SILVER. Iniekcje do stawów i tkanek miękkich - David Silver - Książka | Gandalf.com.pl
SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

SILVER. Iniekcje do stawów i tkanek miękkich

  • Promocja
    image-promocja

książka

Wydawnictwo Edra Urban & Partner
Data wydania 2022
Oprawa miękka
Ilość stron 140
  • Wysyłamy w 24h - 48h + czas dostawy
  • Okazje na książki w promocji!

SILVER. Iniekcje do stawów i tkanek miękkich - opis produktu:

Książka Silver. Iniekcje do stawów i tkanek miękkich to zwięzły przewodnik, zawierający szczegółowe instrukcje i wskazówki dotyczące wykonywania iniekcji u pacjentów ze schorzeniami stawów oraz tkanek miękkich. Najnowsze szóste wydanie zostało uzupełnione o podstawowe informacje dotyczące diagnostyki wczesnych etapów artropatii zapalnych, a także o wskazówki odnośnie do optymalnego postępowania fizjoterapeutycznego w terapii uzupełniającej w leczeniu określonych schorzeń tkanek miękkich narządu ruchu.

Duża popularność tej publikacji wynika z coraz większego zainteresowania nie tylko specjalistów zajmujących się leczeniem schorzeń narządu ruchu, w tym ortopedów czy lekarzy medycyny portowej, lecz także lekarzy rodzinnych zainteresowanych leczeniem powszechnie spotykanych schorzeń stawów oraz tkanek miękkich w ramach podstawowej opieki zdrowotnej.

SILVER. Iniekcje do stawów i tkanek miękkich - o czym jest książka?


Przed Tobą kolejna pozycja książkowa warta uwagi- SILVER. Iniekcje do stawów i tkanek miękkich, od David Silver. SILVER. Iniekcje do stawów i tkanek miękkich spełnia wszystkie cechy swojego gatunku, przypadnie więc do gustu nawet tym najbardziej wymagającym czytelnikom. Jeśli zainteresowała Cię ta pozycja, sięgnij po inne tytuły autora- David Silver. Nie będziesz żałował! SILVER. Iniekcje do stawów i tkanek miękkich i o wiele więcej tylko na Gandalf.com.pl!

Książka SILVER. Iniekcje do stawów i tkanek miękkich pochodzi z wydawnictwa Edra Urban & Partner. Autorem książki jest David Silver. Należy do gatunków: książki dla fizjoterapeutów, książki o lekarzach, książki o medycynie, książki o mózgu, nauki przyrodnicze, medycyna. Książka SILVER. Iniekcje do stawów i tkanek miękkich liczy 140 stron. Jej wymiary to 165x240. Oprawa jest miękka.
S
Szczegóły
Dział: Książki
Kategoria: książki dla fizjoterapeutów,  książki o lekarzach,  książki o medycynie,  książki o mózgu,  nauki przyrodnicze,  medycyna
Wydawnictwo: Edra Urban & Partner
Oprawa: miękka
Okładka: miękka
Rok publikacji: 2022
Wymiary: 165x240
Ilość stron: 140
ISBN: 9788366960404
Wprowadzono: 31.05.2022

Książkowe bestsellery z tych samych kategorii

RECENZJE - książki - SILVER. Iniekcje do stawów i tkanek miękkich - David Silver

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

0/5 ( brak ocen )
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję: