Procesy rozwojowe rolnictwa ekologicznego i ich ekonomiczno-społeczne uwarunkowania - Władysława Łuczka - Książka | Gandalf.com.pl
SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Procesy rozwojowe rolnictwa ekologicznego i ich ekonomiczno-społeczne uwarunkowania (twarda)

  • Promocja
    image-promocja

książka

Procesy rozwojowe rolnictwa ekologicznego i ich ekonomiczno-społeczne uwarunkowania - opis produktu:

Konstrukcja opracowania, zakres problemowy, wnikliwość zawartych analiz i przejrzystość przytoczonych i omówionych wyników badań, w tym własnych, sprawiają, że opracowanie stanowi kompendium wiedzy na temat rolnictwa ekologicznego w wymiarze globalnym, europejskim i krajowym.

dr hab. Katarzyna Brodzińska

Rozważania prowadzone w pracy wpisują się w jeden z aktualnych i budzący szerokie zainteresowanie nurt dyskusji nad kształtem, rolą i znaczeniem rolnictwa ekologicznego we współczesnym rozwoju społeczno-gospodarczym państw i regionów świata w kontekście niekorzystnych zjawisk i pilnych potrzeb środowiskowych.

dr hab. Dorota Komorowska

Procesy rozwojowe rolnictwa ekologicznego i ich ekonomiczno-społeczne uwarunkowania - o czym jest książka?


Przed Tobą kolejna pozycja książkowa warta uwagi- Procesy rozwojowe rolnictwa ekologicznego i ich ekonomiczno-społeczne uwarunkowania, od Władysława Łuczka. Procesy rozwojowe rolnictwa ekologicznego i ich ekonomiczno-społeczne uwarunkowania spełnia wszystkie cechy swojego gatunku, przypadnie więc do gustu nawet tym najbardziej wymagającym czytelnikom. Jeśli zainteresowała Cię ta pozycja, sięgnij po inne tytuły autora- Władysława Łuczka. Nie będziesz żałował! Procesy rozwojowe rolnictwa ekologicznego i ich ekonomiczno-społeczne uwarunkowania i o wiele więcej tylko na Gandalf.com.pl!

Książka Procesy rozwojowe rolnictwa ekologicznego i ich ekonomiczno-społeczne uwarunkowania pochodzi z wydawnictwa SCHOLAR. Autorem książki jest Władysława Łuczka. Należy do gatunków: nauki społeczne, ekonomia i biznes, różne. Książka Procesy rozwojowe rolnictwa ekologicznego i ich ekonomiczno-społeczne uwarunkowania liczy 188 stron. Oprawa jest twarda. Publikacja dostępna jest również w formie elektronicznej.
S
Szczegóły
Dział: Książki
Kategoria: nauki społeczne,  ekonomia i biznes,  różne
Wydawnictwo: SCHOLAR
Oprawa: twarda
Okładka: twarda
Ilość stron: 188
ISBN: 9788366849020
Wprowadzono: 25.10.2021

Książkowe bestsellery z tych samych kategorii

RECENZJE - książki - Procesy rozwojowe rolnictwa ekologicznego i ich ekonomiczno-społeczne uwarunkowania - Władysława Łuczka

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

0/5 ( brak ocen )
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję: