Psychospołeczne aspekty funkcjonowania młodzieży mającej rodzeństwo z niepełnosprawnością umysłową - Bożena Sidor - Książka | Gandalf.com.pl
SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Psychospołeczne aspekty funkcjonowania młodzieży mającej rodzeństwo z niepełnosprawnością umysłową

  • Promocja
    image-promocja

książka

Psychospołeczne aspekty funkcjonowania młodzieży mającej rodzeństwo z niepełnosprawnością umysłową - opis produktu:

Obecność w rodzinie dziecka z niepełnosprawnością umysłową wpływa na jej strukturę, funkcjonowanie i rozwój. Przedmiotem zainteresowania autorki książki stały się relacje między rodzeństwem pełnosprawnym i niepełnosprawnym. Celem pracy jest poznanie związków między psychospołecznym funkcjonowaniem pełnosprawnej młodzieży mającej rodzeństwo z niepełnosprawnością umysłową a obrazem rodzeństwa z niepełnosprawnością i postawami wobec niego. Psychospołeczne funkcjonowanie młodzieży i poziom ewentualnych trudności odnosi się do czterech sfer życia pełnosprawnej młodzieży: osobowościowej, rodzinnej, społecznej i zawodowej. Cel praktyczny odnosi się do zastosowania wniosków z wyników badań w praktyce rehabilitacyjnej, podczas terapii rodzin wychowujących dzieci z niepełnosprawnością umysłową.

Psychospołeczne aspekty funkcjonowania młodzieży mającej rodzeństwo z niepełnosprawnością umysłową - o czym jest książka?


Przed Tobą kolejna pozycja książkowa warta uwagi- Psychospołeczne aspekty funkcjonowania młodzieży mającej rodzeństwo z niepełnosprawnością umysłową, od Bożena Sidor. Psychospołeczne aspekty funkcjonowania młodzieży mającej rodzeństwo z niepełnosprawnością umysłową spełnia wszystkie cechy swojego gatunku, przypadnie więc do gustu nawet tym najbardziej wymagającym czytelnikom. Jeśli zainteresowała Cię ta pozycja, sięgnij po inne tytuły autora- Bożena Sidor. Nie będziesz żałował! Psychospołeczne aspekty funkcjonowania młodzieży mającej rodzeństwo z niepełnosprawnością umysłową i o wiele więcej tylko na Gandalf.com.pl!

Książka Psychospołeczne aspekty funkcjonowania młodzieży mającej rodzeństwo z niepełnosprawnością umysłową pochodzi z wydawnictwa Katolicki Uniwersytet Lubelski. Autorem książki jest Bożena Sidor. Należy do gatunków: nauki humanistyczne, pedagogika, upośledzenie umysłowe, psychologia. Książka Psychospołeczne aspekty funkcjonowania młodzieży mającej rodzeństwo z niepełnosprawnością umysłową liczy 272 stron. Jej wymiary to 165x240. Oprawa jest miękka.
S
Szczegóły
Dział: Książki
Kategoria: nauki humanistyczne,  pedagogika,  upośledzenie umysłowe,  psychologia
Wydawnictwo: Katolicki Uniwersytet Lubelski
Oprawa: miękka
Okładka: miękka
Wymiary: 165x240
Ilość stron: 272
ISBN: 9788373062597
Wprowadzono: 30.09.2019

RECENZJE - książki - Psychospołeczne aspekty funkcjonowania młodzieży mającej rodzeństwo z niepełnosprawnością umysłową - Bożena Sidor

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

0/5 ( brak ocen )
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję: