Trwałe rozwiązania naprawcze w obiektach budowlanych - Wiesław Buczkowski - Książka | Gandalf.com.pl
SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie
 • Promocja
  image-promocja

książka

Trwałe rozwiązania naprawcze w obiektach budowlanych - opis produktu:

Książka ta jest kolejną, już 3 pozycją, przygotowaną przez redaktorów w tematyce trwałości napraw obiektów budowlanych. W poprzednich monografiach przedstawiono: Trwałość i skuteczność napraw obiektów budowlanych (2007r.) i Współczesne metody naprawcze w obiektach budowlanych (2009r.), a w tym wydaniu przedstawiamy Trwałe rozwiązania naprawcze w obiektach budowlanych.
Pozycja ta aktualizuje wiedzę o najnowszych krajowych i wybranych zagranicznych osiągnięciach w dziedzinie trwałych rozwiązań naprawczych zastosowanych w obiektach budowlanych. Przedstawia także przykłady negatywne prowadzące nawet do awarii lub katastrof. Z drugiej jednak strony przedstawia takie zagadnienia jak np.: predykcja niezawodności eksploatacyjnej budynku lub zastosowanie praktyczne serii norm EN 1504. W celu zachowania czytelności utrzymano wprowadzony już w pierwszej książce podział na dwa główne działy. W pierwszym zawarto podstawy naukowe, w drugim przedstawiono zastosowania praktyczne trwałych napraw i wzmocnień elementów obiektów budowlanych. Treści podzielono na 23 rozdziały, których autorami są wysokiej klasy specjaliści od napraw obiektów budowlanych, działający zarówno w kraju jak i za granicą.
Przygotowana monografia jest adresowana do środowisk naukowych i projektowych, producentów materiałów stosowanych w naprawach obiektów budowlanych oraz wykonawców tych robót, a także do studentów kierunków związanych z budownictwem.
[fragment wstępu]

Trwałe rozwiązania naprawcze w obiektach budowlanych - o czym jest książka?


Przed Tobą kolejna pozycja książkowa warta uwagi- Trwałe rozwiązania naprawcze w obiektach budowlanych, od Wiesław Buczkowski, Mieczysław Kamiński, Józef Jasiczak, Tomasz Buczkowski. Trwałe rozwiązania naprawcze w obiektach budowlanych spełnia wszystkie cechy swojego gatunku, przypadnie więc do gustu nawet tym najbardziej wymagającym czytelnikom. Jeśli zainteresowała Cię ta pozycja, sięgnij po inne tytuły autora- Wiesław Buczkowski, Mieczysław Kamiński, Józef Jasiczak, Tomasz Buczkowski. Nie będziesz żałował! Trwałe rozwiązania naprawcze w obiektach budowlanych i o wiele więcej tylko na Gandalf.com.pl!

Książka Trwałe rozwiązania naprawcze w obiektach budowlanych pochodzi z wydawnictwa Dolnośląskie Wydawnictwo Edukacyjne. Autorami książki są Wiesław Buczkowski, Mieczysław Kamiński, Józef Jasiczak, Tomasz Buczkowski. Należy do gatunków: nauki ścisłe, różne. Książka Trwałe rozwiązania naprawcze w obiektach budowlanych liczy 369 stron. Jej wymiary to 170x245. Oprawa jest twarda.
S
Szczegóły

Wiesław Buczkowski, Mieczysław Kamiński, Józef Jasiczak, Tomasz Buczkowski - przeczytaj też

RECENZJE - książki - Trwałe rozwiązania naprawcze w obiektach budowlanych - Wiesław Buczkowski, Mieczysław Kamiński, Józef Jasiczak, Tomasz Buczkowski

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

4.3/5 ( 4 oceny )
 • 5
  3
 • 4
  0
 • 3
  0
 • 2
  1
 • 1
  0

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję: