Teoria i filozofia prawa - Adam Dyrda - Książka | Gandalf.com.pl
SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Teoria i filozofia prawa

  • Promocja
    image-promocja

książka

Wydawnictwo Wolters Kluwer
Oprawa miękka
Ilość stron 260

Teoria i filozofia prawa - opis produktu:

Niniejsze repetytorium, dzieło Autorów z 3 ośrodków naukowych - uniwersytetu Jagiellońskiego, Uniwersytetu Śląskiego i Uniwersytetu Warszawskiego, stanowi cenną pomoc dla osób, które chcą zweryfikować i usystematyzować swoja wiedze z zagadnień teorii i filozofii prawa.
Jako publikacja z zakresu filozofii książka jest wyjątkowo nowoczesnym i oryginalnym dziełem, zarówno pod względem układu, sekwencji prezentowanych zagadnień jak i szczegółowej zawartości merytorycznej, podanej w intersujący i czytelny sposób.

 Zakres repetytorium sięga samych fundamentów, teoretycznych i filozoficznych podstaw prawa, składa się z 5 częśći - ogólne zagadnienia torii i filozofii prawa, teoria prawa, filozofia prawa, prawo, sprawiedliwośc, polityka, inne obszary badawcze prawoznawstwa.

Autorzy w opisowy sposób przedstawiają najbardziej doniośle właściwości konkretnych stanowisk filozoficznych w jurysprudencji, a także prezentują podstawowe osiągnięcia teoretycznego namysłu nad prawem w naszej kulturze prawnej.

 Z repetytorium mogą przede wszystkim korzystać studenci przygotowujący się do egzaminów i zajęć dydaktycznych. Opracowanie pomoże im skutecznie powtórzyć materiał i zweryfikować wiedzę.

Teoria i filozofia prawa - o czym jest książka?


Przed Tobą kolejna pozycja książkowa warta uwagi- Teoria i filozofia prawa, od Adam Dyrda. Teoria i filozofia prawa spełnia wszystkie cechy swojego gatunku, przypadnie więc do gustu nawet tym najbardziej wymagającym czytelnikom. Jeśli zainteresowała Cię ta pozycja, sięgnij po inne tytuły autora- Adam Dyrda. Nie będziesz żałował! Teoria i filozofia prawa i o wiele więcej tylko na Gandalf.com.pl!

Książka Teoria i filozofia prawa pochodzi z wydawnictwa Wolters Kluwer. Autorem książki jest Adam Dyrda. Należy do gatunków: nauki społeczne, prawo, teoria prawa i prawo rzymskie. Książka Teoria i filozofia prawa liczy 260 stron. Oprawa jest miękka. Publikacja dostępna jest również w formie elektronicznej.
S
Szczegóły
Dział: Książki
Kategoria: nauki społeczne,  prawo,  teoria prawa i prawo rzymskie
Wydawnictwo: Wolters Kluwer
Oprawa: miękka
Okładka: miękka
Wymiary: B5
Ilość stron: 260
ISBN: 978-83-8246-448-1
Wprowadzono: 28.09.2021

RECENZJE - książki - Teoria i filozofia prawa - Adam Dyrda

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

0/5 ( brak ocen )
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję: