Stopa bezrobocia jako korelat wyników wyborów do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej w latach 2001-2011 - Krzysztof Hajder - Książka | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Stopa bezrobocia jako korelat wyników wyborów do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej w latach 2001-2011 (miękka)

książka

Stopa bezrobocia jako korelat wyników wyborów do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej w latach 2001-2011 - opis produktu:

Rynek pracy stanowi jedną z czterech zasadniczych płaszczyzn analizy ekonomicznej. Obok niego funkcjonuje rynek dóbr i usług, rynek kapitału i rynek pieniądza.
Stan braku równowagi na rynku pracy, wyrażający się występowaniem zjawiska bezrobocia jest kategorią ekonomiczną, która zaczęła się kształtować wraz z rozwojem gospodarki rynkowej i kapitalistycznych stosunków produkcji, stanowiąc jej immanentną cechę. Bezrobocie jest zatem, naturalnym elementem, towarzyszącym każdemu modelowi gospodarki kapitalistycznej.
Stanowi ono czynnik stymulujący wzrost poziomu wydajności pracy, przyczyniając się do selekcji osób o najlepszych kwalifikacjach i o najwyższym poziomie zaangażowania w wykonywaną pracę. Niestety jedynie bezrobocie na niskim, stabilnym poziomie implikuje głównie pozytywne następstwa.

Książka Stopa bezrobocia jako korelat wyników wyborów do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej w latach 2001-2011 pochodzi z wydawnictwa Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Autorem książki jest Krzysztof Hajder. Należy do gatunków: nauki społeczne, polityka. Książka Stopa bezrobocia jako korelat wyników wyborów do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej w latach 2001-2011 liczy 342 stron. Jej wymiary to 170x240. Oprawa jest miękka.
S
Szczegóły

Recenzje
image Nie wiesz, czy kupić? Sprawdź recenzje
Książka
Stopa bezrobocia jako korelat wyników wyborów do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej w latach 2001-2011

0/5 ( brak ocen )
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1

Zaloguj się i napisz recenzję na min. 700 znaków. Akceptując regulamin bierzesz udział w cotygodniowym plebiscycie. Do wygrania kupon 50 PLN i 15 punktów klienta.

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Podobał Ci się ten tytuł? Zainspirował Cię? A może nie zgadzasz sie z autorem, opowiedz nam o tym, opisz swoje doznania związane z lekturą.