Psychologiczna analiza doświadczeń rodziców w sytuacji ciąży wysokiego ryzyka - Katarzyna Szymona-Pałkowska - Książka | Gandalf.com.pl
SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Psychologiczna analiza doświadczeń rodziców w sytuacji ciąży wysokiego ryzyka

 • Promocja
  image-promocja

książka

 • Wydawnictwo Katolicki Uniwersytet Lubelski
 • Oprawa miękka
 • Ilość stron 288
 • Wysyłamy w 3 - 5 dni + czas dostawy
 • Dostępność Ostatnie sztuki u dostawcy
  Ostatnie sztuki produktu u dostawcy.
  Spróbujemy go dla Ciebie sprowadzić.
  W przypadku braku tej pozycji, zamówienie zostanie zrealizowane bez niej.
 • Znakomita wyprzedaż książek do - 50%

Psychologiczna analiza doświadczeń rodziców w sytuacji ciąży wysokiego ryzyka - opis produktu:

Przedmiotem prezentowanej monografii jest analiza doświadczeń rodziców oczekujących narodzin dziecka w sytuacji ciąży wysokiego ryzyka, tj. ciąży, w której występują różne czynniki fizjologiczne i/lub psychiczne zagrażające jej i przyczyniające się do powstawania nieprawidłowości w czasie jej trwania. Co piąta rodzina oczekująca dziecka przeżywa komplikacje w czasie trwania ciąży. Sfera doznań rodziców dotyczy treści i nasilenia konfliktów emocjonalnych, stresu związanego z zagrożeniem ciąży, postawy wobec oczekiwanego dziecka, wobec macierzyństwa i wobec samego siebie. Doświadczenie zagrożenia życia dziecka rodzice ujawniają w postaci negatywnych emocji, struktury potrzeb i obniżonych możliwości przystosowawczych. Książka może być wykorzystywana w praktyce psychologa na oddziale ginekologii i położnictwa, w psychoprofilaktyce i terapii życia rodzinnego, w zajęciach szkół rodzenia i w poradniach rodzinnych.

Psychologiczna analiza doświadczeń rodziców w sytuacji ciąży wysokiego ryzyka - o czym jest książka?


Przed Tobą kolejna pozycja książkowa warta uwagi- Psychologiczna analiza doświadczeń rodziców w sytuacji ciąży wysokiego ryzyka, od Katarzyna Szymona-Pałkowska. Psychologiczna analiza doświadczeń rodziców w sytuacji ciąży wysokiego ryzyka spełnia wszystkie cechy swojego gatunku, przypadnie więc do gustu nawet tym najbardziej wymagającym czytelnikom. Jeśli zainteresowała Cię ta pozycja, sięgnij po inne tytuły autora- Katarzyna Szymona-Pałkowska. Nie będziesz żałował! Psychologiczna analiza doświadczeń rodziców w sytuacji ciąży wysokiego ryzyka i o wiele więcej tylko na Gandalf.com.pl!

Książka Psychologiczna analiza doświadczeń rodziców w sytuacji ciąży wysokiego ryzyka pochodzi z wydawnictwa Katolicki Uniwersytet Lubelski. Autorem książki jest Katarzyna Szymona-Pałkowska. Należy do gatunków: nauki humanistyczne, psychologia. Książka Psychologiczna analiza doświadczeń rodziców w sytuacji ciąży wysokiego ryzyka liczy 288 stron. Jej wymiary to 165x240. Oprawa jest miękka.
S
Szczegóły
Dział: Książki
Kategoria: nauki humanistyczne,  psychologia
Wydawnictwo: Katolicki Uniwersytet Lubelski
Oprawa: miękka
Okładka: miękka
Wymiary: 165x240
Ilość stron: 288
ISBN: 9788373062672
Wprowadzono: 30.09.2019

RECENZJE - książki - Psychologiczna analiza doświadczeń rodziców w sytuacji ciąży wysokiego ryzyka - Katarzyna Szymona-Pałkowska

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

0/5 ( brak ocen )
 • 5
 • 4
 • 3
 • 2
 • 1

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję: