Stefan Błogosławiony Wyszyński - Wincenty Łaszewski - Książka | Gandalf.com.pl
SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Stefan Błogosławiony Wyszyński

12 znaków Maryi

  • Promocja
    image-promocja

książka

Stefan Błogosławiony Wyszyński, 12 znaków Maryi - opis produktu:

Prymas Tysiąclecia, Niezłomny, Prorok, Teolog, Mistyk

Pierwsza duchowa biografia wielkiego Pasterza, który twardo stąpał po ziemi, ale głowę stale miał w Niebie.

Ciężka choroba, Ateneum Kapłańskie, doświadczenia wojenne, lata internowania, Śluby Jasnogórskie, nieustanna walka z komunistyczną władzą o duszę polskiego narodu. Czy biografię ostatniego wielkiego pasterza Polaków wolno oddzielić od jego duchowości? Jego, który wszystko postawił na Maryję?

W swojej książce Wincenty Łaszewski wskazuje 12 duchowych kamieni milowych ziemskiej drogi Prymasa Tysiąclecia. Ukazuje duchową i mistyczną podbudowę wydarzeń, które stały się potem punktami zwrotnymi w historii naszego narodu.Kardynał Wyszyński twierdził, że `przyjdą nowe czasy, będą potrzebowały nowych świateł, nowych mocy`, a `Bóg da je w swoim czasie`. Czyżby `stary` Wyszyński był dla nas dziś `nowym` światłem i `nową` mocą, a my ten przekaz mamy odkryć?

Zapraszamy do wyruszenia maryjnymi drogami kardynała Wyszyńskiego. Poznajmy kolejne etapy tej drogi, konkretne dzieła, które pomiędzy 1948 a 1981 rokiem Prymas inicjował, słuchając wewnętrznego głosu Ducha, w ufnej uległości Matce Najświętszej. Wincenty Łaszewski jest na tej drodze doskonałym przewodnikiem. Książka `Stefan błogosławiony Wyszyński` doskonale pomoże w poznawaniu i odkrywaniu aktualności programu Kardynała Tysiąclecia.
o. dr Mariusz Tabulski OSPE, przeor Klasztoru Na Skałce

Książka Stefan Błogosławiony Wyszyński 12 znaków Maryi, pochodzi z wydawnictwa Fronda. Autorem książki jest Wincenty Łaszewski. Należy do gatunków: biografie i wspomnienia, Biografie i autobiografie, religie i mitologie, religie, katolicyzm. Książka Stefan Błogosławiony Wyszyński liczy 366 stron. Jej wymiary to 160x225. Oprawa jest miękka. Publikacja dostępna jest również w formie elektronicznej.
S
Szczegóły

Książkowe bestsellery z tych samych kategorii

Wincenty Łaszewski - przeczytaj też

RECENZJE - Książka - Stefan Błogosławiony Wyszyński, 12 znaków Maryi

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

0/5 ( brak ocen )
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję: