Teatralną serpentyną - Magdalena Jankowska - Książka | Gandalf.com.pl
SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Teatralną serpentyną

Zapiski z Lublina

książka

 • Wydawnictwo Norbertinum
 • Oprawa miękka
 • Ilość stron 142
 • GRATIS! Do każdego zamówienia zakładka mola książkowego!
 • Wysyłamy w 24h - 48h + czas dostawy
 • Okazje na książki w promocji!

Teatralną serpentyną, Zapiski z Lublina - opis produktu:


Teatralną serpentyną - o czym jest?


Przed Tobą kolejna pozycja książkowa warta uwagi- Teatralną serpentyną, od Magdalena Jankowska. Teatralną serpentyną spełnia wszystkie cechy swojego gatunku, przypadnie więc do gustu nawet tym najbardziej wymagającym czytelnikom. Jeśli zainteresowała Cię ta pozycja, sięgnij po inne tytuły autora- Magdalena Jankowska. Nie będziesz żałował! Teatralną serpentyną i o wiele więcej tylko na Gandalf.com.pl!

Pozycję Lublina na teatralnej mapie kraju, a może nawet Europy, w dużej mierze ukształtowały odbywające się tu festiwale, których wciąż przybywa. Szczególne znaczenie w tym względzie mają Konfrontacje impreza o najdłuższej historii i prezentująca teatry niemal z całego świata. Także (rozwiązany w 2013 roku) Festiwal Teatrów Europy Środkowej Sąsiedzi obiecywał stać się ich ważnym kontrapunktem. Byłam świadkiem rodzenia się tych inicjatyw, poszukiwania formuły, kolejnych edycji i nanoszenia korekt na ich kształt. Swoje wrażenia ujmowałam w formę niewielkich objętościowo sprawozdań publikowanych w kilku czasopismach. Starałam się w nich zaopiniować nie tylko wartość przedstawień, ale także uchwycić atmosferę imprezy i odnieść się do rozwiązań organizacyjnych. Zawsze też uwzględniałam lokalną perspektywę, która kazała mi odwoływać się do wydarzeń z minionych festiwali, jakbym rozmawiała z lubelską publicznością. Mam nadzieję, że to historyczne świadectwo może wzbudzić czyjeś zainteresowanie.<STRONG>- Magdalena Jankowska </STRONG>

Teatralną serpentyną - opinie


Jeśli nadal nie jesteś pewny książki Teatralną serpentyną, zapoznaj się z ocenami i recenzjami naszych klientów. Może oni przekonają Cię, że Teatralną serpentyną - Magdalena Jankowska to pozycja warta Twojej uwagi. Po przeczytaniu książki Teatralną serpentyną nie zapomnij zostawić swojej recenzji i wziąć udziału w konkursie! Wybierz książkę Teatralną serpentyną, sprawdź inne tytuły, których autorem jest Magdalena Jankowska i przeczytaj biografię. To wszystko tylko na Gandalf.com.pl!


Książka Teatralną serpentyną Zapiski z Lublina, pochodzi z wydawnictwa Norbertinum. Autorem książki jest Magdalena Jankowska. Należy do gatunków: nauki humanistyczne, kulturoznawstwo, teatr. Książka Teatralną serpentyną liczy 142 stron. Jej wymiary to 148x208. Oprawa jest miękka.
S
Szczegóły

RECENZJE - Książka - Teatralną serpentyną, Zapiski z Lublina

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

0/5 ( brak ocen )
 • 5
 • 4
 • 3
 • 2
 • 1

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję: