Smerfy i świat emocji. - PRACA ZBIOROWA - Książka | Gandalf.com.pl
SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Smerfy i świat emocji.

Smerf, który był niecierpliwy

  • Promocja
    image-promocja

Smerfy i świat emocji., Smerf, który był niecierpliwy - opis produktu:

Siódmy tom serii o Smerfach, która ma pomagać najmłodszym czytelnikom w przezwyciężeniu lęków i problemów. Każdy album jest uzupełniony wskazówkami dla dzieci i ich rodziców, jak radzić sobie z kłopotami emocjonalnymi.

Pewien Smerf ciągle się spieszy, ciągle myśli o czymś nowym. Brakuje mu cierpliwości, a bez niej niczego nie da się porządnie zrobić ani nauczyć. Co więcej, jego zachowanie może zaszkodzić postronnym osobom, o czym boleśnie przekonuje się kilka Smerfów... Czy kolejne niepowodzenia spowodują, że niecierpliwy bohater się zmieni? Dzięki temu komiksowi dowiesz się, jakie skutki może mieć brak cierpliwości!

Smerfy wymyślił belgijski scenarzysta i grafik Pierre Culliford (19281992) używający pseudonimu Peyo. Seria dla najmłodszych jest pisana przez jego syna Thierry`ego Culliforda oraz Falzara, a za rysunki odpowiada Antonello Dalena, ilustrator znany m.in. z Ernesta i Rebeki, W.I.T.C.H. czy komiksów z Kaczorem Donaldem.

Smerfy i świat emocji. - o czym jest książka?


Przed Tobą kolejna pozycja książkowa warta uwagi- Smerfy i świat emocji., od PRACA ZBIOROWA. Smerfy i świat emocji. spełnia wszystkie cechy swojego gatunku, przypadnie więc do gustu nawet tym najbardziej wymagającym czytelnikom. Jeśli zainteresowała Cię ta pozycja, sięgnij po inne tytuły autora- PRACA ZBIOROWA. Nie będziesz żałował! Smerfy i świat emocji. i o wiele więcej tylko na Gandalf.com.pl!

Książka Smerfy i świat emocji. Smerf, który był niecierpliwy, pochodzi z wydawnictwa Egmont. Publikacja jest pracą zbiorową . Należy do gatunków: komiks, dla dzieci i młodzieży, Dla chłopców, Dla dziewczynek, Smerfy, Egmont. Książka Smerfy i świat emocji. liczy 40 stron. Jej wymiary to 170x208. Oprawa jest miękka.
S
Szczegóły
Dział: Książki
Promocje: Egmont - najlepsze tytuły
Kategoria: komiks,  dla dzieci i młodzieży,  Dla chłopców,  Dla dziewczynek,  Smerfy,  Egmont
Wydawnictwo: Egmont
Oprawa: miękka
Okładka: miękka
Wymiary: 170x208
Ilość stron: 40
ISBN: 9788328150560
Wprowadzono: 08.02.2022

RECENZJE - książki - Smerfy i świat emocji., Smerf, który był niecierpliwy - PRACA ZBIOROWA

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

0/5 ( brak ocen )
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję: