Poznaj siebie Karty emocji - Katarzyna Miller - Książka | Gandalf.com.pl
SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie
 • Promocja
  image-promocja

książka

 • Wydawnictwo Zwierciadło
 • Oprawa miękka
 • Ilość stron 250
 • Wysyłamy w 24h - 48h + czas dostawy
 • Znakomita wyprzedaż książek do - 50%

Poznaj siebie Karty emocji - opis produktu:

`Poznaj siebie` to pełna emocji podróż w głąb siebie.

Wyrusz w nią i podążaj ku lepszemu życiu.

Każdy człowiek doświadcza całego spektrum rozmaitych uczuć. I wszystkie one są ważne. Równie istotna jest świadomość, że do wszystkich uczuć mamy prawo. Czasem emocje, które nam towarzyszą mogą być trudne, a czasem sprzeczne, trudne do pogodzenia. Jak nauczyć się je rozpoznawać? Jak, dzięki pracom z emocjami, wzmocnić swój wewnętrzny potencjał i uczynić swoje życie lepszym?

Pomogą Ci w tym Katarzyna Miller i Joanna Olekszyk oraz stworzona przez nie talia kart oraz inspirująca książka `Poznaj siebie`.

Poznaj siebie Karty emocji - o czym jest książka?


Przed Tobą kolejna pozycja książkowa warta uwagi- Poznaj siebie Karty emocji, od Katarzyna Miller, Joanna Olekszyk. Poznaj siebie Karty emocji spełnia wszystkie cechy swojego gatunku, przypadnie więc do gustu nawet tym najbardziej wymagającym czytelnikom. Jeśli zainteresowała Cię ta pozycja, sięgnij po inne tytuły autora- Katarzyna Miller, Joanna Olekszyk. Nie będziesz żałował! Poznaj siebie Karty emocji i o wiele więcej tylko na Gandalf.com.pl!

Poznaj siebie Karty emocji - opinie


Jeśli nadal nie jesteś pewny książki Poznaj siebie Karty emocji, zapoznaj się z ocenami i recenzjami naszych klientów. Może oni przekonają Cię, że Poznaj siebie Karty emocji - Katarzyna Miller, Joanna Olekszyk to pozycja warta Twojej uwagi. Po przeczytaniu książki Poznaj siebie Karty emocji nie zapomnij zostawić swojej recenzji i wziąć udziału w konkursie! Wybierz książkę Poznaj siebie Karty emocji, sprawdź inne tytuły, których autorem jest Katarzyna Miller, Joanna Olekszyk i przeczytaj biografię. To wszystko tylko na Gandalf.com.pl!
Zobacz pozostałe recenzje!

Książka Poznaj siebie Karty emocji pochodzi z wydawnictwa Zwierciadło. Autorami książki są Katarzyna Miller, Joanna Olekszyk. Należy do gatunków: nauki humanistyczne, psychologia, poradniki, interpersonalne, samodoskonalenie. Książka Poznaj siebie Karty emocji liczy 250 stron. Jej wymiary to 145x185. Oprawa jest miękka.
S
Szczegóły
Dział: Książki
Kategoria: nauki humanistyczne,  psychologia,  poradniki,  interpersonalne,  samodoskonalenie
Wydawnictwo: Zwierciadło
Oprawa: miękka
Okładka: miękka
Wymiary: 145x185
Ilość stron: 250
ISBN: 9788381321921
Wprowadzono: 24.11.2020

Katarzyna Miller, Joanna Olekszyk - przeczytaj też

RECENZJE - książki - Poznaj siebie Karty emocji - Katarzyna Miller, Joanna Olekszyk

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

5/5 ( 2 oceny )
 • 5
  2
 • 4
  0
 • 3
  0
 • 2
  0
 • 1
  0

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję:

Anna

ilość recenzji:466

19-08-2021 19:22

Na samym początku moją uwagę zwróciła bardzo ciekawa forma wydania książki autorstwa Pań Katarzyny Miller, Joanny Olekszyk pt. Poznaj siebie. Karty emocji.

Gdy otworzyłam pudełko w pięknym kolorze czerwonym, a jego zawartość zaskoczyła mnie, gdyż ujrzałam estetycznie położoną książkę, a w środku znajdowały się pięknie zapakowane w folię karty emocji.

Nie potkałam się nigdy z podczas czytanych przeze mnie książek bądź publikacji naukowych z tak estetycznie zaprezentowaną wiedzą w tej książce, która odsłania, jak może wyglądać po części nasze życie z użyciem kart emocji czy ono się spełnia wraz z naszymi oczekiwaniami i czy zgadza się to, co już miało miejsce albo jest tuż dopiero przed nami.

Panią Katarzynę Miller miałam okazję wcześniej poznać ze wcześniejszych wypowiedzi, których udzielała w programach telewizyjnych. Podoba mi się jej otwartość, stanowczość, wyrazistość oraz odpowiednie podejście do ludzi, które ja osobiste cenię sobie. Polubiłam ją.

Natomiast zastanawiałam się, jaką rolę będzie pełniła współautorka książki Pani Joanna Olekszyk, której twórczości niedane było mi poznać. Ufam, że dzięki tej książce odsłoni ona tę pisarską tajemnicę.

Na samym początku, gdy rozpoczęłam, czytać tę książkę to zapoznałam się z pierwszym rozdziałem dotyczącym tematyki, dlaczego, emocje.

Mogłam poznać za pomocą zadawanych pytań w rozmowie przeprowadzonej z autorkami, jakie one mają wpływ na nasze życie, jakie one są naprawdę, czy my znamy, potrafimy je nazwać, przeżyć, jak je okazujemy, jak my na nie reagujemy, wyjaśniają one za pomocą pytań i udzielonych odpowiedzi czym one są i czy potrafimy je zauważyć.

Uważam, że tego rodzaju określanie zdanie emocji jest nam potrzebne. Mamy możliwość odkrycia dzięki kartom nasze odczucia, jakie czujemy w danym dniu. Omówiony każdy stan naszych emocji składa się z wyjaśnień, na czym on polega, po co nam to uczucie oraz zadania.

Moim zdaniem zadania te zobrazują nam, jak spoglądamy na życie poprzez sytuacje, w których się znajdujemy i podpowiadają nam, co możemy jeszcze w nim, zmienić nie wstydząc się tego.

Emocje pozytywne i negatywne pozwolą nam tutaj odsłonić wiele barw naszego codziennego życia, ale za to możemy je obserwować i analizować zastanawiając się, czy dokonujemy słusznych decyzji w sprawie zachowania, które nie zawsze może się podobać osobom, z którymi przebywamy w towarzystwie.

Jak dla mnie ta książka mi odpowiada i mi się podoba pod każdym treściwie dobranym w niej tematycznym opisanym zagadnieniem.

Książkę tę czytało mi się bardzo dobrze.


Warto przeczytać tę książkę.

Czy recenzja była pomocna?

Grażynka

ilość recenzji:39624

12-05-2021 20:29

Książka z niewielką ilością tekstu - bardzo dobrego tekstu. Karty pięknie malowane. Do wykorzystania dla ludzi kreatywnych.

Czy recenzja była pomocna?