Traktat akcesyjny. Traktaty stanowiące podstawę Unii. Poskie prawo. Wybór dokumentów - Arkadiusz Michoński - Książka | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Traktat akcesyjny. Traktaty stanowiące podstawę Unii. Poskie prawo. Wybór dokumentów

książka

 • Wydawnictwo Prawo i Praktyka Gospodarcza
 • Oprawa miękka
 • Ilość stron 1139
 • GRATIS! Do każdego zamówienia zakładka mola książkowego!
 • Dostępność niedostępny

Traktat akcesyjny. Traktaty stanowiące podstawę Unii. Poskie prawo. Wybór dokumentów - opis produktu:

`W stosunku do wydania pierwszego i drugiego, niniejsze wydanie zostało znacząco rozbudowane. W szczególności uwzględnione zostały nowe ustawy, w toku ustrojowego dostosowania Polski do członkostwa w Unii Europejskiej oraz wyroki Trybunału Konstytucyjnego. Członkostwo Polski w Unii nabiera bowiem szybko wymiaru praktycznego, a orzecznictwo Trybunału Konstytucyjnego zaczyna tworzyć związaną z członkostwem, istotną praktykę konstytucyjną. W obecnej wersji rozszerzonej dokumenty zostały ujęte w pięć zasadniczych części: dotyczącą bezpośrednio akcesu Polski-do Unii Europejskiej, obejmującą traktaty stanowiące podstawę Unii Europejskiej, obejmującą najistotniejsze akty prawa polskiego, związane z akcesem Polski do UE, obejmującą wyroki Trybunału Konstytucyjnego, związane z członkostwem Polski w Unii Europejskiej w końcu w wyborze umieszczamy również inne: dokumenty które, w naszej ocenie mają istotne, praktyczne znaczenie z punktu widzenia członkostwa Polski w UE. Prof. dr hab. Jan Barcz - kierownik Katedry Prawa Europejskiego w Kolegium Społeczno-Ekonomicznym SGH w Warszawie, doświadczony dyplomata, w latach 1989-2001 w Ministerstwie Spraw Zagranicznych, m.in Ambasador RP w Wiedniu. mgr Arkadiusz Michoński - urzędnik i dyplomata. Od początku procesu akcesji Polski do Unii Europejskiej pracownik instytucji koordynujących polską politykę europejską oraz proces negocjacji o członkostwo w UE (Urząd Komitetu Integracji Europejskiej, Ministerstwo Spraw Zagranicznych); obecnie radca w Stałym Przedstawicielstwie Rzeczypospolitej Polskiej przy Unii Europejskiej w Brukseli.`

Książka Traktat akcesyjny. Traktaty stanowiące podstawę Unii. Poskie prawo. Wybór dokumentów pochodzi z wydawnictwa Prawo i Praktyka Gospodarcza. Autorami książki są Arkadiusz Michoński, Jan Barcz. Należy do gatunków: nauki społeczne, prawo, UE. Książka Traktat akcesyjny. Traktaty stanowiące podstawę Unii. Poskie prawo. Wybór dokumentów liczy 1139 stron. Jej wymiary to 120 x 165.
S
Szczegóły

Recenzje
image Nie wiesz, czy kupić? Sprawdź recenzje
Książka
Traktat akcesyjny. Traktaty stanowiące podstawę Unii. Poskie prawo. Wybór dokumentów

4.4/5 ( 5 ocen )
  5
  2
  4
  3
  3
  0
  2
  0
  1
  0

Zaloguj się i napisz recenzję na min. 700 znaków. Akceptując regulamin bierzesz udział w cotygodniowym plebiscycie. Do wygrania kupon 50 PLN i 15 punktów klienta.

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Podobał Ci się ten tytuł? Zainspirował Cię? A może nie zgadzasz sie z autorem, opowiedz nam o tym, opisz swoje doznania związane z lekturą.