Misja Rox - Garcia Laura Gallego - Książka | Gandalf.com.pl
SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Misja Rox (twarda)

Strażnicy Cytadeli Tom 3

  • Promocja
    image-promocja

książka

Misja Rox, Strażnicy Cytadeli Tom 3 - opis produktu:


Misja Rox - o czym jest?


Przed Tobą kolejna pozycja książkowa warta uwagi- Misja Rox, od Garcia Laura Gallego. Misja Rox spełnia wszystkie cechy swojego gatunku, przypadnie więc do gustu nawet tym najbardziej wymagającym czytelnikom. Jeśli zainteresowała Cię ta pozycja, sięgnij po inne tytuły autora- Garcia Laura Gallego. Nie będziesz żałował! Misja Rox i o wiele więcej tylko na Gandalf.com.pl!

Trzecia część emocjonującej trylogii Strażnicy Cytadeli

Rox wyrusza w podróż do ziem zachodnich, żeby odnaleźć wioskę zamieszkałą przez Strażników. Tymczasem Cytadelę zalewa fala uchodźców szukających bezpiecznego schronienia przed coraz okrutniejszymi atakami potworów. W mieście przybywa też wyznawców Ścieżki Źródła, której przywódca ogłasza koniec dotychczas znanego świata, co może mieć zarówno dobre, jak i złe konsekwencje...

Kiedy więc dowódcy straży wysyłają Xeina za karę do służby na Ostatniej Granicy, skąd mało kto wraca żywy, Axlin postanawia zrobić wszystko, by go ocalić. Losy tych dwojga znowu się splatają, jednak łącząca ich więź przejdzie kolejną próbę z powodu przerażających odkryć, które wydają się kluczem do ocalenia.

Misja Rox - opinie


Jeśli nadal nie jesteś pewny książki Misja Rox, zapoznaj się z ocenami i recenzjami naszych klientów. Może oni przekonają Cię, że Misja Rox - Garcia Laura Gallego to pozycja warta Twojej uwagi. Po przeczytaniu książki Misja Rox nie zapomnij zostawić swojej recenzji i wziąć udziału w konkursie! Wybierz książkę Misja Rox, sprawdź inne tytuły, których autorem jest Garcia Laura Gallego i przeczytaj biografię. To wszystko tylko na Gandalf.com.pl!


Książka Misja Rox Strażnicy Cytadeli Tom 3, pochodzi z wydawnictwa Debit. Autorem książki jest Garcia Laura Gallego. Należy do gatunków: dla dzieci i młodzieży, literatura młodzieżowa, fantastyka, fantasy. Książka Misja Rox liczy 704 stron. Jej wymiary to 145 x 210. Oprawa jest twarda.
S
Szczegóły

Książkowe bestsellery z tych samych kategorii

RECENZJE - Książka - Misja Rox, Strażnicy Cytadeli Tom 3

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

0/5 ( brak ocen )
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję: