Sztuka autoreformy - Jay Samit - Książka | Gandalf.com.pl
SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Sztuka autoreformy

  • Promocja
    image-promocja

książka

Wydawnictwo Aktywa
Data wydania 2022
Oprawa miękka
Ilość stron 368
  • Wysyłamy w 24h - 48h + czas dostawy
  • Okazje na książki w promocji!

Sztuka autoreformy - opis produktu:

Czy chciałbyś dokonać reformy swojego życia lub biznesu, ale nie wiesz, od czego zacząć? Marzysz, by osiągnąć spektakularny sukces w swojej branży, jednak nie umiesz przełożyć koncepcji i energii na skuteczne działanie? Jeśli dążysz do tego, by świat usłyszał o Tobie, a inni składali Ci gratulacje, powinieneś przeprowadzić wielką rewolucję. Nie będziesz musiał tworzyć wynalazków ani nie będziesz potrzebował milionów, wystarczy zmysł obserwacji i umiejętność wykorzystania sytuacji. Autoreforma pomoże Ci zdefiniować cele i dokonać transformacji w dziedzinie życia, która wymaga naprawy. Metoda ta sprawi, że na trudności spojrzysz jak na wyzwania. Dostaniesz możliwość, by zainicjować rewolucję w swoim życiu, a nawet na niej zarobić. Aby prosperować w erze innowacji, musisz myśleć jak reformator. Książka ta pokaże Ci, jak przyswoić ten sposób myślenia, by wejść na drogę prowadzącą do sukcesu. Techniki twórczej autoreformy możesz stosować we wszystkich branżach i dziedzinach działalności, bez względu na to, czy Twoim celem jest zarobić milion dolarów, założyć restaurację, czy rozwiązać problem globalnego ocieplenia. To przewodnik, który wskaże Ci, jak sprawić, by praca, kariera zawodowa lub codzienne życie były dla Ciebie bardziej satysfakcjonujące. Winston Churchill powiedział kiedyś: "Sukces to wędrówka z potknięciami, bez utraty entuzjazmu". Książkę wypełniają spostrzeżenia i doświadczenia autora ilustrowane licznymi przykładami z życia wielkich reformatorów. Treść napisana z dystansem i w lekkim stylu z pewnością zachęci Cię, by jak najszybciej rozpocząć proces autoreformy. Jay Samit, autor tej książki, zaczynał jako szef dwudziestoosobowego start-upu, obecnie zaś stoi na czele międzynarodowego koncernu zatrudniającego przeszło sto sześćdziesiąt tysięcy pracowników. Współpracował z firmami z listy Fortune 500, rządami państw, a nawet z Watykanem. W ciągu zaledwie jednego roku nabył akcje ponad dwudziestu firm na całym świecie, nie wkładając w to ani centa, a także wygenerował ponad sto milionów dolarów zysku. Jesteś ciekawy, jak tego dokonał? Nie czekaj, aż ktoś wynajmie Cię do pomocy w spełnianiu czyichś marzeń, podążaj za własnymi.

Sztuka autoreformy - o czym jest książka?


Przed Tobą kolejna pozycja książkowa warta uwagi- Sztuka autoreformy, od Jay Samit. Sztuka autoreformy spełnia wszystkie cechy swojego gatunku, przypadnie więc do gustu nawet tym najbardziej wymagającym czytelnikom. Jeśli zainteresowała Cię ta pozycja, sięgnij po inne tytuły autora- Jay Samit. Nie będziesz żałował! Sztuka autoreformy i o wiele więcej tylko na Gandalf.com.pl!

Książka Sztuka autoreformy pochodzi z wydawnictwa Aktywa. Autorem książki jest Jay Samit. Należy do gatunków: książki dla kobiet, Książki o biznesie, książki o kobietach, książki o motywacji, książki o pewności siebie, książki o pozytywnym myśleniu. Książka Sztuka autoreformy liczy 368 stron. Jej wymiary to 145x205. Oprawa jest miękka.
S
Szczegóły
Dział: Książki
Kategoria: książki dla kobiet,  Książki o biznesie,  książki o kobietach,  książki o motywacji,  książki o pewności siebie,  książki o pozytywnym myśleniu
Wydawnictwo: Aktywa
Oprawa: miękka
Okładka: miękka
Rok publikacji: 2022
Wymiary: 145x205
Ilość stron: 368
ISBN: 9788396032430
Wprowadzono: 09.06.2022

RECENZJE - książki - Sztuka autoreformy - Jay Samit

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

0/5 ( brak ocen )
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję: