Sekrety negocjacji dla biznesmenów - Roger Dawson - Książka | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Sekrety negocjacji dla biznesmenów (miękka)

 • Promocja
  image-promocja

książka

Sekrety negocjacji dla biznesmenów - opis produktu:

Sekrety negocjacji dla biznesmenów to nowa, uaktualniona i tematycznie częściowo zmieniona wersja wydanych w latach dziewięćdziesiątych Sekretów udanych negocjacji. Poprzedni poradnik spotkał się z ogromnym zainteresowaniem i przyczynił do spopularyzowania sztuki negocjacji w Polsce.
Autor, światowej sławy negocjator praktyk, jeden z najpopularniejszych prelegentów w USA, nagrodzony wielokrotnie za swoje zdolności krasomówcze, był dwa razy zaproszony do Polski, gdzie prowadził cieszące się dużym zainteresowaniem seminaria dla przedstawicieli polskiego biznesu. Niniejsza książka skierowana jest przede wszystkim do biznesmenów, handlowców, menedżerów, polityków i negocjatorów, czyli ludzi prowadzących negocjacje zawodowo, ale wiele z poruszanych w niej tematów będzie przydatnych każdemu, bo nawet nie zdając sobie z tego sprawy, niemal bez przerwy prowadzimy jakieś negocjacje: czy to w zakładzie pracy, podczas zakupów, spotkań towarzyskich, czy to w domu rodzinnym. Jeśli nawet niektóre techniki negocjacyjne mogą nam się wydać nieetyczne lub nie fair, to warto je poznać, aby nie być bezbronnym, gdy ktoś użyje ich przeciwko nam.
Poradnik zawiera szereg cennych rad, które mogą wydawać się oczywiste, ale których zastosowanie w praktyce nie zawsze jest łatwe, jeżeli nie zostanie uprzednio przećwiczone zgodnie ze wskazówkami podanymi przez autora. Omawia on taktyki stosowane przez doświadczonych negocjatorów oraz metody ich kontrowania. Duża liczba zamieszczonych w książce przykładów, które autor zaczerpnął z życia, powoduje, że nie czyta się jej jak podręcznik, lecz jak dobrą beletrystykę.
Osiągnij sukces w negocjacjach, pozostawiając równocześnie drugą stronę z poczuciem wygranej!

Książka Sekrety negocjacji dla biznesmenów pochodzi z wydawnictwa Mt Biznes. Autorem książki jest Roger Dawson. Należy do gatunków: poradniki, praca, biznes, negocjacje. Książka Sekrety negocjacji dla biznesmenów liczy 280 stron. Jej wymiary to 160x235. Oprawa jest miękka.
S
Szczegóły

Książkowe bestsellery z tych samych kategorii

RECENZJE - Książka - Sekrety negocjacji dla biznesmenów

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

4.6/5 ( 20 ocen )
 • 5
  17
 • 4
  0
 • 3
  0
 • 2
  3
 • 1
  0

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję:

Sylwia

ilość recenzji:1

25-05-2020 18:50

Polecam! Motywacją do zakupu było niedawno odbyte przeze mnie szkolenie z wysokiej klasy trenerem. Zajmuję się od ponad 10 lat zawodowo zakupami w branży wysokich technologii, rozmowy z dostawcami to stały element w mojej pracy. Nie jestem na codzień fanką przesadnego gromadzenia literatury branżowej na półce, niemniej tego zakupu nie żałuję. Powiem więcej, to absolutnie najlepsza pozycja, dotycząca obszaru negocjacji, wywierania wpływu, technik sprzedaży i tego, jak działa biznes, a przede wszystkim, jak zachowują się ludzie, jaką miałam okazję czytać. Mimo, iż książka ma podręcznikowy podział, to czyta się ją bardzo dobrze i szybko, co w dużej mierze jest zasługą autora, który bardzo dobrze porządkuje myśli i jasno je wyraża oraz podaje całe mnóstwo przykładów. Jestem przekonana, że niejednej osobie bardzo pomoże nie tylko w życiu zawodowym.

Czy recenzja była pomocna?