Proces formułowania strategii rozwoju firmy obrotu energią elektryczną - Mieczysław Kwiatkowski - Książka | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Proces formułowania strategii rozwoju firmy obrotu energią elektryczną

książka

Proces formułowania strategii rozwoju firmy obrotu energią elektryczną - opis produktu:

Potrzeba napisania tej książki wynikła z dotychczasowego udziału jej autora w Studium Podyplomowym organizowanym cyklicznie w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie pt. Zarządzanie Rozwojem i Rynkiem w Elektroenergetyce oraz doświadczenia nabytego w czasie wieloletniej pracy na różnych stanowiskach w sektorze elektroenergetycznym. Przemiany krajowego rynku energii elektrycznej zmierzają ku temu, że przedsiębiorstwa elektroenergetyczne (z wyjątkiem przedsiębiorstw sieciowych, działających w warunkach monopolu naturalnego) będą w coraz większym stopniu narażone na działanie w warunkach konkurencji. W miarę jej rozwoju będą otwierały się nowe obszary działalności tych przedsiębiorstw, tj. obrót energią elektryczną i usługi energetyczne. Urynkowieniu działalności towarzyszą! nadal będą towarzyszyć zmiany organizacyjne i własnościowe. W opracowaniu w przystępny sposób podano uwarunkowania zarządzania strategicznego w przedsiębiorstwach elektroenergetycznych poparte rozwiązaniami wdrożonymi w krajach, gdzie rozwój rynku energii elektrycznej jest bardziej zaawansowany. Publikacja może być przydatna dla kadry naukowej uczelni ekonomicznych i technicznych, studentów zarządzania, kadry menedżerskiej przedsiębiorstw elektroenergetycznych zajmujących się wytwarzaniem, obrotem i dystrybucją energii elektrycznej, usługami energetycznymi, oraz dla wszystkich zainteresowanych tematyką zarządzania. Książka może być także materiałem pomocniczym dla uczestników kolejnych tur wspomnianego już Studium Podyplomowego SGH.

Książka Proces formułowania strategii rozwoju firmy obrotu energią elektryczną pochodzi z wydawnictwa Szkoła Główna Handlowa w Warszawie. Autorem książki jest Mieczysław Kwiatkowski. Należy do gatunków: nauki społeczne, ekonomia i biznes. Książka Proces formułowania strategii rozwoju firmy obrotu energią elektryczną liczy 188 stron. Jej wymiary to 170x240.
S
Szczegóły

Recenzje
image Nie wiesz, czy kupić? Sprawdź recenzje
Książka
Proces formułowania strategii rozwoju firmy obrotu energią elektryczną

4.3/5 ( 3 oceny )
  5
  2
  4
  0
  3
  1
  2
  0
  1
  0

Zaloguj się i napisz recenzję na min. 700 znaków. Akceptując regulamin bierzesz udział w cotygodniowym plebiscycie. Do wygrania kupon 50 PLN i 15 punktów klienta.

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Podobał Ci się ten tytuł? Zainspirował Cię? A może nie zgadzasz sie z autorem, opowiedz nam o tym, opisz swoje doznania związane z lekturą.