Regulamin pracy zdalnej z komentarzem - Piotr Ciborski - Książka | Gandalf.com.pl
SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Regulamin pracy zdalnej z komentarzem

  • Promocja
    image-promocja

książka

Regulamin pracy zdalnej z komentarzem - opis produktu:


Regulamin pracy zdalnej z komentarzem - o czym jest?


Przed Tobą kolejna pozycja książkowa warta uwagi- Regulamin pracy zdalnej z komentarzem, od Piotr Ciborski. Regulamin pracy zdalnej z komentarzem spełnia wszystkie cechy swojego gatunku, przypadnie więc do gustu nawet tym najbardziej wymagającym czytelnikom. Jeśli zainteresowała Cię ta pozycja, sięgnij po inne tytuły autora- Piotr Ciborski. Nie będziesz żałował! Regulamin pracy zdalnej z komentarzem i o wiele więcej tylko na Gandalf.com.pl!

Praca zdalna to nowa regulacja, która pozwala na wykonywanie przez pracowników pracy poza miejscem jej stałego wykonywania. Wprowadzenie regulacji prawnych dotyczących pracy zdalnej było związane z przeciwdziałaniem skutkom pandemii COVID-19, ale może znaleźć szerokie zastosowanie również w innych okolicznościach, z uwagi na szereg zalet zarówno dla pracodawcy, jak i pracownika.

W publikacji zawarto gotowy do wprowadzenia wzór regulaminu pracy zdalnej, który szczegółowo określa zasady wykonywania takiej pracy oraz związane z tym prawa i obowiązki pracodawcy i pracownika. Książka zawiera także komentarz do zagadnień związanych z opracowaniem, wejściem w życie, treścią i podstawą prawną regulaminu, a także szereg praktycznych wskazówek dotyczących organizacji pracy zdalnej w firmie.

Dodatkowo autor przygotował zestaw wzorów dokumentów związanych z wykonywaniem pracy zdalnej, w tym m.in. wnioski pracownika, wzór umowy użyczenia urządzeń, wykaz podstawowych zasad bezpieczeństwa, higieny i ergonomii pracy w pracy zdalnej, dokumenty związane z kontrolą lub wykonaniem innych czynności w miejscu pracy zdalnej.

Suplement elektroniczny do książki zawiera treść regulaminu pracy zdalnej wraz z załącznikami w edytowalnej formie. Plik suplementu do pobrania przez Internet - instrukcja w książce. Zainstalowanie suplementu wymaga systemu operacyjnego Windows.

Regulamin pracy zdalnej z komentarzem - opinie


Jeśli nadal nie jesteś pewny książki Regulamin pracy zdalnej z komentarzem, zapoznaj się z ocenami i recenzjami naszych klientów. Może oni przekonają Cię, że Regulamin pracy zdalnej z komentarzem - Piotr Ciborski to pozycja warta Twojej uwagi. Po przeczytaniu książki Regulamin pracy zdalnej z komentarzem nie zapomnij zostawić swojej recenzji i wziąć udziału w konkursie! Wybierz książkę Regulamin pracy zdalnej z komentarzem, sprawdź inne tytuły, których autorem jest Piotr Ciborski i przeczytaj biografię. To wszystko tylko na Gandalf.com.pl!


Książka Regulamin pracy zdalnej z komentarzem pochodzi z wydawnictwa ODDK. Autorem książki jest Piotr Ciborski. Należy do gatunków: nauki społeczne, prawo, pracy i ubezpieczeń społecznych. Książka Regulamin pracy zdalnej z komentarzem liczy 40 stron. Oprawa jest miękka. Publikacja dostępna jest również w formie elektronicznej.
S
Szczegóły

Książkowe bestsellery z tych samych kategorii

RECENZJE - Książka - Regulamin pracy zdalnej z komentarzem

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

0/5 ( brak ocen )
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję: