Przeciwdziałanie praniu pieniędzy oraz finansowaniu terroryzmu - Kamila Grabowska - Książka | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Przeciwdziałanie praniu pieniędzy oraz finansowaniu terroryzmu

Monitor Księgowego 3/2019 Wydanie Specjalne

książka

Przeciwdziałanie praniu pieniędzy oraz finansowaniu terroryzmu, Monitor Księgowego 3/2019 Wydanie Specjalne - opis produktu:

Praktyczny poradnik w bardzo przystępny sposób przybliża zagadnienia regulowane ustawą z 1 marca 2018 r. o przeciwdziałaniu praniu pieniędzy i finansowaniu terroryzmu. W publikacji każdy zainteresowany podmiot, biuro rachunkowe, biegły rewident, dorada podatkowy, znajdzie przykładową procedurę, jaką należy wdrożyć, aby uniknąć odpowiedzialności karnej związanej z praniem pieniędzy przez klientów biura.

Gotowa do zastosowania procedura zawiera informacje o:

-sposobie weryfikacji klientów i dokonywanych przez nich transakcji,
-czasie przechowywania dokumentacji,
-przesłankach uznania danej transakcji za potencjalnie niebezpieczną,
-obowiązkach zarówno samego podmiotu, jak i jego pracowników.

Autorka przedstawia funkcjonowanie Centralnego Rejestru Beneficjentów i opisuje obowiązki wynikające z tego tytułu m.in. terminy i zakres informacji przekazywanych przez zobowiązane podmioty.

W publikacji Czytelnik odnajdzie informacje o zagadnieniach związanych z ochroną danych osobowych, a także o planowanych zmianach przepisów w ustawie o przeciwdziałaniu praniu pieniędzy i finansowaniu terroryzmu.

ATUTY PUBLIKACJI:
Jedyna na rynku gotowa do zastosowania procedura chroniąca biuro rachunkowe przed niepożądanymi działaniami swoich klientów. Czytelny przekaz, liczne przykłady ułatwiające zrozumienie poruszanych zagadnień. Czytelnik może szybko zapoznać się z nowymi obowiązkami związanymi z przeciwdziałaniem praniu pieniędzy oraz finansowaniu terroryzmu.

Książka Przeciwdziałanie praniu pieniędzy oraz finansowaniu terroryzmu Monitor Księgowego 3/2019 Wydanie Specjalne, pochodzi z wydawnictwa Infor.pl. Autorem książki jest Kamila Grabowska. Należy do gatunków: nauki społeczne, prawo, bankowe, finansowe, poradniki, praca, biznes. Książka Przeciwdziałanie praniu pieniędzy oraz finansowaniu terroryzmu liczy 166 stron. Jej wymiary to 165x235. Publikacja dostępna jest również w formie elektronicznej.
S
Szczegóły

Książkowe bestsellery z tych samych kategorii

Recenzje
image Nie wiesz, czy kupić? Sprawdź recenzje
Książka
Przeciwdziałanie praniu pieniędzy oraz finansowaniu terroryzmu, Monitor Księgowego 3/2019 Wydanie Specjalne

0/5 ( brak ocen )
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1

Zaloguj się i napisz recenzję na min. 700 znaków. Akceptując regulamin bierzesz udział w cotygodniowym plebiscycie. Do wygrania kupon 50 PLN i 15 punktów klienta.

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Podobał Ci się ten tytuł? Zainspirował Cię? A może nie zgadzasz sie z autorem, opowiedz nam o tym, opisz swoje doznania związane z lekturą.