Ulysses Moore. Wyspa Masek - Pierdomenico Baccalario - Książka | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Ulysses Moore. Wyspa Masek (twarda)

Tom 4

książka

Ulysses Moore. Wyspa Masek, Tom 4 - opis produktu:

Jason, Julia i Rick są gotowi do kolejnej podróży: Peter Dedalus, jedyny człowiek, który może im pomóc w odnalezieniu Pierwszego Klucza, przekroczył Wrota Czasu i ukrywa się w osiemnastowiecznej Wenecji.
Perfidna Obliwia Newton jest już na jego tropie, więc dzieci muszą działać szybko - trzeba odnaleźć tajemniczego Czarnego Gondoliera i trafić na Wyspę masek, o której nikt nie słyszał...

Książka Ulysses Moore. Wyspa Masek Tom 4, pochodzi z wydawnictwa Olesiejuk. Autorem książki jest Pierdomenico Baccalario. Należy do gatunków: dla dzieci i młodzieży, literatura przygodowa. Książka Ulysses Moore. Wyspa Masek liczy 284 stron. Jej wymiary to 155x210. Oprawa jest twarda. Publikacja dostępna jest również w formie elektronicznej.
S
Szczegóły

Książkowe bestsellery z tych samych kategorii

RECENZJE - Książka - Ulysses Moore. Wyspa Masek, Tom 4

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

5/5 ( 10 ocen )
 • 5
  10
 • 4
  0
 • 3
  0
 • 2
  0
 • 1
  0

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję:

domcia13_

ilość recenzji:19

brak oceny 15-07-2007 13:49

Po "Wrotach Czasu", "Antykwariacie ze starymi mapami" i "Domu Luster" kolejny, czwarty tom Ulyssesa Moore'a. Jason, Julia i Rick są gotowi, aby wyruszyć w kolejną podróż, która ma im pomóc w rozwikłaniu kolejnej zagadki Wrót. Tym razem są na tropie Petera Dedalusa, jedynego człowieka, który może im pomóc. Niestety on chcąc uciec przed straszliwym, popełnionym przez siebie dawno temu błędem, przkroczył Wrota Czasu w Swym (wyburzonym przez Obliwię w celu odnalezienia kolejnych Wrót) Domu Luster i ukrywa się w osiemnastowiecznej Wenecji. Przebiegła Obliwia Newton jest juz na jego tropie (Kolejnym razem jej pieniądze otumaniają ludzi), a więc dzieci muszą działać szybko. Nie tylko to jest jednak ich zmartwieniem, nie tylko zagadki nie do rozwiązania. Najważniejszy jest przeciez czas. Muszą się spieszyć także ze względu na Londynu do Kilimore Cove mają niedługo wrócić. Na szczęści o wsyztskim myśli nestor, który starajac się ich opóźniź opłaca firmę przewozową brata, aby starali się robić to powoli. Dzieci napotykają jednak trudności gdyż dwójce weneckich żebraków udaje się przedostać pzreż Wrota, co powoduje brak możliwości powrotu do domu przez dwójkę z nich. A wieć Jason wyrusza na poszukiwania do Kilimore Cove, zostawiając Ricka i Julię samych. Oboję muszą znaleźć Czarnego Gondoliera, który ma ich zaprowadzić na Wyspę Masek o której nikt nie słyszał...
A tym czasem między Rickiem i Julią zaczyna rodzić się prawdziwe uczucie.
Co zrobi Rick? Czy oboje odnajda Petera Dedalusa? Czy Jason uratuje Wille Argo od złodziei? Czy wpadnie na trop ULYSSESA MOORE'A? Czy bedzie chciał odnaleźć dawnego właściciela willi, o którym nei ma potwierdzenia, że zmarł? Kim naprawdę jest Leonard Minaxo? Ile jeszcze może informacji im wyjawić Nestor? Jakie trudności naportka jeszcze nasza wspaniałą trójka?
Na cały stos tych pytań ja wam już nie odpowiem! Czytajcie WYSPĘ MASEK!!!!!!
Gorąco wszystkim polecam...

Czy recenzja była pomocna?