Słownik Unii Europejskiej angielsko-polski i polsko-angielski - Iwona Kienzler - Książka | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Słownik Unii Europejskiej angielsko-polski i polsko-angielski

książka

Słownik Unii Europejskiej angielsko-polski i polsko-angielski - opis produktu:

Słownik Unii Europejskiej angielsko-polski, polsko-angielski zawiera około 12 tyś. haseł. Uwzględnia słownictwo ogólne występujące w dokumentach handlowych, tekstach umów, korespondencji handlowej oraz związane z prowadzeniem działalności handlowej na terenie krajów Wspólnoty. Obejmuje również słownictwo związane z polityką i problemami akcesji krajów trzecich, w tym również Polski, jako nowego członka UE od maja 2004 roku. Przedstawia zwroty, które występują w danych statystycznych, a także we wnioskach o dopłaty z funduszy unijnych. Słownik może być wykorzystywany przez pracowników administracji państwowej, instytucji samorządowych oraz osoby mające na co dzień do czynienia z powyższą problematyką. Przeznaczony jest także dla osób zajmujących się pozyskiwaniem funduszy unijnych ze środków pomocowych Unii na drodze przetargów publicznych. Jest to również pomoc dla tłumaczy, pracowników naukowych, dziennikarzy oraz innych osób posługujących się językiem angielskim, w tym również słuchaczy serwisów radiowo-telewizyjnych i czytelników prasy.

Książka Słownik Unii Europejskiej angielsko-polski i polsko-angielski pochodzi z wydawnictwa Ośrodek Doradztwa i Doskonalenia Kadr. Autorem książki jest Iwona Kienzler. Należy do gatunków: nauka języków, język angielski, słowniki, słowniki, słownik języków obcych, pozostałe słowniki. Książka Słownik Unii Europejskiej angielsko-polski i polsko-angielski liczy 229 stron. Jej wymiary to 168 x 242.
S
Szczegóły

Recenzje
image Nie wiesz, czy kupić? Sprawdź recenzje
Książka
Słownik Unii Europejskiej angielsko-polski i polsko-angielski

4.3/5 ( 3 oceny )
  5
  1
  4
  2
  3
  0
  2
  0
  1
  0

Zaloguj się i napisz recenzję na min. 700 znaków. Akceptując regulamin bierzesz udział w cotygodniowym plebiscycie. Do wygrania kupon 50 PLN i 15 punktów klienta.

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Podobał Ci się ten tytuł? Zainspirował Cię? A może nie zgadzasz sie z autorem, opowiedz nam o tym, opisz swoje doznania związane z lekturą.