Taniec w świetle księżyca / Nieznana miłość / Mój raz na zawsze książę / Miłość bez hrabiego - Julia Quinn - Książka | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Taniec w świetle księżyca / Nieznana miłość / Mój raz na zawsze książę / Miłość bez hrabiego (pakiet)

  • Promocja
    image-promocja

Taniec w świetle księżyca / Nieznana miłość / Mój raz na zawsze książę / Miłość bez hrabiego - opis produktu:

Taniec w świetle księżyca JULIA QUINN
Lady Arabella Blydon jest obdarzona urodą oraz inteligencją i ma dość mężczyzn, którzy widzą tylko to pierwsze. Nie spodziewa się, że w czasie pobytu na wsi pozna lorda Johna Blackwooda bohatera wojennego.

Spotkanie sprawia, że John znowu chce żyć. I choć wie, że nigdy nie będzie mężczyzną, na którego Bella zasługuje, nie potrafi jej nie pragnąć.

Nieznana miłość JULIE ANNE LONG
Ona nie zaznała prawdziwej miłości... On uznawał miłość za mit...
Lady Delilah Derring przez całe swoje małżeństwo była wierną, choć zdradzaną żoną.
Po śmierci hrabiego z powodu długów męża zostaje bez środków do życia i musi przeprowadzić się do zrujnowanego domu w okolicy portu.
Wszystko byłoby na dobrej drodze, gdyby nie kłopotliwy gość - kapitan marynarki Tristan Hardy, tropiący przemytników. Dla mężczyzny tak poświęconemu swojej pracy uwiedzenie pięknej arystokratki, żeby dopaść przestępców, wydaje się nic nieznaczącą błahostką.

Ale los zadrwi tym razem z kapitan: albo zdradzi swój kodeks honorowy... albo wybierze prawdziwą miłość, jakiej dotąd nie znał?!

Mój raz na zawsze książę CAROLINE LINDEN
Sophie Campbell postanowiła zostać panią swojego losu. Utrzymuje się z gry w karty, ale nigdy
nie gra o sumy, na których stratę nie mogłaby sobie pozwolić. Jednak kiedy książę Waren proponuje skandaliczną stawkę w grze, nie potrafi odmówić. Jeśli wygra, dostanie pięć tysięcy funtów - dość, by zachować niezależność do końca życia.

Jack Lindeville, książę Waren nie może oderwać oczu od Sophie i aby ją zdobyć, łamie swoją żelazną zasadę unikania hazardu. Jeśli wygra, chce dostać ją - na tydzień. Tydzień spędzony
z Jackiem może zrujnować resztki reputacji, jakie Sophie jeszcze zachowała. Może jej nawet złamać serce. Ale jeśli w grę wchodzi miłość, wszelkie stawki są możliwe.

Miłość bez hrabiego SHANA GALEN
Lady Juliana, córka hrabiego St. Maur, ma nie lada kłopoty. Prowadzi ubogi sierociniec, w którym brakuje wszystkiego. Król londyńskiego półświatka chce ją zdobyć, a na dodatek ojciec postanawia wydać ją jak najszybciej za mąż. Na scenę wkracza Neil Wraxall, wysłany przez ojca, by sprowadzić ją do domu. Uparta panna nie zamierza jednak go słuchać. Chcąc nie chcąc, Neil zaczyna jej pomagać... i ulegać jej czarowi. Na szczęście dla niej mężczyzna potrafi wszystko naprawić
i wszystkimi się zaopiekować. Na nieszczęście dla nich obojga wzajemne zauroczenie może skończyć się czymś znacznie bardziej niebezpiecznym niż dotychczasowe kłopoty...

Pakiet Taniec w świetle księżyca / Nieznana miłość / Mój raz na zawsze książę / Miłość bez hrabiego pochodzi z wydawnictwa Amber. Autorami książek są Julia Quinn, Julie Anne Long, Shana Galen, Caroline Linden. Należy do gatunków: literatura piękna, powieść społeczno-obyczajowa, romans historyczny, pakiety. Książka Taniec w świetle księżyca / Nieznana miłość / Mój raz na zawsze książę / Miłość bez hrabiego liczy 1328 stron. Oprawa jest miękka Publikacja dostępna jest również w formie elektronicznej.
S
Szczegóły

Książkowe bestsellery z tych samych kategorii

Julia Quinn, Julie Anne Long, Shana Galen, Caroline Linden - przeczytaj też

RECENZJE - Książka - Taniec w świetle księżyca / Nieznana miłość / Mój raz na zawsze książę / Miłość bez hrabiego

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

0/5 ( brak ocen )
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję: