rozwiń
rozwiń
zwiń
zwiń
wpisz minimum 3 znaki

Wybierz z dostępnych produktów

Taniec ze smokami część I - mobi, epub ...

G. Martin

ebook, multiformat: mobi, epub

30,17 zł taniej -10%

Taniec ze smokami. Część 1 Pieśń lodu i ...

G. Martin

książka (miękka)

33,74 zł taniej -31%

Taniec ze smokami. Część 1 Pieśń lodu i ...

G. Martin

książka (twarda)

49,43 zł taniej -16%

Taniec ze smokami. Część 2 Pieśń lodu i ...

G. Martin

książka (miękka)

33,73 zł taniej -31%

Taniec ze smokami. Część 2 Pieśń lodu i ...

G. Martin

książka (twarda)

49,43 zł taniej -16%

Taniec ze smokami część II - mobi, epub ...

G. Martin

ebook, multiformat: mobi, epub

30,17 zł taniej -10%

Taniec

J. Tuwim

książka

4,25 zł

Rycerz Mike Przygody ze Smokami 11

P. ZBIOROWA

książka (miękka)

7,73 zł taniej -11%

Rycerz Mike Przygody ze Smokami 10

P. ZBIOROWA

książka (miękka)

7,73 zł taniej -11%

Chłopiec, który żył ze smokami

A. Sheperd

książka (miękka)

18,70 zł taniej -25%

Przygody ze smokami. LEGO Elves ...

P. ZBIOROWA

książka (miękka)

16,79 zł

Rycerz Mike Przygody ze Smokami 8

P. ZBIOROWA

książka (miękka)

7,71 zł taniej -8%

Taniec ze smokami. Część 1 Pieśń lodu i ognia. Tom V
ocena: 6, głosów: 11
 
powiększenie

Fragmenty

przeczytaj fragment książki

Taniec ze smokami. Część 1
Pieśń lodu i ognia. Tom V (miękka)

książka

Wydawnictwo: Zysk I S-Ka

z serii: Pieśń Lodu i Ognia

Oprawa: miękka

Ilość stron: 632

Dostępność: niedostępny

Nasza cena: 35,91

Cena detaliczna: 59,85

U nas taniej o 40%

dodaj do przechowalni dodaj do listy życzeń
Powrót Darmowa wysyłka dla zamówień od 99zł. SPRAWDŹ!
  • Opis

  • Szczegółowe informacje

  • Recenzje (39)

  • Inne wydania

Taniec ze smokami. Część 1, Pieśń lodu i ognia. Tom V - opis produktu:

Piaty tom słynnego cyklu Pieśń Lodu i Ogniu, będący de facto rozwinięciem tomu Uczta dla wron, w którym autor skupił się na losach Westeros i bohaterów na tym kontynencie. W Tańcu ze smokami pokazane będą równoległe dzieje innych bohaterów - Stannisa, Melisandry, Dany ze smokami, Jona Snow i Tyriona.

Po wielkiej bitwie przyszłość Siedmiu Królestw wciąż wydaje się niepewna

Na wschodzie Daenerys Targaryen, ostatnia z rodu Targaryenów, włada przy pomocy swych trzech smoków miastem zbudowanym na pyle i śmierci. Daenerys ma jednak tysiące wrogów i wielu z nich postanowiło ją odnaleźć..

Tyrion Lannister, uciekłszy z Westeros, gdy wyznaczono nagrodę za jego głowę, również zmierza do Daenerys. Jego nowi towarzysze podróży nie są jednak obdartą bandą wyrzutków, jaką mogliby się wydawać, a jeden z nich może na zawsze pozbawić Daenerys praw do westeroskiego tronu...

Północy broni gigantyczny Mur z lodu i kamienia. Tam właśnie przed Jonem Snow, dziewięćset dziewięćdziesiątym ósmym lordem dowódcą Nocnej Straży, stanie najpoważniejsze jak dotąd wyzwanie. Ma bowiem potężnych wrogów nie tylko w samej Straży, lecz również poza nią, pośród lodowych istot mieszkających za Murem...

W czasie narastających niepokojów fale przeznaczenia nieuchronnie prowadzą bohaterów do największego ze wszystkich tańców...


George R.R. Martin (ur. w 1948 r. w New Jersey) - jest jednym z najbardziej cenionych pisarzy fantastyki. Dzięki swej wielotomowej sadze pozyskał miliony oddanych fanów i odrodził tradycję epickiej fantasy w stylu tolkienowskim.

Tłumaczenie: Michał Jakuszewski

Taniec ze smokami. Część 1, Pieśń lodu i ognia. Tom V - wybrana recenzja:

czekający 4/01/2012
recenzja dotyczy produktu: Książki

Kiedy wyjdzie drugi tom Tańca? Czy ktoś wie?

Sprawdź wszystkie recenzje

Taniec ze smokami. Część 1, Pieśń lodu i ognia. Tom V - szczegółowe informacje:

Dział: Książki
Wydawnictwo: Zysk I S-Ka
Oprawa:miękka
Okładka:miękka
Wymiary:120x180
Ilość stron:632
ISBN:978-83-7506-897-9
Wprowadzono: 19.11.2011
i zgarniaj nagrody napisz recenzję

Taniec ze smokami. Część 1, Pieśń lodu i ognia. Tom V - recenzje klientów

4/01/2012
recenzja dotyczy produktu: Książka

Kiedy wyjdzie drugi tom Tańca? Czy ktoś wie?

lemarek(at)poczta.fm 2/01/2012
recenzja dotyczy produktu: Książka

właśnie czytam "taniec ze smokami" i muszę przyznać, że w porównaniu z poprzednimi częściami cyklu Martin zagubił nieco werwy. Książka wyraźnie odbiega od poprzednich. Akcja się rozwleka a narrator wybiega często w niepotrzebną retrospektywę... Szkoda. Poprzednie tomy były bardzo dobre. Ten niestety tylko "dobry".

kmpessel(at)gmail.com 29/12/2011
recenzja dotyczy produktu: Książka

"Taniec ze smokami" to pierwsza część piątego tomu cyklu "Pieśni Lodu i Ognia" i chociaż to kontynuacja to nie ma większego problemu by wejść w świat opowiadanej historii. Już od pierwszych zdań czytelnik, szczególnie ten debiutujący, zaczyna zdawać sobie sprawę, że przed nim ciekawa lektura, lecz z wieloma detalami, mającymi wpływ na przebieg akcji. Tematyka z obszaru fantastyki jest w ostatnich latach często eksploatowana, czasem zapuszcza się ona w całkiem nowe regiony, a czasem czerpie ze znanych motywów, jednakże w obu przypadkach niełatwo jest stworzyć historię, której fabuła zainteresowałaby odbiorców, a gdy opowieść ma swoje kontynuacje zadanie dodatkowo komplikuje się. Jednakże w przypadku tego pomysłu wydaje się, że wyobraźnia autora nie ma granic, a każda następna książka jest przynajmniej równie ciekawa jak poprzednia. Utrzymanie poziomu nie jest proste i nie zawsze udaje się, a w przypadku gdy opowiadanie toczy się równolegle do wcześniejszej części tym trudniej rozwijać wątki tak by uzupełniały to co już miało miejsce i jednocześnie nie zdradzały tego co dopiero ma się wydarzyć, no i przedstawiały nowe kierunki opowiadania.

Świat wykreowany w "Tańcu ze smokami" jest ogromną panoramą, doskonale służącą za tło fabuły, przed oczyma czytelnika przewija się korowód obrazów, które w sumie dają barwny krajobraz. Każda sceneria jest wielowymiarowa, przemawiająca kolorami i cechami pór roku na tyle sugestywnie, że odczuwa się dokładnie jej klimat i atmosferę, gorące promienie słońca, mroźną wichurę czy też bliskość płynącej rzeki, dającej o sobie znać wilgotnym powietrzem. Co równie ważne opisy przyrody i miejsc współgrają z postaciami, które na takiej kanwie swoimi przygodami kreślą sugestywną gawędę, wciągającą w wir swoich perypetii. Bohaterowie znani z wcześniejszych części po raz kolejny zaskakują nie tylko swoimi wyborami, ale i tym, że ich osobowości nie ulegają gwałtownym zmianom, a rozwijają się w tempie odpowiednim dla każdego z nich odrębnie. W ten sposób autor "dawkuje" zaspakajanie ciekawości co do tego w jakim kierunku będzie podążać dana postać, chociaż ostateczny jej kształt nadal spowity jest mgłą domniemań odbiorców.
Czytający wchodzi w historię wielowątkową, w której łatwo byłoby o zagubienie gdyby nie narracja z kilku perspektyw, nie pozwalająca znudzeniu zakiełkować. Inaczej odbiera się opowiadane wydarzenia gdy ich przebieg nie jest relacjonowany przez trzecią osobę czy też zewnętrznego obserwatora, a kogoś kto jest ich uczestnikiem. Dzięki takiemu punktowi widzenia obraz jest nie tyle bardziej wyrazisty co raczej jest składanką subiektywnych wycinków, a więc każdy z nich ma w sobie dawkę niepewności i może być źródłem niespodzianki. W końcu to co my widzimy wcale nie musi być tak samo postrzegane przez innych. Zwroty akcji są jedną z cech tej serii, także więc i w tym przypadku często występują i to w momentach raczej mniej spodziewanych co jest dużym plusem.

George R. R. Martin nie przedstawia "opowiastki" w złagodzonej postaci, gdzie zło ma tylko jedną twarz dostrzegalną od razu, a dobro jest zawsze zwycięzcą. W jego wizji fantastyki - przemoc, intrygi, przelew krwi, walka i śmierć stanowią podstawę dramaturgii, świat przez niego wykreowany nie jest dobrotliwą baśnią, to raczej thriller gdzie wszystko jest możliwe, a ostatnie słowo nie zostało jeszcze powiedziane. "Taniec ze smokami" stanowi z jednej strony pogłębienie motywów już znanych, a z drugiej strony tworzy alternatywy do rozwoju w przyszłości. Czytelnicy, dla których tajemnic do odkrycia nigdy nie za mało, jedna z nich została ukryta w okładce ...

29/12/2011
recenzja dotyczy produktu: Książka

EEEEEEEEEEEEEEEBBBBBBBBBBBBBBOOOOOOOOOOOOOOOOOOKKKKKKKKKKKKKK!!!!!!!!!!!!!!!!!!

frykow(at)wp.pl 10/12/2011
recenzja dotyczy produktu: Książka

Halo, chcemy ebooka!

m.urban(at)g.pl 26/11/2011
recenzja dotyczy produktu: Książka

czy jest możliwość zakupienia ebooka??

15/11/2011
recenzja dotyczy produktu: Książka

W wersji angielskiej wydano całość Tańca ze Smokami w jednym tomie (podobnie jak Ucztę dla Wron)

7/11/2011
recenzja dotyczy produktu: Książka

Zysk i Spółka wydaje pierwsze tomiszcze 22 listopada. Ceny nie znam. Drugi tom jest w przygotowaniu. Obyśmy nie czekali długo. Btw, czy w wersji ang, drugi tom jest już ukończony?

jacek(at)wp.pl 28/09/2011
recenzja dotyczy produktu: Książka

Czytałem książkę ale w angielskiej wersji jest na torrentach na chomiku jest fake niby tłumaczenie

18/09/2011
recenzja dotyczy produktu: Książka

Podobno ma być 15.XI

Pokaż więcej
2/09/2011
recenzja dotyczy produktu: Książka

Niestety nadal nie ma.

ruda(at)interia.pl 1/09/2011
recenzja dotyczy produktu: Książka

Mam pytanie Taniec Smokow ukazal sie juz w poskich ksiegarniach czy jeszcze nie?mam utrudniony dostep bo nie mieszkam w Polsce a bardzo chce ja juz miec

OMON(at)OMON.OMON 26/08/2011
recenzja dotyczy produktu: Książka

130 zeta? chyba kogoś mocno pogięło.

13/08/2011
recenzja dotyczy produktu: Książka

Szkoda, ze na ikonie książki widnieje "The ice dragon" czyli zupełnie INNA książka Martina nie mającą NIC wspólnego z cyklem... książkę wydano po polsku w 2006, a Martin napisał ja w 1980 jako pierwsze książkę fantasy...trochę jakieś niedopatrzenie chyba?

