Spotkania, co przychodzą same T.7 Druga jesień+ CD - Jan Twardowski - Książka | Gandalf.com.pl
SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Spotkania, co przychodzą same T.7 Druga jesień+ CD (twarda)

książka

 • Wydawnictwo Edycja Świętego Pawła EC
 • Oprawa twarda
 • Ilość stron 56
 • GRATIS! Do każdego zamówienia zakładka mola książkowego!
 • Wysyłamy w 24h - 48h + czas dostawy
 • Okazje na książki w promocji!

Spotkania, co przychodzą same T.7 Druga jesień+ CD - opis produktu:


Spotkania, co przychodzą same T.7 Druga jesień+ CD - o czym jest?


Przed Tobą kolejna pozycja książkowa warta uwagi- Spotkania, co przychodzą same T.7 Druga jesień+ CD, od Jan Twardowski. Spotkania, co przychodzą same T.7 Druga jesień+ CD spełnia wszystkie cechy swojego gatunku, przypadnie więc do gustu nawet tym najbardziej wymagającym czytelnikom. Jeśli zainteresowała Cię ta pozycja, sięgnij po inne tytuły autora- Jan Twardowski. Nie będziesz żałował! Spotkania, co przychodzą same T.7 Druga jesień+ CD i o wiele więcej tylko na Gandalf.com.pl!

Wydanie z okazji setnej rocznicy urodzin ks. Jana Twardowskiego (1 czerwca 2015 r.).
Wiersze najbardziej popularnego polskiego księdza-poety to swoisty pamiętnik autora, ale i forma rozmowy z kimś bliskim o sprawach ważnych. Na serię Spotkania, co przychodzą same składa się osiem tomików wierszy ks. Jana Twardowskiego z płytami. Każdy poświęcony jest innemu spotkaniu. Tom siódmy opisuje spotkania człowieka z przemijaniem i śmiercią. Do każdego tomiku dołączona jest płyta z archiwalnymi nagraniami wierszy w interpretacji samego ks. Twardowskiego oraz Mistrza Mowy Polskiej Krzysztofa Kolbergera.
Utworom czytanym towarzyszy znakomicie dobrana muzyka - dla każdej płyty inna - tworząc klimat nastrojowego wieczoru poetyckiego.
Opracowanie muzyczne: Iwona Dowsilas, Jan Aleksander Dowsilas
Wybór i układ wierszy: Aleksandra Iwanowska
Akwarele: Żaneta Wójcik

Spotkania, co przychodzą same T.7 Druga jesień+ CD - opinie


Jeśli nadal nie jesteś pewny książki Spotkania, co przychodzą same T.7 Druga jesień+ CD, zapoznaj się z ocenami i recenzjami naszych klientów. Może oni przekonają Cię, że Spotkania, co przychodzą same T.7 Druga jesień+ CD - Jan Twardowski to pozycja warta Twojej uwagi. Po przeczytaniu książki Spotkania, co przychodzą same T.7 Druga jesień+ CD nie zapomnij zostawić swojej recenzji i wziąć udziału w konkursie! Wybierz książkę Spotkania, co przychodzą same T.7 Druga jesień+ CD, sprawdź inne tytuły, których autorem jest Jan Twardowski i przeczytaj biografię. To wszystko tylko na Gandalf.com.pl!


Książka Spotkania, co przychodzą same T.7 Druga jesień+ CD pochodzi z wydawnictwa Edycja Świętego Pawła EC. Autorem książki jest Jan Twardowski. Należy do gatunków: poezje, cytaty, aforyzmy. Książka Spotkania, co przychodzą same T.7 Druga jesień+ CD liczy 56 stron. Jej wymiary to 150x150. Oprawa jest twarda.
S
Szczegóły

RECENZJE - Książka - Spotkania, co przychodzą same T.7 Druga jesień+ CD

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

0/5 ( brak ocen )
 • 5
 • 4
 • 3
 • 2
 • 1

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję: