduje żadnego innego romansu niż te z powieści, żadnej przygody oprócz tych w telewizji, i szczerze wątpi, czy kiedykolwiek będzie Piękną w jakiej bądź historii.
Większoś kobiet dochodzi do wniosku, że musi się zadowolić sprawnością w wykonywaniu obowiązków, także domowych, w załatwianiu natłoku spraw, starając się stać kobietami, jakimi `powinny` być, ale często czują, że zawodzą. Smutne, iż nazbyt wiele przesłań kierowanych pod adresem chrześcijańskich kobiet jeszcze zwiększa presję. `Zrób tych dziesięć rzeczy, a uznamy cię za kobietę pobożną`. Efekty nie są dobre dla kobiecej duszy.
Ale serce kobiety ciągle tam jest. Czasem gdy ogląda film, czasem nocą przed bladym świtem, jej serce znów dochodzi do głosu. Ogarnia ją przemożne pragnienie życia, jakie jej było przeznaczone - życia, o jakim marzyła jako mała dziewczynka.
Przesłanie Urzekającej jest takie: twoje serce znaczy więcej niż cokolwiek innego w stworzonym świecie. Pragnienia, jakie miałaś, będąc małą dziewczynką, i tęsknoty, które nadal nurtują twoje serce - mówią ci o życiu, do jakiego Bóg cię stworzył. On teraz oferuje ci przyjście w roli Bohatera twojej historii, żeby ocalić twoje serce i przywrócić cię do życia jako istotę pełną żarliwej energii i kobiecości. Kobietę naprawdę urzekającą.
To, co Dzikie serce uczyniło dla mężczyzn, Urzekająca uczyni dla ciebie.

Fragment książki:

Książka Urzekająca. Odkrywanie tajemnicy kobiecej duszy pochodzi z wydawnictwa Logos. Autorem książki jest John i Stasi Eldredge. Należy do gatunków: poradniki, miłosne i partnerskie, samodoskonalenie. Książka Urzekająca. Odkrywanie tajemnicy kobiecej duszy liczy 230 stron. Jej wymiary to 145x205. Oprawa jest miękka.
S
Szczegóły

Książkowe bestsellery z tych samych kategorii

RECENZJE - Książka - Urzekająca. Odkrywanie tajemnicy kobiecej duszy

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

5/5 ( 10 ocen )
 • 5
  10
 • 4
  0
 • 3
  0
 • 2
  0
 • 1
  0

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję:

AL

ilość recenzji:11

brak oceny 9-11-2009 14:28

Lektura stanowi swoistą podróż do wnętrza kobiecej duszy, obnaża przy tym jej najgłębsze pragnienia i potrzeby we współczesnym świecie tak często margninalizowane.
Jak pisał Christian Grabbe: "Dla mężczyzny sercem jest świat, dla kobiety światem jest serce." Książka Eldredge'ów ujawnia tę prawę wielokrotnie, ukazując kobietę - jako istotę wrażliwą (ale nie rozdygotaną i całą we łzach!), pragnącą być piękną i budzącą zachwyt w mężczyźnie, szczególnie w tym, któremu powierza swe serce.


Pozycja przeznaczona jest, jak się wydaje, głównie dla pań. Może jednak stanowić ciekawą lekturę dla mężczyzny pragnącego uczynić kobietę szczęśliwą.

Czy recenzja była pomocna?