Samouczek medyczny dla pielęgniarek i personelu medycznego polsko-angielski ze słownikiem - Jacek Gordon - Książka | Gandalf.com.pl
SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Samouczek medyczny dla pielęgniarek i personelu medycznego polsko-angielski ze słownikiem

 • Promocja
  image-promocja

książka

 • Wydawnictwo Level Trading
 • Oprawa miękka
 • Ilość stron 592
 • Wysyłamy w 24h - 48h + czas dostawy
 • Znakomita wyprzedaż książek do - 50%

Samouczek medyczny dla pielęgniarek i personelu medycznego polsko-angielski ze słownikiem - opis produktu:

Publikacja jest przeznaczona dla osób, którym potrzebna jest znajomość języka angielskiego stosowanego w medycynie i służbie zdrowia; czyli dla pielęgniarek, personelu medycznego lub dla każdego, komu przydatna jest znajomość angielskiego słownictwa medycznego.

Książka składa się z dwóch części: pierwsza jest podręcznikiem-samouczkiem, który jest podzielony na sekcje tematyczne. W poszczególnych działach znajdują się zdania, zwroty i typowe dialogi zawierające fachowe określenia z zakresu pracy z pacjentami zarówno w szpitalach jak i w innych instytucjach służby zdrowia. Wszystkie zdania i dialogi posiadają pełną transkrypcję fonetyczną ich wymowy. Dodatkowo w stosownych miejscach podano odpowiednie objaśnienia gramatyczne. Po wybranych sekcjach tematycznych znajdują się słowniczki obejmujące istotne terminy z danej dziedziny.

Druga część opracowania jest podręcznym słownikiem zawierającym hasła medyczne oraz związane z tematyką medyczną i służbą zdrowia. Słownik jest dwukierunkowy: polsko-angielski oraz angielsko-polski. Duża część haseł posiada liczne przykłady użycia. Hasła angielskie w obu częściach słownika posiadają transkrypcję ich wymowy.

Samouczek medyczny dla pielęgniarek i personelu medycznego polsko-angielski ze słownikiem - o czym jest książka?


Przed Tobą kolejna pozycja książkowa warta uwagi- Samouczek medyczny dla pielęgniarek i personelu medycznego polsko-angielski ze słownikiem, od Jacek Gordon. Samouczek medyczny dla pielęgniarek i personelu medycznego polsko-angielski ze słownikiem spełnia wszystkie cechy swojego gatunku, przypadnie więc do gustu nawet tym najbardziej wymagającym czytelnikom. Jeśli zainteresowała Cię ta pozycja, sięgnij po inne tytuły autora- Jacek Gordon. Nie będziesz żałował! Samouczek medyczny dla pielęgniarek i personelu medycznego polsko-angielski ze słownikiem i o wiele więcej tylko na Gandalf.com.pl!

Książka Samouczek medyczny dla pielęgniarek i personelu medycznego polsko-angielski ze słownikiem pochodzi z wydawnictwa Level Trading. Autorem książki jest Jacek Gordon. Należy do gatunków: nauka języków, język angielski, inne, nauki przyrodnicze, medycyna. Książka Samouczek medyczny dla pielęgniarek i personelu medycznego polsko-angielski ze słownikiem liczy 592 stron. Jej wymiary to 105x145. Oprawa jest miękka.
S
Szczegóły
Dział: Książki
Kategoria: nauka języków,  język angielski,  inne,  nauki przyrodnicze,  medycyna
Wydawnictwo: Level Trading
Oprawa: miękka
Okładka: miękka
Wymiary: 105x145
Ilość stron: 592
ISBN: 978-83-89635-76-1
Wprowadzono: 28.03.2015

RECENZJE - książki - Samouczek medyczny dla pielęgniarek i personelu medycznego polsko-angielski ze słownikiem - Jacek Gordon

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

4.1/5 ( 13 ocen )
 • 5
  5
 • 4
  5
 • 3
  2
 • 2
  1
 • 1
  0

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję: