Świadomy sen, - Karol Leopold Cetlin - Książka | Gandalf.com.pl
SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Świadomy sen,

czyli jak podświadomość kształtuje Twoje życie

 • Promocja
  image-promocja
przeczytaj fragment przeczytaj fragment

książka

Świadomy sen,, czyli jak podświadomość kształtuje Twoje życie - opis produktu:

Sen jako proces fizjologiczny i okazja do spełniania marzeń
Sen, tuż obok zaspokajania głodu oraz oddychania stanowi podstawę naszych potrzeb życiowych. Regeneruje organizm, utrzymuje w normie gospodarkę hormonalną, naprawia uszkodzenia powstałe w mózgu podczas czuwania, porządkuje i zapamiętuje nowe informacje. Brak snu powoduje obniżenie odporności, problemy z koncentracją, trudności w wypowiadaniu słów, agresję, depresję czy halucynacje. Przesypiając aż 1/3 swojego życia regenerujemy i konserwujemy nasz organizm ale czy tylko to? Czy, gdy odpoczywamy możemy zrobić coś więcej dla siebie np. spełniać marzenia?
Śnienie jak pamiętać swoje sny?
Sen to nie tylko proces fizjologiczny, to również jeden z najbardziej tajemniczych i niezbadanych elementów życia człowieka. Już od setek tysięcy lat ludzie interpretują sny, szukają ich znaczenia oraz odpowiedzi na nurtujące pytania. Powstawania marzeń sennych upatrują w podświadomości oraz przeżyciach dnia codziennego. Jaka jest prawda? Każdy z nas ma sny. Nawet jeśli wydaje Ci się, że tak nie jest, to nie znaczy, że nie masz marzeń sennych. Po prostu ich nie pamiętasz. Czy jest coś co możesz zrobić aby zapamiętać swoje sny? Oczywiście, że tak! Dzięki opisanej w tej książce technice świadomego snu nie tylko zapamiętasz marzenia senne ale zaczniesz brać w nich czynny i świadomy udział!
Czym jest świadomy sen? Jak kontrolować swoje sny?
Śnić świadomie, to śnić zdając sobie sprawę, że zdarzenia, których się doświadcza są marzeniami sennymi i mają miejsce we śnie. W ten sposób śniący może świadomie robić rzeczy, które są dla niego niemożliwe za dnia np. latać, spotykać się z gwiazdą filmową czy utrzymywać kontakt z bliskim będącym po Drugiej Stronie. Jest to również nieograniczone narzędzie rozwoju osobistego, ponieważ z jego pomocą możesz rozwiązać dręczące Cię problemy, wyzwolić z chorób trapiących Twoją psychikę, pozbyć koszmarów i słabości, ćwiczyć przemówienia, zaspokoić każdą fantazję i spełniać marzenia!
Jak świadomie śnić
W tej publikacji nie przeczytasz o znaczeniu snów i ich interpretacji. Dzięki tej wyjątkowej książce o świadomym śnieniu zdobędziesz znacznie większą umiejętność, jaką jest kontrolowany sen. Stanie się ona dla Ciebie nie tylko źródłem przyjemności ale również korzyści. Wyjątkowe i proste porady, Karola Leopolda Cetlina pokażą Ci, jak krok po kroku wejść w świadome śnienie. A praktyczne wskazówki obejmujące np. prowadzenie ułatwiającego zapamiętywanie marzeń sennych dziennika snów, czy tworzenie listy z planami, które chcesz zrealizować śniąc pomogą Ci w szybkiej nauce kontrolowania podświadomości. Autor przekonuje nas, że to niezmiernie łatwe i ma w sobie coś z nauki jazdy na rowerze. Jeżeli już raz opanujesz tę umiejętność, to zawsze będziesz potrafił to robić.

Książka Świadomy sen, czyli jak podświadomość kształtuje Twoje życie, pochodzi z wydawnictwa Studio Astropsychologii. Autorem książki jest Karol Leopold Cetlin. Należy do gatunków: ezoteryka, rozwój duchowy, poradniki, samodoskonalenie. Książka Świadomy sen, liczy 166 stron. Jej wymiary to 145x205. Oprawa jest miękka. Publikacja dostępna jest również w formie elektronicznej.
S
Szczegóły

RECENZJE - Książka - Świadomy sen,, czyli jak podświadomość kształtuje Twoje życie

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

4.5/5 ( 11 ocen )
 • 5
  8
 • 4
  1
 • 3
  1
 • 2
  1
 • 1
  0

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję:

dorcia

ilość recenzji:37046

brak oceny 14-06-2012 12:37

Budzikom śmierć ? fragment tekstu piosenki to dziś już niemal kultowe hasło, pod którym podpisują się wszystkie śpiochy. Dla tych, co dużą część swojego czasu przeznaczają na sen jest ta książka. Zamiast przesypiać wiele godzin, potem nawet snów nie pamiętając, warto nauczyć się programować swoje sny. Okazuje się to bardzo łatwe ? naukę trzeba zacząć od zapamiętywania swoich snów. Ja zawsze miałam z tym problem, ale od czasu, jak zgodnie ze wskazówką autora prowadzę dzienniczek snów, w którym je co rano zapisuję, jest to o wiele łatwiejsze. Okazało się, że mam ich mnóstwo a niektóre są bardzo ciekawe i znaczące. Polecam tę formę zmiany swojego życia na ciekawsze.

Czy recenzja była pomocna?