Słownik dla pielęgniarek i personelu medycznego polsko-angielski angielsko-polski - Jacek Gordon - Książka | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Słownik dla pielęgniarek i personelu medycznego polsko-angielski angielsko-polski (miękka)

 • Promocja
  image-promocja

książka

Słownik dla pielęgniarek i personelu medycznego polsko-angielski angielsko-polski - opis produktu:

Słownik zawiera zbiór starannie wyselekcjonowanych haseł, słów i zwrotów z dziedziny medycyny, niezbędnych w pracy pielęgniarki zarówno z pacjentami, lekarzami jak i z pozostałym personelem medycznym.

Specjalistyczne słownictwo medyczne zawarte w słowniku czyni go przydatnym dla wszystkich, którzy mają związek z medycyną i posługują się językiem angielskim. Jest również skierowany do osób zainteresowanych tematyką medyczną.

Hasła angielskie posiadają załączoną transkrypcję fonetyczną ich wymowy, zarówno w części polsko-angielskiej, jak i angielsko-polskiej.

Na płycie CD znajduje się słownik w wersji elektronicznej. Program uruchamiany jest w przeglądarce internetowej off-line (bez konieczności połączenia z Internetem). Aplikacja może być użytkowana nie tylko na komputerze, ale również na urządzeniach mobilnych z zainstalowaną przeglądarką internetową.

Książka Słownik dla pielęgniarek i personelu medycznego polsko-angielski angielsko-polski pochodzi z wydawnictwa Level Trading. Autorem książki jest Jacek Gordon. Należy do gatunków: nauka języków, język angielski, słowniki, nauki przyrodnicze, medycyna, słowniki. Książka Słownik dla pielęgniarek i personelu medycznego polsko-angielski angielsko-polski liczy 384 stron. Jej wymiary to 140x185. Oprawa jest miękka. Publikacja dostępna jest również w formie elektronicznej.
S
Szczegóły

RECENZJE - Książka - Słownik dla pielęgniarek i personelu medycznego polsko-angielski angielsko-polski

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

4.5/5 ( 6 ocen )
 • 5
  5
 • 4
  0
 • 3
  0
 • 2
  1
 • 1
  0

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję: