Regulamin pracy zdalnej z komentarzem - Piotr Ciborski - Książka | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Regulamin pracy zdalnej z komentarzem (miękka)

książka

Regulamin pracy zdalnej z komentarzem - opis produktu:

Praca zdalna to nowa regulacja, która pozwala na wykonywanie przez pracowników pracy poza miejscem jej stałego wykonywania. Wprowadzenie regulacji prawnych dotyczących pracy zdalnej było związane z przeciwdziałaniem skutkom pandemii COVID-19, ale może znaleźć szerokie zastosowanie również w innych okolicznościach, z uwagi na szereg zalet zarówno dla pracodawcy, jak i pracownika.

W publikacji zawarto gotowy do wprowadzenia wzór regulaminu pracy zdalnej, który szczegółowo określa zasady wykonywania takiej pracy oraz związane z tym prawa i obowiązki pracodawcy i pracownika. Książka zawiera także komentarz do zagadnień związanych z opracowaniem, wejściem w życie, treścią i podstawą prawną regulaminu, a także szereg praktycznych wskazówek dotyczących organizacji pracy zdalnej w firmie.

Dodatkowo autor przygotował zestaw wzorów dokumentów związanych z wykonywaniem pracy zdalnej, w tym m.in. wnioski pracownika, wzór umowy użyczenia urządzeń, wykaz podstawowych zasad bezpieczeństwa, higieny i ergonomii pracy w pracy zdalnej, dokumenty związane z kontrolą lub wykonaniem innych czynności w miejscu pracy zdalnej.

Suplement elektroniczny do książki zawiera treść regulaminu pracy zdalnej wraz z załącznikami w edytowalnej formie. Plik suplementu do pobrania przez Internet - instrukcja w książce. Zainstalowanie suplementu wymaga systemu operacyjnego Windows.

Książka Regulamin pracy zdalnej z komentarzem pochodzi z wydawnictwa ODDK. Autorem książki jest Piotr Ciborski. Należy do gatunków: nauki społeczne, prawo, pracy i ubezpieczeń społecznych. Książka Regulamin pracy zdalnej z komentarzem liczy 40 stron. Oprawa jest miękka. Publikacja dostępna jest również w formie elektronicznej.
S
Szczegóły

Piotr Ciborski - przeczytaj też

Recenzje
image Nie wiesz, czy kupić? Sprawdź recenzje
Książka
Regulamin pracy zdalnej z komentarzem

0/5 ( brak ocen )
    5
    4
    3
    2
    1

Zaloguj się i napisz recenzję na min. 700 znaków. Akceptując regulamin bierzesz udział w cotygodniowym plebiscycie. Do wygrania kupon 50 PLN i 15 punktów klienta.

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Podobał Ci się ten tytuł? Zainspirował Cię? A może nie zgadzasz sie z autorem, opowiedz nam o tym, opisz swoje doznania związane z lekturą.