Tematy egzaminacyjne (przykładowe) dla kandydatów na biegłych rewidentów - PRACA ZBIOROWA - Książka | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Tematy egzaminacyjne (przykładowe) dla kandydatów na biegłych rewidentów (miękka)

książka

 • Wydawnictwo Rachunkowość Sp. z o.o.
 • Oprawa miękka
 • Ilość stron 133
 • GRATIS! Do każdego zamówienia zakładka mola książkowego!
 • Dostępność niedostępny

Tematy egzaminacyjne (przykładowe) dla kandydatów na biegłych rewidentów - opis produktu:

W lipcu 2010 ukazała się rozszerzona i zaktualizowana publikacja, w której zamieszczono:

- obowiązujące zasady postępowania kwalifikacyjnego dla kandydatów na biegłych rewidentów,

- wymagania kwalifikacyjne i szczegółowy zakres tematyczny egzaminów,

- przykładowe pytania testowe i zadania sytuacyjne z przeprowadzonych egzaminów.

Od czerwca 2009 r. problematyka postępowania kwalifikacyjnego dla kandydatów na biegłych rewidentów jest uregulowana, odmiennie niż dotychczas, przepisami ustawy o biegłych rewidentach i ich samorządzie, podmiotach uprawnionych do badania sprawozdań finansowych oraz o nadzorze publicznym i wieloma przepisami wykonawczymi wydanymi na jej podstawie.

W książce zamieszczono tylko te regulacje, które mają istotne znaczenie dla efektywności przygotowywania się do egzaminów.

Kandydaci na biegłych rewidentów, którzy rozpoczęli postępowanie kwalifikacyjne do 6 czerwca 2009 r., powinni przygotowując się do egzaminów uwzględniać wymagania kwalifikacyjne określone w przepisach dotychczasowych, zaś szczegółowy zakres tematyczny egzaminów kandydaci, którzy rozpoczęli postępowanie kwalifikacyjne po tym dniu.

Przykładowe pytania testowe i zadania sytuacyjne zostały opracowane dzięki życzliwości Komisji Egzaminacyjnej dla kandydatów na biegłych rewidentów, która sukcesywnie udostępniała Redakcji pytania i zadania egzaminacyjne, których nie zamierzała wykorzystywać na kolejnych egzaminach.

Opracowanie ułatwia przygotowanie się do egzaminów zarówno na starych zasadach, jak i nowo obowiązujących, gdyż pozwala zainteresowanym zapoznać się ze sposobami formułowania pytań oraz konstruowania tzw. zadań sytuacyjnych, a przerobienie tematów sprzyja ugruntowaniu wiedzy i ograniczeniu stresu nieodłącznego każdemu egzaminowi.

Tematy egzaminacyjne mogą być również wykorzystywane podczas innych szkoleń zawodowych do ugruntowania i sprawdzenia nabytej wiedzy i umiejętności.

Odbiorcami broszury są przede wszystkim kandydaci na biegłych rewidentów oraz kadra nauczycielska prowadząca szkolenia z zakresu tematyki egzaminów, jak również uczestnicy tych szkoleń.

Mamy nadzieję, że wydawnictwo spotka się z życzliwym przyjęciem, stanie się docenianą pomocą dla młodych, ambitnych księgowych, którzy chcą poszerzać i pogłębiać swą wiedzę oraz podnosić umiejętności.

Książka Tematy egzaminacyjne (przykładowe) dla kandydatów na biegłych rewidentów pochodzi z wydawnictwa Rachunkowość Sp. z o.o.. Publikacja jest pracą zbiorową . Należy do gatunków: nauki społeczne, prawo, inne. Książka Tematy egzaminacyjne (przykładowe) dla kandydatów na biegłych rewidentów liczy 133 stron. Jej wymiary to 210x270. Oprawa jest miękka.
S
Szczegóły

Recenzje
image Nie wiesz, czy kupić? Sprawdź recenzje
Książka
Tematy egzaminacyjne (przykładowe) dla kandydatów na biegłych rewidentów

4.2/5 ( 5 ocen )
  5
  3
  4
  1
  3
  0
  2
  1
  1
  0

Zaloguj się i napisz recenzję na min. 700 znaków. Akceptując regulamin bierzesz udział w cotygodniowym plebiscycie. Do wygrania kupon 50 PLN i 15 punktów klienta.

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Podobał Ci się ten tytuł? Zainspirował Cię? A może nie zgadzasz sie z autorem, opowiedz nam o tym, opisz swoje doznania związane z lekturą.