Rozprzestrzenialne media - Henry Jenkins - Książka | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Rozprzestrzenialne media (miękka)

Jak powstają wartości i znaczenia w usieciowionej kulturze

książka

Rozprzestrzenialne media, Jak powstają wartości i znaczenia w usieciowionej kulturze - opis produktu:

"Co się nie rozprzestrzenia - umiera" - tak ideę rozprzestrzenialnych mediów ujmują autorzy książki. Szukając odpowiedzi na pytanie, jak funkcjonują media, Henry Jenkins, Sam Ford i Joshua Green mówią o dzisiejszych możliwościach rozpowszechniania idei oraz o tym, jak wpływa to na życie społeczno-kulturowe, biznes, politykę, a także na nasze codzienne funkcjonowanie. Odwołując się do licznych przykładów, autorzy badają, jakie cechy informacji sprawiają, że ludzie chcą ją rozprzestrzeniać, jaką ma to dla nich wartość, a także co sprawia, że po udostępnione treści sięgają inni.
Rozprzestrzenialne media to lektura obowiązkowa nie tylko dla medioznawców i kulturoznawców ale także dla praktyków zatrudnionych w mediach, marketingu i przemyśle teleinformatycznym oraz wszystkich użytkowników sieci zainteresowanych kulturą.

"Rozprzestrzenialne media są teraz dosłownie i w przenośni w twoich rękach. Zrób z nimi, co uważasz za stosowne. Przeczytaj tę książkę; debatuj o niej; skrytykuj ją; wyrzuć do kosza. Przede wszystkim jednak podejmij dyskusję."
Z rozdziału Jak czytać tę książkę?

Książka Rozprzestrzenialne media Jak powstają wartości i znaczenia w usieciowionej kulturze, pochodzi z wydawnictwa Uniwersytet Łódzki. Autorami książki są Henry Jenkins, Joshua Green. Należy do gatunków: nauki humanistyczne, kulturoznawstwo. Książka Rozprzestrzenialne media liczy 352 stron. Jej wymiary to 140x200. Oprawa jest miękka. Publikacja dostępna jest również w formie elektronicznej.
S
Szczegóły

RECENZJE - Książka - Rozprzestrzenialne media, Jak powstają wartości i znaczenia w usieciowionej kulturze

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

4.3/5 ( 7 ocen )
 • 5
  4
 • 4
  1
 • 3
  2
 • 2
  0
 • 1
  0

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję: