Prace Sejmu RP VI i VII kadencji - Andrzej Szmyt - Książka | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie
przeczytaj fragment

Prace Sejmu RP VI i VII kadencji (twarda)

książka

Prace Sejmu RP VI i VII kadencji - opis produktu:

Książka stanowi zbiór opinii konstytucyjnoprawnych, które profesor Andrzej Szmyt sporządził w latach 2007-2015 (VI i VII kadencji Sejmu RP) w ramach Biura Analiz Sejmowych Kancelarii Sejmu. Wpisuje się ona w cykl publikacji jako kontynuacja dwóch wcześniejszych zbiorów ekspertyz profesora (`Elementy praktyki ustrojowej pod rządami Małej Konstytucji. Miscellanea prawne` oraz `Elementy praktyki sejmowej pod rządami Konstytucji RP (1997-2007)`). Obecny tom zawiera ponad 100 ekspertyz, uzupełniając poprzednie i dając prawie 400 tego rodzaju tekstów, sporządzonych dla potrzeb Sejmu RP. Zebrane w niniejszej publikacji opracowania mają charakter analiz cząstkowych, obejmujących wydarzenia i problemy, które poddano osądowi eksperta. Wyodrębniono w ten sposób problematykę statusu posła, komisji śledczych, trybu ustawodawczego, trybu ustrojodawczego, problematykę unijną, praw obywatelskich i organów ich ochrony, problematykę innych organów państwa, legislacyjnego opiniowania projektów oraz innych zagadnień wewnątrzsejmowych.

Książka Prace Sejmu RP VI i VII kadencji pochodzi z wydawnictwa Uniwersytet Gdański. Autorem książki jest Andrzej Szmyt. Należy do gatunków: nauki społeczne, polityka. Książka Prace Sejmu RP VI i VII kadencji liczy 480 stron. Jej wymiary to 170x245. Oprawa jest twarda. Publikacja dostępna jest również w formie elektronicznej.
S
Szczegóły

Recenzje
image Nie wiesz, czy kupić? Sprawdź recenzje
Książka
Prace Sejmu RP VI i VII kadencji

4.6/5 ( 7 ocen )
  5
  6
  4
  0
  3
  0
  2
  1
  1
  0

Zaloguj się i napisz recenzję na min. 700 znaków. Akceptując regulamin bierzesz udział w cotygodniowym plebiscycie. Do wygrania kupon 50 PLN i 15 punktów klienta.

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Podobał Ci się ten tytuł? Zainspirował Cię? A może nie zgadzasz sie z autorem, opowiedz nam o tym, opisz swoje doznania związane z lekturą.