System prawa pracy - Krzysztof W. Baran - Książka | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

System prawa pracy (teczka)

Tom III: Indywidualne prawo pracy. Część szczegółowa

książka

  • Oprawa twarda
  • Ilość stron 1512
  • GRATIS! Do każdego zamówienia zakładka mola książkowego!
  • Wysyłamy w 2 - 3 dni + czas dostawy

System prawa pracy, Tom III: Indywidualne prawo pracy. Część szczegółowa - opis produktu:

 Tom III `Systemu prawa pracy`, jako publikacja komplementarna do tomu II Systemu, dotyczy problematyki indywidualnego prawa pracy w aspekcie przedmiotowym. Szczegółowej analizie poddano w nim uprawnienia i obowiązki pracownika i pracodawcy, z zastosowaniem w przeważającej mierze systematyki Kodeksu pracy. Dodatkowo przedstawiona została pozycja prawna osób wyróżnionych podmiotowo, znajdujących się w szczególnej sytuacji w stosunkach pracy: osób młodocianych, pracujących opiekunów i osób z niepełnosprawnościami. Autorami tomu są uznani przedstawiciele nauki prawa pracy, reprezentujący rożne ośrodki akademickie z całego kraju.
W opracowaniu omówiono w sposób ogólny uprawnienia oraz obowiązki stron stosunku pracy, w zakresie szczegółowym koncentrując się m.in. na zagadnieniach: - równego traktowania w zatrudnieniu; - obowiązku ochrony prywatności pracownika; - zakazu konkurencji; - wynagrodzenia za pracę; - czasu pracy; - urlopów pracowniczych; - ochrony rodzicielstwa; - odpowiedzialności pracownika i pracodawcy.
 
 Książka jest przeznaczona dla pracowników naukowych, będzie przydatna także dla prawników praktyków zajmujących się omawianą tematyką oraz przedstawicieli wymiaru sprawiedliwości i administracji.

Książka System prawa pracy Tom III: Indywidualne prawo pracy. Część szczegółowa, pochodzi z wydawnictwa . Autorem książki jest Krzysztof W. Baran. Należy do gatunków: nauki społeczne, prawo, pracy i ubezpieczeń społecznych. Książka System prawa pracy liczy 1512 stron. Oprawa jest teczka.
S
Szczegóły

Krzysztof W. Baran - przeczytaj też

Recenzje
image Nie wiesz, czy kupić? Sprawdź recenzje
Książka
System prawa pracy, Tom III: Indywidualne prawo pracy. Część szczegółowa

0/5 ( brak ocen )
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1

Zaloguj się i napisz recenzję na min. 700 znaków. Akceptując regulamin bierzesz udział w cotygodniowym plebiscycie. Do wygrania kupon 50 PLN i 15 punktów klienta.

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Podobał Ci się ten tytuł? Zainspirował Cię? A może nie zgadzasz sie z autorem, opowiedz nam o tym, opisz swoje doznania związane z lekturą.