13/06/2011
recenzja dotyczy produktu: Książka

W sieci można już znaleźć nieoficjalne tłumaczenie "Tańca ze smokami". Mimo to chętnie kupię książkę, pod warunkiem, że nie będzie kosztowała 127 zł jak oryginalne wydanie. Prędzej czy później cena na pewno spadnie.
Co do autora, to również mam nadzieję, że zdąży dokończyć sagę.

lukaszwych(at)tlen.pl 8/06/2011
recenzja dotyczy produktu: Książka

Też kiedyś zastanawiałem sie nad tym, że autor może nie dożyć konca cyklu, jakies 3 lata temu to byłem bardzo podekscytowany informacją o premierze ale poznie pojawiały się coraz to nowsze daty premiery i teraz już średnio mnie to bawi.
I w tym tomie tak się to wszystko jeszcze bardziej zagmatwa a w takim tempie to koniec cyklu przed 2020 raczej nie nastapi. Realny jest moze 2035.
I w tej chwili nie dam 127 złotych za tą książkę. Mimo że była i jest to moja ulubiona książka. Oprocz ostatniego tomu, który był średni.

20/05/2011
recenzja dotyczy produktu: Książka

12.07.2011 data oryginalnego wydania. Pytanie kiedy w Polsce?

27/10/2010
recenzja dotyczy produktu: Książka

Czy początek lutego to nadal data premiery pl czy sie coś zmieniło?

cursed1992(at)o2.pl 28/09/2010
recenzja dotyczy produktu: Książka

Też nie mogę się doczekać tego. Zwłaszcza, że wiem, że to jeszcze nie koniec i jestem ciekaw masaktycznie, co będzie dalej. Ta przesuwana co chwilę data premiery jest jeszcze gorsza, ale też nie najgorsza. Najgorsze jest to, że skoro ta część wychodzi tak długo, to jak długo jeszcze będą wychodzić kolejne. Masakra

krzysztof-jastrzab(at)wp.pl 11/05/2010
recenzja dotyczy produktu: Książka

już 20 luty 2010... Jak im się w ogóle chce tyle razy datę przekładać, napisaliby na 2012, a tak tylko chęć i nadzieja czytelnikowi rośnie...

galanek(at)op.pl 27/04/2010
recenzja dotyczy produktu: Książka

data wydania w jezyku angielski to 30.09.2010, mam nadzieje, ze nasi tlumacze w miare szybko uporaja sie z 1321 stronami kolejnych 2 tomow.
CZEKAM!!!
Jeszcze w tym roku HBO zaprezentuje pilota serialu, reszta ma isc od 2011, co ciekawe powstaje tez film wersji kinowej, wszystko mozna wyszukac w necie.Pozdro

zarmaszynka(at)o2.pl 15/04/2010
recenzja dotyczy produktu: Książka

Obecna data premiery to... 30 września 2010 roku.
Czyli u nas przy dobrych wiatrach na początku 2011 :P. O ile nie będzie kolejnego rocznego poślizgu...

13/04/2010
recenzja dotyczy produktu: Książka

O ile dobrze zrozumiałam, to autor ową książkę już popełnił. W takim razie ktoś tu ma obstrukcję. Pytanie: wydawnictwo czy tłumacz?

szwarc93(at)gmail.com 2/04/2010
recenzja dotyczy produktu: Książka

Pozostaje nam więc jedynie życzyć George'owi 100 lat

14/03/2010
recenzja dotyczy produktu: Książka

Jajedyne czego się obawiam, że skoro autor ma w planie ten tom i chyba 2 kolejne, to nie zdąży tego dożyć:(

leszek(at)compi.net.pl 4/03/2010
recenzja dotyczy produktu: Książka

Jestem pod wrazeniem jakosci ksiegarni, ktora w maju chce sprzedawac polska wersje ksiazki ktora nie zostala jeszcze napisana, nie mowiac o oryginalnym wydaniu

5/02/2010
recenzja dotyczy produktu: Książka

Czytałem już wiele książek ale na kontynuację tego cyklu trzeba wyjątkowo długo czekać. Najlepsze jest to, że autor kończąc tom 4 "niby" miał już cały zarys części następnej. Pozdrawiam wszystkich zniecierpliwionych

karolinka.ciszek(at)wp.pl 14/09/2009
recenzja dotyczy produktu: Książka

Jak tak dalej pójdzie to sami ją sobie przetłumaczymy...

zarmaszynka(at)o2.pl 13/09/2009
recenzja dotyczy produktu: Książka

Wersja angielska nie jest dostępna (proponuje zobaczyć date premiery na www.amazon.com), obecnie to chyba 27 września. Plus 6 miechów dla tłumacza to u nas wyjdzie może w wakacje 2010.

norbertfan(at)wp.pl 7/09/2009
recenzja dotyczy produktu: Książka

ludzie trzeba nogi polamac tlumaczowi zeby tylka z domu nie ruszyl tylko ciezko prazowal!
Jak w "Misery" :]

13/04/2009
recenzja dotyczy produktu: Książka

Kacper tak sie sklada, ze wersja angielska jest juz od dluzszego czasu dostepna...

9/04/2009
recenzja dotyczy produktu: Książka

Aaaaaa! Kiedy to wreszcie wyjdzie?! Toż to się w głowie nie mieści by wydać tak genialny cykl, a potem tak męczyć wiernych czytelników oczekiwaniem na kolejny tom! xD Go Go Go Martin!

19/03/2009
recenzja dotyczy produktu: Książka

Ja pierwsze dwa tomy łyknąłem bardzo szybko, potem nastały dwa chude lata w oczekiwaniu na "Nawałnice...", następnie kolejne cztery męczarni w oczekiwaniu na kolejny tom i teraz już mija trzeci rok od ostatniej publikacji...w tym tempie to może do pięćdziesiątki doczekam się całej sagi...:-/

tadzikmagda(at)yahoo.com 18/03/2009
recenzja dotyczy produktu: Książka

Szczerze powiem jestem zawiedziony ciągłym odładaniem daty premiery tej książki(wina martina jest oczywista). Wcześniejsze tomy przeczytałem od razu, jeden po drugim i czekam i czekam i się doczekać nie mogę.

10/03/2009
recenzja dotyczy produktu: Książka

zeby zostalo przetlumaczone musi najpierw zostac napisane.. a Martin sie ociaga :/

24/02/2009
recenzja dotyczy produktu: Książka

lol co za glupota. nie ma zadnego tlumacze zeby sie wzial w koncu za ta ksiazke ????????????????

24/01/2009
recenzja dotyczy produktu: Książka

Data ciągle przesuwana! Już straciłam jakąkolwiek nadzieję na zakup książki. A najśmieszniejsze że już nie 2,3,4 miesiące tylko prawie rok trzeba czekać na "prawdopodobne" wydanie pozycji. hehehe

1/01/2009
recenzja dotyczy produktu: Książka

Jak widze, tylko data wydania jest ciagle przesuwana. Obecnie na grudzien 2009. Wielka szkoda, czuje sie zawiedziony. Zeby chociaz wyszedl jakis zbiorek opowiadan o Dunku i Jaju, a tu nic.

lauron(at)wp.pl 6/12/2008
recenzja dotyczy produktu: Książka

Mam pytanie co do wydania wreszcie tej pozycji, miała być już wydana w listopadzie 2007 roku, a czy istnieje realna szansa na ujrzenie jej przed bieżącymi świętami?? Pozdrawiam

Książkowe bestsellery z tych samych kategorii

Kółko się pani urwało

J. Galiński

książka (miękka)

23,99 zł taniej -35%

Morawiecki i jego tajemnice

T. Piątek

książka (miękka)

24,29 zł taniej -39%

Trauma Komisarz Eryk Deryło, Tom 4

M. Czornyj

książka (miękka)

25,85 zł taniej -35%

Ogień i krew. Część 1 Historia ...

G. Martin

książka (twarda)

37,67 zł taniej -36%

George R.R. Martin - przeczytaj też

Brudne gry Dzikie karty Tom 5

G. Martin

książka (miękka)

30,98 zł taniej -31%

Gra o tron. Edycja ilustrowana Pieśń ...

G. Martin

książka (twarda)

66,19 zł taniej -16%

Ogień i krew. Część 1 Historia ...

G. Martin

książka (twarda)

37,67 zł taniej -36%

Ogień i krew. Część 2 Historia ...

G. Martin

książka (twarda)

37,07 zł taniej -37%

Ręka umarlaka Dzikie Karty Tom 7

G. Martin

książka (miękka)

30,98 zł taniej -31%

Rycerz Siedmiu Królestw cykl: Pieśń ...

G. Martin

książka (twarda)

45,24 zł taniej -16%

Ukryty As Dzikie Karty Tom 6

G. Martin

książka (miękka)

30,98 zł taniej -31%

Żeglarze Nocy

G. Martin

książka (miękka)

27,45 zł taniej -31%

Ciekawe pomysły Gandalfa

książka

21.64 zł

taniej -38%

Taniec zegara

Bohaterkę powieści Anne Tyler poznajemy, gdy jest na życiowym zakręcie. Z synami utrzymuje sporadyczny kontakt, jej drugi mąż domaga się nieustannej uwagi. Pewnego dnia Willa odbiera niespodziewany telefon - była dziewczyna jej syna została postrzelona i ktoś musi się zająć jej dziewięcioletnią córką. Willa postanawia pomóc: nie tylko opiekuje się...

książka

5.42 zł

taniej -0%

Taniec Sylwii 10-minutowe opowiastki

Seria składająca się z trzech grup książeczek adresowanych do początkujących czytelników. Widoczne w tytule liczby (5-10-15) odnoszą się do minut, które powinna trwać lektura poszczególnych opowiastek. Na końcu każdej książeczki zamieszczono quiz dla małych czytelników, sprawdzający stopień zrozumienia tekstu.

książka

22.69 zł

taniej -40%

Taniec w ogniu II część trylogii Worldwalker

Jestem czarownicą, a czarownice wzniecają ogień Lili wraca do swojego świata i jest gotowa aby ułożyć sprawy z Rowanem. Co prawda omal nie zginęła w płomieniach i musi ukrywać swoją moc, lecz w porównaniu z walkami toczonymi w alternatywnym Salem, jej życie naprawdę układa się dobrze. Myślisz, że jestem potworem, lecz moje wybory, choć wydają się...

książka

4.25 zł

taniej -0%

Taniec

Bogato ilustrowana ksiązeczka sztywnostronnicowa dla najmłodszych, z popularnym wierszykiem Juliana Tuwima, który powinno znać każde dziecko. Skoczył stołek do wiaderka, Zaprosił je do oberka, Dzbanek z półki - hyc na ziemię:Ja niegorszy! Poproś że mię!

książka

36.49 zł

taniej -33%

TANIEC NA WULKANIE 1873-1918

Pamiętnik Daisy Hochberg von Pless, angielskiej arystokratki, jednej z najpiękniejszych i najbardziej adorowanych kobiet swojej epoki. Wyszła za mąż za Jana Henryka XV, księcia pszczyńskiego, hrabiego Hochberg i pana na Książu, ale nie czuła się dobrze w ojczyżnie męża. Sztywna etykieta pruskiego dworu, pozbawione wdzięku i swobody życie niemieckich...

ebook

16.31 zł

taniej -15%

Taniec - pdf nr 1-2/2015 (19-20)

Taniec wychodził w latach 1974 - 1993 poczatkowo jako rocznik a następnie kwartanik. W 2008 roku ukazał sie jeden numer na płycie CD. Nr 1-2/2015 (19-20) to pierwszy numer reaktywowanego periodyku.    

Brak list życzeń:

Utwórz

zamówienie tradycyjne
Brak produktów w koszyku
Brak produktów w koszyku

23.89

2.99

14.99

14.99

2.99

1.98

8.99

Łączna wartość zamówienia: 0 zł0 zł
Dostawa i płatność › Płatność › przejdź do koszyka
rozwiń
Wpisz numer
Swojego zamówienia (xxxxxx/rrrr)
Sprawdź

Powiadom kiedy produkt będzie dostępny

Wpisz swój adres e-mail: