Siedem duchowych praw superbohaterów - Deepak Chopra - Książka | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Siedem duchowych praw superbohaterów (miękka)

Obudź w sobie moc

przeczytaj fragment

książka

 • Wydawnictwo Studio Astropsychologii
 • Oprawa miękka
 • Ilość stron 184
 • GRATIS! Do każdego zamówienia zakładka mola książkowego!
 • Dostępność niedostępny
 • Okazje na książki w promocji!

Siedem duchowych praw superbohaterów, Obudź w sobie moc - opis produktu:

Dzięki tej książce każdy z nas może zostać bohaterem. Nie potrzebujemy do tego żadnych supermocy. Wystarczy w pełni wykorzystać swój wewnętrzny potencjał. Bohater to człowiek biorący pełną odpowiedzialność za swoje życie i wybierający to, co jest dla niego najlepsze. To osoba potrafiąca także zaakceptować swoje niedoskonałości. Bohater to Ty. Od Buddy poszukującego prawdy po walkę Batmana z jego ciemną stroną. Autorzy prowadzą nas przez siedem podstawowych praw, które rządzą rzeczywistością superbohaterów. Wyjaśniają ich rolę, znaczenie i, co najważniejsze, jak zastosować je w codziennym życiu. Te potężne prawa pomogą każdemu z nas odkryć wyższy poziom szczęścia, odwagi, równowagi, kreatywności, współczucia i celowości naszej egzystencji. Dzięki temu możemy odmienić zarówno nasze życie, jak i cały otaczający nas świat. Czas uwolnić swoją moc!


Deepak Chopra - jest jednym z czołowych nauczycieli nauk Wschodu w świecie Zachodu i założycielem The Chopra Center for Wellbeing w Carlsbad, w Kalifornii. Napisał dotychczas ponad pięćdziesiąt książek, spośród których wiele zostało bestsellerami New York Timesa. Jego syn, Gotham Chopra, jest autorem i przedsiębiorcą. Współpracował między innymi Johnem Woo, Guyem Ritchie i Nicolasem Cage.
Teraz ojciec i syn połączyli swoje siły, by ich duchowe nauki mogły dotrzeć do ludzi na całym świecie - niezależnie od płci, wieku czy kultury.

Tytuł oryginału: The Seven Spiritual Laws of Superheroes: Harnessing Our Power to Change the World
Tłumaczenie: Mariusz Warda

Książka Siedem duchowych praw superbohaterów Obudź w sobie moc, pochodzi z wydawnictwa Studio Astropsychologii. Autorami książki są Deepak Chopra, Gotham Chopra. Należy do gatunków: ezoteryka, przewodnicy, inni, poradniki, samodoskonalenie. Książka Siedem duchowych praw superbohaterów liczy 184 stron. Jej wymiary to 130x200. Oprawa jest miękka.
S
Szczegóły

Książkowe bestsellery z tych samych kategorii

RECENZJE - Książka - Siedem duchowych praw superbohaterów, Obudź w sobie moc

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

4.4/5 ( 5 ocen )
 • 5
  3
 • 4
  1
 • 3
  1
 • 2
  0
 • 1
  0

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję:

Kriss

ilość recenzji:0

brak oceny 30-03-2012 15:09

Który chłopiec nie czytał komiksów? W dzieciństwie każdy z nas zapełniał swój umysł ilustrowanymi historiami, w których ci źli i zdeprawowani dostawali zasłużone manto od tych dobrych. Z czasem jednak sztuka komiksu ewoluowała. Stawały się one coraz poważniejsze i coraz mniej przewidywalne. Bohaterowie przestawali być uosobieniami dobra a zaczęli wykazywać wiele wątpliwości tak charakterystycznych dla większości ludzi. I nie zawsze odnosili wiekopomne zwycięstwa. Zaczęli mieć coraz więcej wspólnego z mitycznymi bohaterami i postaciami z klasyków literatury. I takiego właśnie bohatera analizują Autorzy. Bohatera, który jest ludzki. Który ma problemy. Który jest autentyczny. Dzięki ich analizie udało się wyodrębnić 7 praw, które można przypisać do większości bohaterów. Prawa te mają na celu zmianę losu. Również Twojego.

Czy recenzja była pomocna?