Wojna Asgardu z Shiar - Jason Aaron - Książka | Gandalf.com.pl
SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Wojna Asgardu z Shi`ar

Potężna Thor Tom 3

  • Promocja
    image-promocja

książka

Wojna Asgardu z Shi`ar, Potężna Thor Tom 3 - opis produktu:

Trzeci tom opowieści o Gromowładnej z serii wydawniczej Marvel NOW! 2.0. Dziesięć Królestw ogarnęła wojenna pożoga. Thor zwołuje Ligę Światów, aby ocalić królową świetlistych elfów z rąk Malekitha Przeklętego, ale nawet ta bohaterska misja to za mało, by pokrzyżować mu plany.
Tymczasem pod bramami Asgardu gromadzą się wojska wielkiego Imperium Shi`ar. Nie przybyły jednak podbijać, ale po to, by uprowadzić Gromowładną. Czego chcą od niej imperialni bogowie? I kto pomoże jej pokonać najstraszliwszą moc we Wszechświecie? Powracający Odinson? A może zbuntowany członek X-Men Quentin Quire?

Wojna Asgardu z Shi`ar - o czym jest książka?


Przed Tobą kolejna pozycja książkowa warta uwagi- Wojna Asgardu z Shi`ar, od Jason Aaron, Russell Dauterman, Steve Epting. Wojna Asgardu z Shi`ar spełnia wszystkie cechy swojego gatunku, przypadnie więc do gustu nawet tym najbardziej wymagającym czytelnikom. Jeśli zainteresowała Cię ta pozycja, sięgnij po inne tytuły autora- Jason Aaron, Russell Dauterman, Steve Epting. Nie będziesz żałował! Wojna Asgardu z Shi`ar i o wiele więcej tylko na Gandalf.com.pl!

Książka Wojna Asgardu z Shi`ar Potężna Thor Tom 3, pochodzi z wydawnictwa Egmont. Autorami książki są Jason Aaron, Russell Dauterman, Steve Epting. Należy do gatunków: komiks, Egmont, superbohaterowie, Marvel. Książka Wojna Asgardu z Shi`ar liczy 152 stron. Jej wymiary to 167x255.
S
Szczegóły

Jason Aaron, Russell Dauterman, Steve Epting - przeczytaj też

RECENZJE - książki - Wojna Asgardu z Shi`ar, Potężna Thor Tom 3 - Jason Aaron, Russell Dauterman, Steve Epting

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

0/5 ( brak ocen )
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję: