Rachunkowość Finansowa część I - Bożena Padurek - Książka | Gandalf.com.pl
SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Rachunkowość Finansowa część I

  • Promocja
    image-promocja

książka

Wydawnictwo Padurek
Data wydania 2021
Oprawa miękka
Ilość stron 358
  • Wysyłamy w 24h - 48h + czas dostawy
  • Okazje na książki w promocji!

Rachunkowość Finansowa część I - opis produktu:

W podręczniku: "Rachunkowość finansowa. Część I" omówiono w przystępnej formie ewidencję inwestycji krótkoterminowych, rozrachunków , obrotu materiałowego, pojęcie i klasyfikację aktywów trwałych oraz sposób ich wyceny. Przedstawiono także metody obliczania amortyzacji, ewidencję zmian w stanie i wartości aktywów trwałych. W opracowaniu zaprezentowano dokumentację niezbędną do przeprowadzenia księgowań poszczególnych zdarzeń gospodarczych na kontach księgi głównej oraz na kontach ksiąg pomocniczych. Znajdują się w nim przykłady zadań z wypełnionymi dokumentami księgowymi oraz ćwiczenia do samodzielnego wykonania przez uczniów. Pozwalają one w czasie realizacji tematu na utrwalenie praktycznych umiejętności. Podsumowaniem ewidencji księgowej przedstawionej w części I "Rachunkowości finansowej" jest test samodzielnej kontroli. Ponadto zamieszczono w podręczniku wykaz kont księgi głównej, utworzony na potrzeby szkolne, który jest wykorzystywany do dekretacji dowodów księgowych. Kolejność rozdziałów w logicznym porządku ujmuje część materiału do nauczania w zawodach technik technik rachunkowości. Publikacja została opracowana zgodnie z nową podstawą programową dla zawodu technik rachunkowości dla kształcenia w zakresie kwalifikacji EKA.07 (Prowadzenie rachunkowości). Stanowi materiał pomocniczy, wspomagający edukację, jest materiałem ćwiczeniowym i zgodnie z treścią Ustawy o systemie oświaty (Art. 22aa.) oraz Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 23 października 2019 r. w sprawie dopuszczenia do użytku szkolnego podręczników, nie podlega procedurze zatwierdzenia przez Ministra Edukacji Narodowej.

Rachunkowość Finansowa część I - o czym jest książka?


Przed Tobą kolejna pozycja książkowa warta uwagi- Rachunkowość Finansowa część I, od Bożena Padurek. Rachunkowość Finansowa część I spełnia wszystkie cechy swojego gatunku, przypadnie więc do gustu nawet tym najbardziej wymagającym czytelnikom. Jeśli zainteresowała Cię ta pozycja, sięgnij po inne tytuły autora- Bożena Padurek. Nie będziesz żałował! Rachunkowość Finansowa część I i o wiele więcej tylko na Gandalf.com.pl!

Książka Rachunkowość Finansowa część I pochodzi z wydawnictwa Padurek. Autorem książki jest Bożena Padurek. Należy do gatunków: Książki o biznesie, książki o ekonomii, książki o giełdzie, książki o inwestowaniu, książki o marketingu, nauki społeczne. Książka Rachunkowość Finansowa część I liczy 358 stron. Jej wymiary to 164x237. Oprawa jest miękka.
S
Szczegóły
Dział: Książki
Kategoria: Książki o biznesie,  książki o ekonomii,  książki o giełdzie,  książki o inwestowaniu,  książki o marketingu,  nauki społeczne
Wydawnictwo: Padurek
Oprawa: miękka
Okładka: miękka
Rok publikacji: 2021
Wymiary: 164x237
Ilość stron: 358
ISBN: 9788360045695
Wprowadzono: 21.06.2022

Książkowe bestsellery z tych samych kategorii

RECENZJE - książki - Rachunkowość Finansowa część I - Bożena Padurek

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

0/5 ( brak ocen )
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję: