Rozbitkowie czasu - Paul Gillon - Książka | Gandalf.com.pl
SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Rozbitkowie czasu (twarda)

Część 2

  • Promocja
    image-promocja

książka

Rozbitkowie czasu, Część 2 - opis produktu:

Klasyka europejskich opowieści graficznych! Seria, która wywarła ogromny wpływ na rozwój komiksu science fiction. Pod koniec XX wieku ludzkość przeżywa wielki kryzys, wywołany przywleczoną z kosmosu zarazą. Aby nasz rodzaj mógł przetrwać, w przestrzeń zostają wysłane dwie kapsuły jedna z mężczyzną, a druga z kobietą. Mają powrócić na Ziemię, kiedy warunki do życia i odnowienia gatunku okażą się sprzyjające dla człowieka. Mija tysiąc lat. Kapsuła z mężczyzną zostaje ściągnięta na Ziemię przez nielicznych ludzi, którzy jeszcze ją zamieszkują. Obudzony po trwającym dziesięć wieków śnie Christopher musi odszukać swoją zaginioną w przestrzeni towarzyszkę, a potem uratować ludzkość przed wrogami z głębin kosmosu i niezwykłymi epidemiami. Drugi tom zbiorczego wydania polskiego zawiera albumy: Władcy Marzeń, Piętno Beseleka, Orto-mentasi, Terra i Kryptomeria.

Rozbitkowie czasu - o czym jest książka?


Przed Tobą kolejna pozycja książkowa warta uwagi- Rozbitkowie czasu, od Paul Gillon. Rozbitkowie czasu spełnia wszystkie cechy swojego gatunku, przypadnie więc do gustu nawet tym najbardziej wymagającym czytelnikom. Jeśli zainteresowała Cię ta pozycja, sięgnij po inne tytuły autora- Paul Gillon. Nie będziesz żałował! Rozbitkowie czasu i o wiele więcej tylko na Gandalf.com.pl!

Książka Rozbitkowie czasu Część 2, pochodzi z wydawnictwa Scream Comics. Autorem książki jest Paul Gillon. Należy do gatunków: komiks, science fiction. Książka Rozbitkowie czasu liczy 272 stron. Jej wymiary to 240x320. Oprawa jest twarda.
S
Szczegóły
Dział: Książki
Kategoria: komiks,  science fiction
Wydawnictwo: Scream Comics
Oprawa: twarda
Okładka: twarda
Wymiary: 240x320
Ilość stron: 272
ISBN: 9788366291973
Wprowadzono: 16.12.2021

RECENZJE - książki - Rozbitkowie czasu, Część 2 - Paul Gillon

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

0/5 ( brak ocen )
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję: