Szlakiem założeń rezydencjonalnych i innych atrakcji turystycznych województwa podkarpackiego - Sylwester Polakowski - Książka | Gandalf.com.pl
SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Szlakiem założeń rezydencjonalnych i innych atrakcji turystycznych województwa podkarpackiego

 • Promocja
  image-promocja

książka

 • Wydawnictwo Lygian
 • Oprawa miękka
 • Ilość stron 110
 • Dostępność niedostępny
 • Okazje na książki w promocji!

Szlakiem założeń rezydencjonalnych i innych atrakcji turystycznych województwa podkarpackiego - opis produktu:

Ten niewielki atlas przewodnikowy zredagowany przez Wydawnictwo Lygian z Krosna stanowi rozwinięcie opracowania `Pozostałości założeń dworskich województwa podkarpackiego` w zakresie wytyczonych tamże tras turystycznych, prowadzących zaproponowanym podkarpackim szlakiem architektury dworskiej.
Na zamieszczonych w przedmiotowym opracowaniu mapach poza oznaczeniem 126 założeń rezydencjonalnych możliwych do obejrzenia, autor wprowadził szereg dodatkowych atrakcji turystycznych stanowiących uzupełnienie lub alternatywę dla obiektów dworskich. Przebieg tras koncentruje się wokół wybranych miast powiatowych w sposób umożliwiający zwiedzenie zaproponowanych miejsc w ciągu 1 dnia. Z reguły niewielkie odległości między wybranymi założeniami i punktem początkowym pozwalają kształtować w dowolny sposób czas trwania wycieczki, którą można uzupełnić o jedno lub kilka zaproponowanych miejsc dodatkowych. Są to oczywiście propozycje i każdy chcący obejrzeć wybrane miejsca może korygować przebieg lub włączać do trasy miejsca z tras sąsiadujących wg własnego uznania wykorzystując schemat planera zamieszczony na końcu atlasu. Na mapach zaznaczono również przebieg ogólno wojewódzkiej jednolitej trasy, której przebieg podany jest w końcowej części opracowania.
Książka jest w pełni kolorowa, ma układ regularny i uporządkowany. Każda trasa opisana jest na 4 kolejnych stronach, z których pierwszą zajmuje opis proponowanej trasy i atrakcji dodatkowych + fotografie, drugą zajmuje mapa, trzecią i czwartą krótka charakterystyka miejsc rezydencjonalnych z fotografiami i na końcu zestawienie danych o placówkach muzealnych na trasie. Całość uzupełniają: zestawienie teleadresowe hoteli, wykaz atrakcji uwzględnionych w trasach i planer tras własnych.

Szlakiem założeń rezydencjonalnych i innych atrakcji turystycznych województwa podkarpackiego - o czym jest książka?


Przed Tobą kolejna pozycja książkowa warta uwagi- Szlakiem założeń rezydencjonalnych i innych atrakcji turystycznych województwa podkarpackiego, od Sylwester Polakowski. Szlakiem założeń rezydencjonalnych i innych atrakcji turystycznych województwa podkarpackiego spełnia wszystkie cechy swojego gatunku, przypadnie więc do gustu nawet tym najbardziej wymagającym czytelnikom. Jeśli zainteresowała Cię ta pozycja, sięgnij po inne tytuły autora- Sylwester Polakowski. Nie będziesz żałował! Szlakiem założeń rezydencjonalnych i innych atrakcji turystycznych województwa podkarpackiego i o wiele więcej tylko na Gandalf.com.pl!

Książka Szlakiem założeń rezydencjonalnych i innych atrakcji turystycznych województwa podkarpackiego pochodzi z wydawnictwa Lygian. Autorem książki jest Sylwester Polakowski. Należy do gatunków: nauki przyrodnicze, geografia. Książka Szlakiem założeń rezydencjonalnych i innych atrakcji turystycznych województwa podkarpackiego liczy 110 stron. Oprawa jest miękka.
S
Szczegóły
Dział: Książki
Kategoria: nauki przyrodnicze,  geografia
Wydawnictwo: Lygian
Oprawa: miękka
Okładka: miękka
Ilość stron: 110
ISBN: 9788393599516
Wprowadzono: 21.09.2013

RECENZJE - książki - Szlakiem założeń rezydencjonalnych i innych atrakcji turystycznych województwa podkarpackiego - Sylwester Polakowski

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

4/5 ( 3 oceny )
 • 5
  1
 • 4
  1
 • 3
  1
 • 2
  0
 • 1
  0

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję: