Star Wars Doktor Aphra. - PRACA ZBIOROWA - Książka | Gandalf.com.pl
SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Star Wars Doktor Aphra.

Tom 1 Szczęście i los

  • Promocja
    image-promocja

książka

Star Wars Doktor Aphra., Tom 1 Szczęście i los - opis produktu:

Nowy cykl ze świata Gwiezdnych Wojen wydawany przez Marvela od 2020 roku, opowiadający o losach awanturniczej archeolożki, która zadarła z samym Darthem Vaderem.

Kiedy Sojusz Rebeliantów ucieka po klęsce w bitwie o Hoth, dla wyrzutków i ciemnych typów nastaje bardzo niebezpieczny czas. Ale po serii pechowych zdarzeń i ucieczek w ostatniej chwili, doktor Aphra wraca do pracy... i rusza po łup swojego życia, zbyt wspaniały, by mógł przejść jej koło nosa. Aby zdobyć przeklęte pierścienie z Vaale, Aphra potrzebuje ekipy łowców skarbów, jakich galaktyka jeszcze nie widziała! Ale Ronen Tagge, dziedzic potężnego rodu, pożąda tej samej zdobyczy. Czy drużyna Aphry ma szansę zdobyć bogactwo i sławę? A może w jej szeregach zakamuflował się zdrajca?

Album zawiera materiały opublikowane pierwotnie w zeszytach Star Wars: Doctor Aphra (2020) #15, a następnie zebrane w tomie Star Wars: Doctor Aphra vol. 1: Fortune and Fate.

Więcej książek z serii Star Wars

Star Wars Doktor Aphra. - o czym jest książka?


Przed Tobą kolejna pozycja książkowa warta uwagi- Star Wars Doktor Aphra., od PRACA ZBIOROWA. Star Wars Doktor Aphra. spełnia wszystkie cechy swojego gatunku, przypadnie więc do gustu nawet tym najbardziej wymagającym czytelnikom. Jeśli zainteresowała Cię ta pozycja, sięgnij po inne tytuły autora- PRACA ZBIOROWA. Nie będziesz żałował! Star Wars Doktor Aphra. i o wiele więcej tylko na Gandalf.com.pl!

Książka Star Wars Doktor Aphra. Tom 1 Szczęście i los, pochodzi z wydawnictwa Egmont. Publikacja jest pracą zbiorową . Należy do gatunków: komiks, Egmont, science fiction, Star Wars. Książka Star Wars Doktor Aphra. liczy 120 stron. Jej wymiary to 170x260. Oprawa jest miękka. Star Wars Doktor Aphra. jest częścią serii Star Wars.
S
Szczegóły
Dział: Książki
Promocje: Egmont - najlepsze tytuły
Kategoria: komiks,  Egmont,  science fiction,  Star Wars
Wydawnictwo: Egmont
Oprawa: miękka
Okładka: miękka
Wymiary: 170x260
Ilość stron: 120
ISBN: 9788328149571
Wprowadzono: 24.02.2022

RECENZJE - książki - Star Wars Doktor Aphra., Tom 1 Szczęście i los - PRACA ZBIOROWA

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

0/5 ( brak ocen )
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję: