Pułapka nadopiekuńczości - Julie Haims-Lythcott - Książka | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Pułapka nadopiekuńczości (miękka)

Czy wyrządzamy krzywdę swoim dzieciom, starając się za bardzo?

 • Promocja
  image-promocja

książka

Pułapka nadopiekuńczości, Czy wyrządzamy krzywdę swoim dzieciom, starając się za bardzo? - opis produktu:

Jesteśmy przemęczeni. Zmartwieni. Puści. Nasze domy nadają się do katalogów reklamowych, starannie dobieramy jedzenie i wino, ale podejście do dzieciństwa coraz bardziej przypomina wyścig zbrojeń po osiągnięcia. Czy możemy w takim razie powiedzieć, że wiedziemy z naszymi dziećmi `dobre życie`?

W zasadzie od początku rozumiemy, że dziecko to indywidualna jednostka, ale jednocześnie chcemy, aby swój pierwszy krok postawiło w miejscu, w którym my zostawiliśmy nasz ostatni. Chcemy je wspierać, aby czerpało z tego, co wiemy i co możemy mu zapewnić. Chcemy, aby sięgało po dyscypliny, dzięki którym będzie mogło się rozwijać, i korzystało z okazji, które zmaksymalizują jego możliwości. Wiemy, czego trzeba w dzisiejszym świecie, aby odnieść sukces, i chętnie chronimy nasze dzieci oraz nimi kierujemy. Chcemy je wspierać na każdym zakręcie życia - bez względu na cenę. Czy jednak ich nie krzywdzimy, starając się za bardzo?

`Pułapka nadopiekuńczości` to książka o rodzicach, którzy przesadnie angażują się w życie swoich pociech. O miłości i lęku ukrytych pod nadmiernym zaangażowaniem. I o tym, jak możemy pomagać naszym dzieciom osiągać więcej sukcesów, stosując inne podejście wychowawcze. `

Książka Pułapka nadopiekuńczości Czy wyrządzamy krzywdę swoim dzieciom, starając się za bardzo?, pochodzi z wydawnictwa Dobra literatura. Autorem książki jest Julie Haims-Lythcott. Należy do gatunków: poradniki, Rodzina i dzieci. Książka Pułapka nadopiekuńczości liczy 464 stron. Jej wymiary to 205x145. Oprawa jest miękka. Publikacja dostępna jest również w formie elektronicznej.
S
Szczegóły

Książkowe bestsellery z tych samych kategorii

RECENZJE - Książka - Pułapka nadopiekuńczości, Czy wyrządzamy krzywdę swoim dzieciom, starając się za bardzo?

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

4.5/5 ( 12 ocen )
 • 5
  9
 • 4
  1
 • 3
  1
 • 2
  1
 • 1
  0

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję: