SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Sebastian

Efemera 1

O Akcji

Akcja Podziel się książką skupia się zarówno na najmłodszych, jak i tych najstarszych czytelnikach. W jej ramach możesz przekazać książkę oznaczoną ikoną prezentu na rzecz partnerów akcji, którymi zostali Fundacja Dr Clown oraz Centrum Zdrowego i Aktywnego Seniora. Akcja potrwa przez cały okres Świąt Bożego Narodzenia, aż do końca lutego 2023.
Dowiedz się więcej
 • Promocja
  image-promocja
przeczytaj fragment przeczytaj fragment przeczytaj fragment

książka

Wydawnictwo Initium
Oprawa miękka
Ilość stron 400

Opis produktu:

"Niech twoje serce podróżuje bez bagażu, ponieważ to, co ze sobą przyniesiesz, stanie się częścią krajobrazu."
Dawno, dawno temu Efemera, zagrożona przez Zjadacza Świata, została rozbita na wiele tajemniczych i magicznych krain. Nazwano je krajobrazami. Między nimi rozciągają się mosty, które przenoszą podróżnych w miejsca, do których przynależą, zamiast tam, gdzie sami chcą się udać.
Zjadacz Świata został uwięziony i zapomniano o nim, a stabilność krajobrazów Efemery utrzymuje magia Krajobrazczyń. W jednej z krain, gdzie żyją demony i panuje wieczna noc, swym mrocznym uciechom oddaje się półkrwi inkub - Sebastian. W snach wzywa go kobieta, która pragnie jedynie być bezpieczna i kochana. Sebastian pożąda jej, ale jednocześnie jest świadomy tego, że może ją zniszczyć.
Tymczasem w cichych ogrodach szkoły Krajobrazczyń budzi się zło - Zjadacz Świata wydostaje się ze swojego więzienia. Jego pierwszą ofiarą może paść krajobraz Sebastiana.
Ta uwodzicielska, erotyczna i niezwykle romantyczna opowieść przeznaczona jest dla tych, którzy wiedzą, po której stronie serca - jasnej czy mrocznej - kryją się ich namiętności.
S
Szczegóły
Dział: Książki
Wydawnictwo: Initium
Oprawa: miękka
Okładka: miękka
Wymiary: 150x215
Ilość stron: 400
ISBN: 978-83-62577-15-6
Wprowadzono: 20.06.2012

RECENZJE - książki - Sebastian, Efemera 1 - Anne Bishop

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

4.3/5 ( 10 ocen )
 • 5
  7
 • 4
  1
 • 3
  1
 • 2
  0
 • 1
  1

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję:

aae

ilość recenzji:101

brak oceny 9-09-2012 17:09

Zweryfikowany zakup

Autor tej opinii jest naszym klientem. Kupił ten produkt w naszym sklepie.

Efemera to kraina wielu światów,tworzą i sprawiają nad nimi piecze krajobrazczynie. Aby się dostać do innego krajobrazu należy podążać za głosem serca przechodząc przez most.Czasami to gdzie chcemy być,różni się od tego czego tak naprawdę pragniemy i wówczas trafiamy w niewiadome miejsce docelowe. W Efemerze można przechodzić przez mosty do miejsc,które są oddalone setki mil,gdzieś na końcu świata,jeśli te miejsca należą do jednej krajobrazczyni. Podróżuj bez bagażu!!!Bez zbędnych myśli,korzystaj z okazji a twoja droga będzie znacznie krótsza. Okazje i wybory idące z prądem serca zawiodą cię tam gdzie masz być. Sebastian wie o tym wszystkim bardzo dobrze,przecież jego ciotka i kuzynka są krajobrazczyniami. To Belladonna stworzyła z myślą o nim miejsce,w którym mieszka - Gniazdo Rozpusty. Została za to ukarana a zapytana dlaczego?odpowiedziała,że nawet demony potrzebują domu. Sebastian to pół inkub z domieszką krwi czarownika. Nie jest krwiożerczym potworem wysysającym wszelkie emocje,jakie wywołuje w kobiecie sprawiając jej przy tym ból. Emocje,pragnienie,pożądanie są mu tylko potrzebne do przeżycia. Najbardziej łaknie ciepła i bliskości,pragnie żeby ktoś widział w nim kogoś więcej niż tylko inkuba. Pewnej nocy jego potrzeba serca natrafia na ciche,niewinne szepty kobiety,która chce być kochana i bezpieczna. Serce Sebastiana i nieznajomej są jak dwa bliźniacze płomienie. Przyjdź do mnie - wołało tęskne serce Sebastiana - Znajdź mnie. I oto pewnego dnia to wołanie zaprowadziło Lynne wprost do mrocznego Gniazda. Okazje i wybory - przed nimi stoi tych dwoje. Czy mimo różnic,wołania ich serce okażą się prawdziwe?Czy w czasie kiedy coś zaczyna zatruwać świat złymi emocjami i odziera ludzkie serca z tego co dobre,jasne,powinno się dążyć do czegoś takiego jak miłość? Są miejsca zakazana,otoczone wysokim murem, zatrzaśnięte na kłódkę gdzie czai się zło...W końcu zawsze znajduje się ktoś na tyle bezmyślny,kto forsuje mur,robi w nim wyrwę,i wypuszcza coś co było skrzętnie ukrywane...Zjadacz Światów. Efemera jest zagrożona,walkę o własny dom czuć w powietrzu. Ludzkie serca,w których światło i mrok równoważą swe siły są zagrożone. Ale nawet w tak strasznych czasach gdzie panika ściska za gardło,jest miejsce aby szukać i podążać za pragnieniem swego serca. Tylko ono może przechylić szalę na stronę światła i pogrzebać mrok. Podróżuj bez bagażu!

Opinia bierze udział w konkursie

Czy recenzja była pomocna?