rozwiń
rozwiń
zwiń
zwiń
wpisz minimum 3 znaki

Wybierz z dostępnych produktów

Sekrety Los Angeles - mobi, epub

S. Crosby

ebook, multiformat: mobi, epub

20,91 zł taniej -15%

Color - 10-5 Blond Los Angeles Farba do ...

drogeria

Syoss

22,15 zł taniej o 2 zł

Tajemnice Los Angeles

J. Ellroy

książka (miękka)

23,09 zł taniej -42%

Inwazja: Bitwa o Los Angeles

Reżyseria:

J. Liebesman

film blu-ray

67,44 zł taniej -17%

Inwazja: Bitwa o Los Angeles

Reżyseria:

J. Liebesman

film dvd

30,63 zł taniej -12%

Ucieczka z Los Angeles

Reżyseria:

J. Carpenter

film dvd

30,63 zł taniej -12%

Los Angeles City map / Los Angeles Plan ...

P. ZBIOROWA

książka (miękka)

22,17 zł taniej -7%

Interview: Nowy Jork, Los Angeles Tom ...

L. Sandi

książka (miękka)

16,59 zł taniej -56%

Interview Nowy Jork Los Angeles

L. Sandi

książka (miękka)

15,28 zł taniej -56%

Tajemnica Los Angeles - mobi, epub

J. Ellroy

ebook, multiformat: mobi, epub

31,27 zł taniej -20%

The Battle Of Los Angeles

Wykonawca:

Rage Against The ...

muzyka cd

Sony Music Entertainment

39,26 zł

The Battle Of Los Angeles (vinyl)

Wykonawca:

Rage Against The ...

muzyka winyl

Sony Music Entertainment

113,71 zł taniej -13%

Sekrety Los Angeles
ocena: 6, głosów: 3
 
powiększenie

Fragmenty

przeczytaj fragment książki

Sekrety Los Angeles (miękka)

książka

Wydawnictwo: Mira

Oprawa: miękka

Ilość stron: 448

Dostępność: niedostępny

Nasza cena: 33,04

Cena detaliczna: 46,54

U nas taniej o 29%

dodaj do przechowalni dodaj do listy życzeń
Powrót GRATIS! Do każdego zamówienia zakładka mola książkowego!
  • Opis

  • Szczegółowe informacje

  • Recenzje (2)

  • Inne wydania

Sekrety Los Angeles - opis produktu:

Nate, Sam i Arianna są właścicielami agencji detektywistycznej w Los Angeles. Ich życie osobiste splata się z zagadkowymi sprawami, które prowadzą... `Zadanie dla dwojga` Nate Caldwell otrzymuje zlecenie od klientki. Ma zdobyć dowody na niewierność małżeńską. Aby uwiarygodnić kamuflaż, ktoś musi przez weekend udawać jego żonę. Wybór pada na Lyndsey McCord, nową sekretarkę w biurze. Lyndsey zgadza się bez wahania, bo zawsze marzyła o pracy detektywa. Teraz może sprawdzić się w tej roli u boku przystojnego mężczyzny, którego podziwia. Śledztwo przybiera jednak nieoczekiwany obrót... `Listy bez podpisu` Znana senator Dana Sterling i Sam Remington spotykają się na zjeździe absolwentów szkoły. Wspólny taniec przywołuje wspomnienia z dawnych lat. Dana i Sam, mimo że bardzo się zmienili i wiele ich różni, nie potrafią się oprzeć wzajemnej fascynacji. Tymczasem Dana zaczyna otrzymywać anonimowe listy z pogróżkami. Wystraszona, zwraca się o pomoc do Sama, który jest cenionym prywatnym detektywem. Śledztwo poprowadzi ich do miejsc i wydarzeń z ich wspólnej przeszłości... `Zmowa milczenia` Arianna Alvarado od lat stara się poznać prawdę o tajemniczym zabójstwie ojca, szanowanego policjanta. Niespodziewanie odkrywa, że klucz do zagadki może mieć człowiek, którego dobrze zna. Joe Vicente budzi w niej skrajne uczucia, jednocześnie pociąga ją i irytuje. Postanawia mu jednak zaufać, co wywołuje nieoczekiwane skutki. Arianna i Joe poznają długo skrywane fakty. Spotka ich też coś bardziej emocjonującego niż rozwiązanie rodzinnej tajemnicy...

Sekrety Los Angeles - wybrana recenzja:

Nyx 24/08/2012
recenzja dotyczy produktu: Książki

Nate, Sam i Arianna poznali się w wojsku i wtedy też postanowili założyć agencję detektywistyczną w Los Angeles. Książka, którą macie przed oczami, przedstawia ich historie miłosne.

Zaczynamy od Natea, który dostaje zlecenie udowodnienia mężczyźnie zdrady. W tym celu musi przez... (czytaj dalej)

Sekrety Los Angeles - szczegółowe informacje:

Dział: Książki
Wydawnictwo: Mira
Oprawa:miękka
Okładka:miękka
Wymiary:125x200
Ilość stron:448
ISBN:978-83-238-9210-6
Wprowadzono: 02.08.2012
i zgarniaj nagrody napisz recenzję

Sekrety Los Angeles - recenzje klientów

24/08/2012
recenzja dotyczy produktu: Książka

Nate, Sam i Arianna poznali się w wojsku i wtedy też postanowili założyć agencję detektywistyczną w Los Angeles. Książka, którą macie przed oczami, przedstawia ich historie miłosne.

Zaczynamy od Natea, który dostaje zlecenie udowodnienia mężczyźnie zdrady. W tym celu musi przez weekend udawać służbę w domu, do którego wyjeżdża mąż klientki i jego asystentka. Problem jest tylko jeden - Nate nie potrafi gotować. Trzeba więc zatrudnić jeszcze jedną osobę, kobietę, która będzie udawała jego żonę. Wybór pada na Lyndsey, sekretarkę biura. Ta bez wahania się zgadza, gdyż zawsze marzyła o pracy detektywa oraz o zainteresowaniu ze strony Natea. Czy ich kamuflaż się powiedzie? Czy znajdą dowody obciążające mężczyznę? I, w końcu, czy Lyndsey dostanie to, czego chce?

Następną opowieścią jest historia Sama. Wraca on do miasta na kolejny bal z okazji jubileuszu matury, by po dobrych kilku latach spotkać swoją dawną miłość - Danę. Nie oczekuje od niej wiele, chce po prostu na nią popatrzeć. Serce Dany bije mocniej, gdy widzi go w tłumie, chce nawet ponownie się z nim spotkać. Dzieli ich jednak dość mroczna i bolesna przeszłość, wiele niedopowiedzianych słów. Poza tym Dana, pani senator, zaczyna dostawać listy z pogróżkami. Czy oboje dogadają się na tyle, żeby odkryć od kogo one pochodzą? Czy wytłumaczą sobie dawne żale?

Dzieje Arianny to historia zamykająca. Kobieta chce za wszelką cenę wyjaśnić zabójstwo swojego ojca, które miało miejsce wiele lat temu. Niestety, wszystkie dokumenty o popełnionym przestępstwie są ściśle tajne i nie ma do nich dostępu. Chyba, że poprosi o pomoc starego znajomego - Joego, który pracuje w policji i którego ojciec prowadził sprawę tego właśnie zabójstwa. Informacje, które wspólnie odkryją mogą być naprawdę szokujące...

Nie mogłam oprzeć się wrażeniu, że ta książka została zupełnie przez przypadek dobrze zaplanowana - z każdą opowieścią jej poziom trochę spadał. Zaczęło się całkiem niezłym bumem, a skończyło dość ciepłą kluchą. Smaczną, ale to nadal była klucha. Może wynika to z faktu, że w bieżącym miesiącu pobiłam swój rekord, jeśli chodzi o ilość pochłoniętych romansów i po prostu się wypaliłam? W każdym razie opowieściom (ostatnim dwóm) brakowało tego błysku, namiętności.

Nie mogę jednak nie pochwalić Pani Crosby za bardzo dobrą otoczkę dla romansu - a to zagadka kryminalna, a to szkolenie na detektywa... Wyszło to naprawdę naturalnie i zjadliwie. Szczególnie w pierwszym opowiadaniu, które było bardzo ciepłe i czytało się nadzwyczaj dobrze. I książka byłaby na dobrym poziomie, gdyby nie ta tendencja spadkowa! Nie wiem, co się stało w ostatniej historii, ale bardzo mi nie grało zachowanie głównych bohaterów. Nie było powiedziane w książce (albo przynajmniej nie doczytałam) ile czasu Arianna zna się z Joe, ale nadzwyczaj szybko zaczęli się migdalić i pociągać nawzajem. W dodatku oboje nie mieli nic przeciwko pocałunkom z zupełnie obcą osobą! Romansom dużo się wybacza, ale ja potrzebuję choć trochę ładu i kolejności w uczuciu.

Język Pani Crosby jest bardzo płynny, prosty i zrozumiały, dlatego książkę czyta się błyskawicznie. Polecam ją jako taką lekką i niezobowiązującą do myślenia lekturę. Historie miłosne są ciekawe i co najważniejsze posiadają oryginalne odskocznie od zwykle wyzierającego patosu, którego ciężko uniknąć w romansach, w postaci zagadek do rozwiązania. Co prawda w dwóch ostatnich opowiadaniach zabrakło jakichś większych fajerwerków, ale umówmy się, czy w naszym codziennym życiu one tak często się zdarzają? No właśnie, nie.

23/08/2012
recenzja dotyczy produktu: Książka

Los Angeles jest miastem aniołów, w którym spełniają się marzenia, te najskrytsze, jak i te ukryte głęboko. Gdy dawne pragnienia urzeczywistnią się co pozostaje jeszcze do zdobycia? Może wreszcie nadszedł czas na to co zostało zepchnięte w najdalszy kąt serca, z tamtego miejsca ból jest mniej dotkliwy, lecz nigdy nie daje o sobie zapomnieć ... Maska noszona dla innych z czasem staje się stałym elementem kamuflażu, z nią łatwiej żyć, a z czasem prawie stapia się z prawdziwym obliczem, ale nie do końca. Los w pewnym momencie stawia na życiowej drodze kogoś, kto zmusza do tego by wreszcie, po latach wrócić ponownie do tego co było i spróbować jeszcze raz spojrzeć w twarz temu co kiedyś zraniło i pozostawiło głęboką bliznę, niewidzialną dla większości, lecz dotkliwie odczuwaną. Miłość niejedno ma imię, kaleczy jednak podobnie, a czas nie zawsze jest lekarstwem, tym co może uleczyć jest inne uczucie, jednak czy przeszłość pozwoli zaistnieć przyszłości?

Nate`a, Sama i Ariannę łączy praca, będąca czymś więcej dla nich niż jedynie źródłem utrzymania. Razem stworzyli swoją firmę od podstaw, u jej korzeni jest przyjaźń trojga ludzi, wiedzących jak trudno w życiu o sprawiedliwość, a prawda bywa wielokrotnie w nim oszustwem. Jako prywatni detektywi odkrywają tajemnice innych i ujawniają ją swoim zleceniodawcom, chronią swoich klientów, ale i szukają w ich otoczeniu zła. Przedstawiając dowody zdrady, oszustw, przestępstw stawiają swoich klientów przed faktami, często niewygodnymi i bolesnymi. Wiedzą, że by być skutecznymi powinni pozostać bezstronnymi, bo liczy się przede wszystkim cel, wszystko inne schodzi na dalszy plan, nie oni są najważniejsi, a zadanie. Jak długo można żyć jedynie pracą i problemami innych? Rok, dwa, dziesięć ... jednak każdy w końcu zaczyna odczuwać potrzebę zrzucenia maski, ale czy to jeszcze możliwe? A co z tym co zostało dobrze schowane przed światem? To co wydarzyło się kiedyś nie może mieć wpływu na teraźniejszość, lecz czy na pewno? Miejsce w jakim znaleźli się Sam, Arianna i Nate jet wynikiem dawnych decyzji i tego co było ich powodem, nie jest jednak łatwo wrócić do wspomnień i tego co było. Zdrada, odrzucenie, brak oparcia i sekrety stworzyły skuteczną barierę dla spokoju, szczęścia i zaufania dla drugiej osoby. Gdy pojawia się okazja na nowy początek i zamknięcie rozdziału, który ranił czy szansa zostanie ona dobrze wykorzystana?

Każdy skrywa jakąś tajemnicę, wielu odczuło jej cień we własnym życiu, czasem dawała siłę do kolejnego kroku, czasem stanowiła barierę, wydającą się nie do pokonania. Jednak gdy wreszcie stawia się jej czoła i nie wycofuje się pomimo trudności przeistacza się ona z przeszkody w pomoc w osiągnięciu tego czego się pragnęło, a co pozostawało poza zasięgiem. "Sekrety Los Angeles" to trzy historie o ludziach, którzy przez lata żyli z bolesną blizną, lecz w końcu dostrzegli możliwość rozwiązania dawnych problemów, pytanie tylko czy odważyli się na to? Książka Susan Crosby pozwala czytelnikowi zajrzeć wgłąb ludzi żyjących według własnych zasad i poznać świat gdzie piękni i bogaci wiodą wcale nie takie słodkie życie, miasto aniołów ma też ciemniejszą stronę ...

Książkowe bestsellery z tych samych kategorii

Ogień i krew. Część 1 Historia ...

G. Martin

książka (twarda)

37,67 zł taniej -36%

Harry Potter. Tom I - VII miękka okładka

J. Rowling

książka (pakiet)

181,95 zł taniej -39%

Grzech Komisarz Eryk Deryło, Tom 1

M. Czornyj

książka (miękka)

18,45 zł taniej -50%

21 lekcji na XXI wiek

Y. Harari

książka (twarda)

32,36 zł taniej -35%

Ciekawe pomysły Gandalfa

książka

32.25 zł

taniej -19%

Sekrety Gorzowa

Leżący na zachodnich rubieżach Polski Gorzów szczyci się wieloma ciekawymi i niezwykłymi historiami. Losy miasta toczyły się dość skomplikowanie. Przez wieki gospodarzami Landsberga an der Warthe byli Niemcy. Po II wojnie światowej propagandowo nadano miastu drugi człon nazwy "Wielkopolski" - choć Gorzów w Wielkopolsce nie leży... I na tym polega...

książka

29.95 zł

taniej -21%

Sekrety i śmierć

Tym razem porucznik Eve Dallas z nowojorskiej policji musi znaleźć mordercę, który niemal na jej oczach zadał śmiertelną ranę znanej autorce popularnego programu telewizyjnego, przedstawiającego pikantne plotki o celebrytach. Utrzymany we francuskim stylu bar Du Vin w centrum Manhattanu nie należy do lokali, które chętnie odwiedzałaby Eve Dallas,...

książka

32.25 zł

taniej -19%

Sekrety Lwowa

Lwów jest jeden na świecie - tak przed wojną śpiewali Szczepko i Tońko. O znaczeniu Lwowa w historii Polski nie trzeba nikomu przypominać. Od stuleci mieszkali w nim Polacy, Ukraińcy, Ormianie i Żydzi, dopiero po 1945 roku pojawili się tu Rosjanie. Jurij Smirnow - dziennikarz ukazującego się na Ukrainie polskiego dwutygodnika "Kurier Galicyjski"...

książka

32.25 zł

taniej -19%

Sekrety Szczecina czeđc 3 - PRL

Szczecin to niezwykłe miasto o barwnej historii. Kto wie, czy jej najciekawszy okres nie przypada na lata PRL-u? Z jednej strony mewki, Baltona, bony PKO, Pewex, podejrzana "Bajka", Kaskada, Karel Gott oraz pierwszy striptiz. Z drugiej robotnicze protesty grudnia 1970 roku i sierpnia 1980 roku, Marian Jurczyk, "Solidarność 80", agenci...

książka

32.25 zł

taniej -19%

Sekrety Zagłębia

Zagłębie Dąbrowskie, do którego należą Czeladź i Będzin (miasta o średniowiecznym rodowodzie) oraz Dąbrowa Górnicza i Sosnowiec (zaledwie stuletnie), ma swoje tajemnice, zapomniane już niekiedy dramatyczne wydarzenia, przemilczane niegdyś wstydliwe ludzkie postępki. Bywało śmieszne, czasem strasznie, a niekiedy po prostu ciekawie. Działo się tu wiele, a...

książka

38.21 zł

taniej -4%

Sekrety Gliwic

Czy nieustannie zmieniające się Gliwice moją swoje sekrety? Z pewnością tak, bo wiele się działo w niemieckim Gleiwitz, a potem w polskich Gliwicach. Autorzy książki - Beata i Paweł Pomykalscy - ujawniają kulisy tych wydarzeń. Z każdą stroną akcja nabiera tempa. Zaledwie młody przedsiębiorca Erwin Weichmann założył elegancki dom handlowy, który stał się...

Brak list życzeń:

Utwórz

zamówienie tradycyjne
Brak produktów w koszyku
Brak produktów w koszyku

23.89

2.99

14.99

14.99

2.99

1.98

8.99

Łączna wartość zamówienia: 0 zł0 zł
Dostawa i płatność › Płatność › przejdź do koszyka
rozwiń
Wpisz numer
Swojego zamówienia (xxxxxx/rrrr)
Sprawdź

Powiadom kiedy produkt będzie dostępny

Wpisz swój adres e-mail: