Prawo karne międzynarodowe - Lech Gardocki - Książka | Gandalf.com.pl
SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Prawo karne międzynarodowe

Zarys systemu

 • Promocja
  image-promocja

książka

Wydawnictwo PWN
Oprawa miękka
Ilość stron 340

Prawo karne międzynarodowe, Zarys systemu - opis produktu:

Nowoczesny podręcznik akademicki będący prawdziwym kompendium wiedzy o prawie karnym międzynarodowym. Autorzy kontynuują studia rozpoczęte przez prof. Lecha Gardockiego w kultowym już podręczniku Zarys prawa karnego międzynarodowego (PWN 1985).
W syntetyczny i klarowny sposób autorzy objaśniają początki i rozwój międzynarodowego prawa karnego - począwszy od okresu przed I wojną światową, a na współczesności skończywszy. Kolejno omówione zostają m.in. problematyka, funkcjonowanie i kodyfikacja prawa norymberskiego oraz instytucje międzynarodowego prawa karnego wraz z prowadzonymi przez nie działaniami i postępowaniami. W dalszych częściach autorzy podejmują temat przestępczości międzynarodowej, omawiając rodzaje przestępstw, sposób ich rozpatrywania i międzynarodową współpracę w ich ściganiu, prezentując m.in. prawo ekstradycyjne i europejski nakaz aresztowania.

Prawo karne międzynarodowe - o czym jest książka?


Przed Tobą kolejna pozycja książkowa warta uwagi- Prawo karne międzynarodowe, od Lech Gardocki, Teresa Gardocka, Łukasz Majewski. Prawo karne międzynarodowe spełnia wszystkie cechy swojego gatunku, przypadnie więc do gustu nawet tym najbardziej wymagającym czytelnikom. Jeśli zainteresowała Cię ta pozycja, sięgnij po inne tytuły autora- Lech Gardocki, Teresa Gardocka, Łukasz Majewski. Nie będziesz żałował! Prawo karne międzynarodowe i o wiele więcej tylko na Gandalf.com.pl!

Książka Prawo karne międzynarodowe Zarys systemu, pochodzi z wydawnictwa PWN. Autorami książki są Lech Gardocki, Teresa Gardocka, Łukasz Majewski. Należy do gatunków: nauki społeczne, prawo, karne. Książka Prawo karne międzynarodowe liczy 340 stron. Jej wymiary to 145x205. Oprawa jest miękka. Publikacja dostępna jest również w formie elektronicznej.
S
Szczegóły
Dział: Książki
Kategoria: nauki społeczne,  prawo,  karne
Wydawnictwo: PWN
Oprawa: miękka
Okładka: miękka
Wymiary: 145x205
Ilość stron: 340
ISBN: 978-83-01-19635-6
Wprowadzono: 20.10.2017

Lech Gardocki, Teresa Gardocka, Łukasz Majewski - przeczytaj też

RECENZJE - książki - Prawo karne międzynarodowe, Zarys systemu - Lech Gardocki, Teresa Gardocka, Łukasz Majewski

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

4.5/5 ( 11 ocen )
 • 5
  8
 • 4
  1
 • 3
  1
 • 2
  1
 • 1
  0

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję: