Star Wars Komiks Kapitan Phasma - Robert Thompson - Książka | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

książka

Star Wars Komiks Kapitan Phasma, Tom 4 - opis produktu:

Seria książek dla miłośników komiksu i fanów świata Star Wars. Co dwa miesiące aż do 148 stron z najnowszymi komiksami Star Wars, wydawanymi od 2015 roku przez wydawnictwo Marvel Comics. W każdym tomie prezentowane są zamknięte opowieści obrazkowe, tworzone przez najlepszych scenarzystów i rysowników. Wszystkie komiksy w serii należą do obowiązującego kanonu uniwersum Gwiezdnych Wojen i wzbogacają dzieje odległej galaktyki o nowe przygody bohaterów i czarnych charakterów, zarówno znanych z oryginalnej trylogii o zmaganiach Rebelii z Imperium, jak i z nowych filmów o walce Ruchu Oporu z Najwyższym Porządkiem.
W czwartym tomie w 2019 roku znajdą się trzy opowieści, wszystkie powiązane z najnowszą trylogią filmową, której ostatnia część trafi na ekrany w grudniu. Najdłuższy komiks przedstawia losy kapitan Phasmy pomiędzy filmami Przebudzenie Mocy i Ostatni Jedi. Druga historia to kolejna przygodą Poego Damerona, który nie pierwszy raz wpada w tarapaty przez swoją niesubordynację. W trzeciej opowieści poznajemy dawniejsze dzieje rebelianckiej bazy na planecie Crait, w której bronił się Ruch Oporu w końcowych sekwencjach filmu Ostatni Jedi.

<seria>675|Więcej książek z serii Star Wars</seria>

Książka Star Wars Komiks Kapitan Phasma Tom 4, pochodzi z wydawnictwa Egmont. Autorami książki są Robert Thompson, Ben Acker, Ben Blacker, Kelly Thompson. Należy do gatunków: dla dzieci i młodzieży, komiks, Star Wars. Książka Star Wars Komiks Kapitan Phasma liczy 148 stron. Jej wymiary to 170x260. Oprawa jest miękka.
S
Szczegóły

Książkowe bestsellery z tych samych kategorii

Robert Thompson, Ben Acker, Ben Blacker, Kelly Thompson - przeczytaj też

RECENZJE - Książka - Star Wars Komiks Kapitan Phasma, Tom 4

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

0/5 ( brak ocen )
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję: