Radosna książka - PRACA ZBIOROWA - Książka | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie
odsłuchaj fragment

Radosna książka

książka

Radosna książka - opis produktu:

Jeśli jesteś i czujesz, ale brakuje Ci życiowej witaminy D, przeczytaj jak zdobyły ją inne kobiety. Takie jak ty. Wejdź w świat radości i częstuj się do woli. Zbierz inspirację, zgarnij przepis i ugotuj radość po swojemu. Radość buduje się od najmniejszych kroków. Bez fajerwerków, kameralnie, czasem trwa to dłużej, ale zawsze to droga. Nasze autorki pokażą Ci jak ją przygotować, odnaleźć na nowo albo obudzić.Gdy uświadomiłam sobie, że zupełnie zapomniałam o tym, co w życiu najważniejsze, nagle zobaczyłam siebie z boku, ale też otaczającą mnie rzeczywistość. Nie miałam wówczas imienia Marika. Zmieniło się ono bowiem zupełnie niezauważalnie na pseudonim "Mała Mi", a zrzędliwość i narzekanie stało się codziennością, która nijak nie przypominała tej, o której marzyłam. Świadomość, że zatraciłam swoją radość, bo o niej mowa, sprawiła, że podniosłam rękawicę, wstałam z fotela i podjęłam działanie. Stanęłam na drodze ku lepszemu i tę drogę pokonałam. Co ciekawe, z lekkością. Po co? Po to, by odmieniło się moje życie. By jego poziom diametralnie się zmienił. I dopiero wtedy poczułam, że wszystkie rady mędrców o tym, że wystarczy chcieć, by żyć w pełnej radości, obfitości, miłości ? są prawdziwe. A co najwspanialsze, nie trzeba mieć ani pieniędzy, ani znajomości, ani być sławnym, by wskrzesić w sobie radość. Wystarczy do tego czarodziejska różdżka. Nie smuć się. Masz ją w swoim posiadaniu. W sercu. Radosna Książka nie jest podręcznikiem, który będzie nauczał jak być szczęśliwym. Jest zbiorem lekcji odnajdowania radości, jakie przerobiły kobiety takie jak ty. Po przeczytaniu książki nie poczujesz się weselej. Poczujesz znacznie więcej: że radość mieszka w Tobie.

Książka Radosna książka pochodzi z wydawnictwa Papierowy Motyl. Publikacja jest pracą zbiorową . Należy do gatunków: poradniki, samodoskonalenie, różne. Jej wymiary to 130x210. Publikacja dostępna jest również w formie elektronicznej.
S
Szczegóły

Recenzje
image Nie wiesz, czy kupić? Sprawdź recenzje
Książka
Radosna książka

5/5 ( 2 oceny )
 • 5
  2
 • 4
  0
 • 3
  0
 • 2
  0
 • 1
  0

Zaloguj się i napisz recenzję na min. 700 znaków. Akceptując regulamin bierzesz udział w cotygodniowym plebiscycie. Do wygrania kupon 50 PLN i 15 punktów klienta.

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

ola_lifestyle

11-05-2020 11:33

?Radosna książka? wydawnictwa Papierowy Motyl, to pozycja wręcz idealna, uszyta na miarę obecnych, trudnych dla każdego z nas, czasów ???? Jest to zbiór rozważań filozoficznych i autentycznych życiowych historii napisanych przez osiem autorek. Każda opowieść porusza temat radości - traconej w wyniku błędów wychowawczych, traum i innych przeżyć dotykających ludzi przez całe życie. Wg Mariki Krajniewskiej każdy z nas rodzi się jako osoba radosna, a potem - w wyniku nakładanych na nas norm, ograniczeń, to uczucie zostaje stłumione. Naszym celem powinno być jak najszybsze uświadomienie sobie tego stanu, a następnie odkrycie własnej drogi do osiągnięcia szczęścia. Sposoby na to mogą być różne - jak dowodzą historie kolejnych autorek - może być to radość czerpana ze zbliżenia się do Boga i pokonania traum z dzieciństwa, wyzwolenia się z narzuconych nam ograniczeń czy ze zmian w sposobie życia i żywienia. ????

Polecam z całego serca, to ogromnie optymistyczna książka, a w każdej opisanej w niej historii, odnajdziemy siebie - swoje myśli, obawy, przyzwyczajenia... Pod wpływem ?Radosnej książki? inaczej spojrzymy na swoje życie, odnajdziemy własną drogę i zrozumiemy błędy popełniane na co dzień. ????

Czy recenzja była pomocna?