Sekrety wielokrotnych orgazmów. Dwoje na szczytach - Mantak Chia - Książka | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

książka

 • Wydawnictwo Jacek Santorski
 • Oprawa miękka
 • Ilość stron 331
 • GRATIS! Do każdego zamówienia zakładka mola książkowego!
 • Dostępność niedostępny
 • Okazje na książki w promocji!

Sekrety wielokrotnych orgazmów. Dwoje na szczytach - opis produktu:

Jak doświadczać intensywnych, wielokrotnych orgazmów odczuwanych całym ciałem; sprawiać sobie wzajemnie głęboką rozkosz; wykorzystywać seks dla zdrowia; pogłębiać wzajemną miłość i więź duchową. Opisane tu - krok po kroku - proste techniki pozwolą każdej parze wznieść się na wyżyny rozkoszy seksualnej, bliskości, potencji... Ten ilustrowany poradnik inspiruje nie tylko do kochania się przez całą noc, ale także przez całe życie.

Więcej rozkoszy, głębsza więź, lepsze zdrowie. Popraw jakość swojego życia seksualnego. Tym razem autorzy bestsellera The Multi-Orgasmic Man adresują swoją książkę do obojga partnerów. Dzięki niej ty i twój partner dowiecie się jak kobieta może za każdym razem wielokrotnie osiągać orgazm a także jak przezwyciężyć trudności w dochodzeniu do orgazmu; jak mężczyzna może przeżywać wielokrotne orgazmy bez utraty wzwodu a także jak pokonać problemy ze wzwodem i przedwczesnym wytryskiem; jak oboje możecie doświadczać dłuższych i intensywniejszych orgazmów obejmujących całe ciało a także jak pobudzić w sobie namiętność, energię i kreatywność; jak zharmonizować męskie i kobiece potrzeby seksualne i w pełni je wzajemnie zaspokajać; także poznacie starożytne tajniki masażu genitaliów, seksu oralnego i stosunku płciowego; jak seks może was leczyć i odmładzać a także jakie pozycje seksualne są szczególnie korzystne dla zdrowia i ogólnej harmonii; jak połączyć miłość i pożądanie a także jak pielęgnować wzajemną miłość; jak doświadczyć zjednoczenia dusz i "orgazmów duszy" a także jaką rolę odgrywa seks w waszym duchowym porozumieniu; jak podtrzymać więź seksualną w waszym związku a także jak pielęgnować namiętność i rozkosz przez całe życie.

Mantak Chia jest jednym z najbardziej znanych na świecie wykładowców taoizmu i seksuologii taoistycznej. Jego żona Maneewan Chia również naucza praktycznego zastosowania zasad taoizmu, szczególnie w odniesieniu do zdrowia i życia seksualnego kobiet. Mieszkają na stałe w Tajlandii, a Mantak Chia przez cztery miesiące w roku prowadzi wykłady w Stanach Zjednoczonych. Douglas Abrms jest niezależnym pisarzem i wydawcą. Jego żona Rachel Carlton Abrams jest lekarzem praktykującym w jednej z klinik w Santa Cruz w Kalifornii jako specjalista medycyny rodzinnej i ginekolog.
www.gandalf.com.pl; Sekrety wielokrotnych orgazmów. Dwoje na szczytach
tłumaczenie: Joanna Józefowicz-Pacuła

Książka Sekrety wielokrotnych orgazmów. Dwoje na szczytach pochodzi z wydawnictwa Jacek Santorski. Autorami książki są Mantak Chia, Maneewan Chia, Douglas Abrams, Rachel Carlton Abrams. Należy do gatunków: poradniki, miłosne i partnerskie, inne. Książka Sekrety wielokrotnych orgazmów. Dwoje na szczytach liczy 331 stron. Jej wymiary to 126x195.
S
Szczegóły

Książkowe bestsellery z tych samych kategorii

Mantak Chia, Maneewan Chia, Douglas Abrams, Rachel Carlton Abrams - przeczytaj też

RECENZJE - Książka - Sekrety wielokrotnych orgazmów. Dwoje na szczytach

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

4.5/5 ( 11 ocen )
 • 5
  9
 • 4
  0
 • 3
  0
 • 2
  2
 • 1
  0

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję: